Ik reed net door die ghetto heen (collega van mijn broer ophalen, ze hebben een bowling/zuip avondje)...quote:Op vrijdag 4 juni 2010 20:41 schreef douche-eendje het volgende:
Zie hier, de ghetto van Alkmaar onder Bart zijn raam
quote:Op vrijdag 4 juni 2010 21:31 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
Ik reed net door die ghetto heen (collega van mijn broer ophalen, ze hebben een bowling/zuip avondje)...
Wie wilt me aanraken?
doe je goed. ik was had nog een broodje shoarma gehaald... op de bank opgegeten en toen in slaap gevallen werd half 6 weer wakker op de bankquote:Op zaterdag 5 juni 2010 11:12 schreef Bart het volgende:
Ik lag om 03.00 uur in bed, en om 09.00 uur was ik weer wakker.
als je links de victorie uitgaat... eind van de straat weer links zit een shoarma tent. die tot 2 uur open ofzo.quote:Op zaterdag 5 juni 2010 12:02 schreef Bart het volgende:
Waar had je dan shoarma gehaald dat je het thuis opeet? In de stad halen dan is het koud als je thuis komt.
viel wel mee. ik was in tien minuten thuisquote:Op zaterdag 5 juni 2010 12:13 schreef Bart het volgende:
ja maar dan moet je het helemaal meenemen, dan is het toch koud
Net trouwens ff Thijs gevraagd of ie nog iemand achter de bar zoekt voor 3 juli
nou zo bijzonder vond ik die standaard flats anders nietquote:Op zaterdag 5 juni 2010 10:00 schreef Bart het volgende:
[..]
![]()
Maar echte mannen wonen daar natuurlijk gewoon.
Je hebt ze ook niet van binnen gezienquote:Op zaterdag 5 juni 2010 13:56 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
nou zo bijzonder vond ik die standaard flats anders niet
dank jequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |