Vooral dat ook nu nog eens komt. Dat had sneller gekund.quote:Op maandag 31 mei 2010 18:02 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ik vraag mij af wat het TAS daarvan zegt ... Waarom vergelijken we al die zakjes niet eens met Alonso, Nadal en co ? Of zijn die al vakkundig vernietigd ?
Tis nu al zo triest dat de val van Valverde er dan nog moet komen door een truukje van de Italianen ...
Ik geloof dat het TAS daarboven staat eigenlijk ?quote:Op maandag 31 mei 2010 18:10 schreef MarijeH het volgende:
Ok dus valverde wordt toch nog geschorst. Kan hij nog in hoger beroep gaan bij bijvoorbeeld de burgerrechtbank.
Dat laatste vind ik dan weer onzettende onzin, dan moet je 'm niet laten starten en maar wat sneller zijn.quote:UCI: "WE ZIJN TEVREDEN"
ญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญญ
De wereldbond UCI is opgetogen met de uitspraak van het TAS. "We nemen met tevredenheid akte van deze beslissing. Door Valverde met terugwerkende kracht vanaf 1 januari 2010 te schorsen, geeft het TAS ons gelijk. In 2007 is de UCI in beroep gegaan tegen de weigering van de Spaanse wielerbond om een dossier te openen tegen Valverde", zegt de UCI.
"De UCI en het wielrennen hebben zwaar geleden onder Operacion Puerto. We zijn opgelucht dat nu een einde is gekomen aan een onhoudbare situatie. Valverde moet al de punten en het geld dat hij dit jaar verdiende teruggeven."
De UCI tevredenquote:Op maandag 31 mei 2010 18:14 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Dat laatste vind ik dan weer onzettende onzin, dan moet je 'm niet laten starten en maar wat sneller zijn.
Dan kun je niet tevreden zijn?quote:Op maandag 31 mei 2010 18:16 schreef Wombcat het volgende:
[..]
De UCI tevreden. Die heeft vooral geen flikker uitgevoerd.
In principe niet, maar het CAS is ook niet echt een rechtbank, maar een arbitrageinstituut. Vantevoren gaan beide partijen akkoord dat de uitspraak van het CAS bindend is. Valverde heeft dat contract ondertekend, dus het is gewoon triest dat hij het daarna nog probeerde bij de Zwitserse burgerrechter bijvoorbeeld.quote:Op maandag 31 mei 2010 18:14 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Ik geloof dat het TAS daarboven staat eigenlijk ?
Raar inderdaad.quote:Op maandag 31 mei 2010 18:27 schreef Ericr het volgende:
1 van de grootste aanfluitingen binnen de wielersport. Eerst mag Piti jarenlang de ene zege na de andere pakken, waarschiijnlijk clean. Maar hij had gewoon nooit mogen rijden eigenlijk. Ook wel vreemd dat hij nu reeds een half jaar van zijn straf blijkt te hebben uitgezeten terwijl hij in de tussentijd toch enkele leuke koersen op ziijn palmares kon schrijven.
Nou ja, zij hebben de zaak bij het TAS aangespannen, waarom mogen ze zichzelf niet op de borst kloppen?quote:Op maandag 31 mei 2010 18:32 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Mag best, maar komt op me over alsof ze zichzelf een beetje op de borst kloppen.
Hier ben ik het niet mee eens. Daar mogen andere Spaanse coureurs niet voor bloeden.quote:Op maandag 31 mei 2010 18:09 schreef SaintOfKillers het volgende:
Eigenlijk horen ze de Spaanse wielerbond te straffen.
Dit jaar geen Spanjaarden op het WK.
Dat gebeurt toch ook?quote:Op maandag 31 mei 2010 18:34 schreef golfer het volgende:
Wat een achterlijke dubbelzinnige uitspraak.
Of je schorst iemand en dan met terugwerkende kracht en met afneming van resultaten en geld of je laat iemand fietsen.
Dit is weer typisch hypocriet gedrag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |