Ik dacht precies hetzelfde.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:32 schreef Elusive het volgende:
best wel een schreeuwwijf eigenlijk, volgens mij doet ze ook aan ruige sex
Waarvan dan wel? Ze is niet bepaald knap en de show is ook waardeloos.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:37 schreef oh-oh het volgende:
Pink moet het overduidelijk niet van de muziek hebben he
Dit is oostblok songfestival materiaal.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:37 schreef oh-oh het volgende:
Pink moet het overduidelijk niet van de muziek hebben he
En van bh's..quote:Op zondag 30 mei 2010 23:37 schreef oh-oh het volgende:
Pink moet het overduidelijk niet van de muziek hebben he
En van rokjes tot over de billenquote:
Nou je hoeft dr niet naar te gaan kijken hoor.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:41 schreef Christiaan het volgende:
Blij dat ik hier niet meer voor gebleven ben, crap. Moet ik dit ook nog op Werchter zien.
Überhaupt danspasjes op een festival? Dat heb ik nog nooit gezien.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:41 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb in al die jaren Pinkpop nog NOOIT zoveel danspasjes gezien daar
quote:Op zondag 30 mei 2010 23:43 schreef Elusive het volgende:
verkrachting
De Sugababes hebben toch ook op Pinkpop gestaan? Die zullen ook vast danspasjes hebben gedaan.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:43 schreef 3FMaster het volgende:
[..]
Überhaupt danspasjes op een festival? Dat heb ik nog nooit gezien.
jajajaja die dus, ik kwam ff niet op de naam, maar ik was dr toen wel, ik heb echt in een deuk gelegenquote:Op zondag 30 mei 2010 23:44 schreef Horloge het volgende:
[..]
De Sugababes hebben toch ook op Pinkpop gestaan? Die zullen ook vast danspasjes hebben gedaan.
Nee, je hebt gelijk. Empire of the Sun speelt dan ook zie ik.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:42 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Nou je hoeft dr niet naar te gaan kijken hoor.
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezus gaat ze Tom Petty coveren, kunnen we dr daarvoor aanklagen?????
Hoe durft ze
Pink die denkt dat ze een aapje in touwen is . . .quote:Op zondag 30 mei 2010 23:48 schreef ari_zahav het volgende:
wtf is dit?!
Ja das een pluspunt, dat moet ik dr nagevenquote:
Dat is ook niet zo gek als je over het halve terrein heen wordt geslingerd. Dit heeft vrij weinig meer met muziek maken en spontaniteit te maken. Dat is wel jammer.quote:
Geldt voor P!NK nog wel wat meer geloof ikquote:Wat doet zo'n Mika eigenlijk op Pinkpop? Zoiets hoort in de draaimolen op de kinderkermis thuis. #pp10
Yupquote:Op zondag 30 mei 2010 23:50 schreef Christiaan het volgende:
RJ:
[..]
Geldt voor P!NK nog wel wat meer geloof ik
Understatement van de dag.quote:Op zondag 30 mei 2010 23:48 schreef oh-oh het volgende:
het publiek is ook niet echt dat je zegt wildenthousiast he![]()
Ik hoop echt dat Jan ziet wat wij zienquote:Op zondag 30 mei 2010 23:50 schreef Horloge het volgende:
[..]
Understatement van de dag.
Zulk lauw publiek zie je zelden. Maar het is niet het enige optreden van Pinkpop dit jaar waarvoor dat geldt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |