abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_82186050
quote:
Op dinsdag 1 juni 2010 10:10 schreef ItaloDancer het volgende:
Nice alleen staat er twee keer NOS waar je waarschijnlijk één keer NPS bedoelt?
Klopt. Ik heb het aangepast.
quote:
Op dinsdag 1 juni 2010 12:43 schreef Greys het volgende:
Maar er zijn ook niet echt artiesten die er door in het slop geraakt zijn.
Nederlandse artiesten zijn altijd zo bang hun goede naam te verliezen op het songfestival, maar dat is eigenlijk geenszins aan de orde. Willeke Alberti kreeg maar vier punten, was daarna nog minstens zo populair. De mensen die haar al geweldig vonden, vonden dat nog steeds en de mensen die het niet interesseerde waren het vier minuten later weer vergeten
Kortom, ik denk ook dat 'De Artiesten' van Nederland eens niet zo bang moeten zijn voor hun 'goede naam'. Het zou ze juist sieren als ze zich er voor in zouden zetten om Nederland weer eens op de Songfestivalkaart te zetten.
Helemaal mee eens. Baat het niet, dan schaadt het niet.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 01-06-2010 13:16:44 ]
  dinsdag 1 juni 2010 @ 20:23:04 #52
43624 Martijn_77
It was a good year
pi_82205472
quote:
Op dinsdag 1 juni 2010 00:27 schreef Socios het volgende:
Het festival dient omroeponafhankelijk te zien.
Idd en dat is het in Nederland niet en dan krijg je Tros effecten
Experience is what you get when you don't get what you wanted
Take my advice ... I don't use it anyway...
Een goede Fok! Search
Een goede Fok! Search
  donderdag 3 juni 2010 @ 00:22:02 #53
68576 eleusis
fokked op kidz
pi_82265808
Zeer goede column waar ik 100% achter sta.
Ik in een aantal worden omschreven: Ondernemend | Moedig | Stout | Lief | Positief | Intuïtief | Communicatief | Humor | Creatief | Spontaan | Open | Sociaal | Vrolijk | Organisator | Pro-actief | Meedenkend | Levensgenieter | Spiritueel
  donderdag 3 juni 2010 @ 04:16:22 #54
305146 heloef
20, Een omgekeerde Saab
pi_82268740
quote:
Op dinsdag 1 juni 2010 01:49 schreef Boldface het volgende:
Hij is er dan toch gekomen, mijn column. Ik kwak 'm hier neer.

[..]
Als je dat nou naar de TROS of de NPO stuurt. Er is maar 1 manier om dit gedrocht wat de TROS heet te stoppen door ze flink onder vuur nemen. Misschien kan je er aandacht voor vragen bij Giel Beelen ofzo. De enige manier waarop dit gestopt kan worden is als de NPO in gaat zien dat de TROS geen goede leverancier is voor het Songfestival. En elke vorm van Engelse muziek van het Songfestival gaat weren. Tot die tijd moeten we hopen als de NPS de rechten wil kopen van TROS.
C'est la vie
Verliefdheid is voor de dommen
A lion does not lose sleep over the opinion of sheep
Hier sprak Tchock Heloefs lul is zo ondergewaardeerd.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')