quote:Op maandag 31 mei 2010 17:45 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Het liefst zie ik ook een nieuwe versie van Rome: total war.
Dat was/is in mijn ogen nogsteeds de leukste![]()
Inderdaad, of nog een nieuwe Medieval. Zolang er maar geen tot niet al te veel guns in de game zitten. Want dat vind ik toch minder leuk.quote:Op maandag 31 mei 2010 17:45 schreef Augustus_Thijs het volgende:
Het liefst zie ik ook een nieuwe versie van Rome: total war.
Dat was/is in mijn ogen nogsteeds de leukste![]()
Helemaal gelijk ja, maar dan geef ik toch de voorkeur aan Medieval omdat de technologie daar toch wel al net iets verder was. En dus ook afwisselendere gameplay.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 20:36 schreef Augustus_Thijs het volgende:
yep idd, het vechten met geweren vond ik zlef ook minder.
Gaf er een tactische draai aan die ik toch niet helemaal kon waarderen. Kwam teveel neer op achter muurtjes schuilen of gewoon op de ander aflopen en schieten.
Vond dat je met de ´normaal´ bewapende troepen veel meer variatie in strategie kon uitvoeren.
En ja, RTW heb ik al wel eens uitgespeeld, dat spel is al jaren oud.
Volgens het spel speel je dat al snel uit trouwens he, hoef je nieteens alle gebieden voor te veroveren
Ga er maar gerust van uit dat het geen Shogun 2 wordt.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 20:45 schreef Dynd het volgende:
[..]
Helemaal gelijk ja, maar dan geef ik toch de voorkeur aan Medieval omdat de technologie daar toch wel al net iets verder was. En dus ook afwisselendere gameplay.
Maar we zullen het zien met Shogun 2.
Medieval is nu wel een beetje over die heeft al een tweede versie gehad en dan hebben we het nog niet eens over de mini-campaigns. Leuk maar probeer dat maar weer over een jaartje of tien ofzo.quote:Op dinsdag 1 juni 2010 19:03 schreef Dynd het volgende:
[..]
Inderdaad, of nog een nieuwe Medieval. Zolang er maar geen tot niet al te veel guns in de game zitten. Want dat vind ik toch minder leuk.
Dat zou echt freakin awesome zijn.quote:Op woensdag 2 juni 2010 14:23 schreef drumstickNL het volgende:
Ik hoop dat ze eens wat nieuwe features bedenken. Zoals een eigen koninkrijk oprichten waarvan jezelf units/vlaggen/steden/schepen mag ontwerpen.
Het doet mij wat omdat het van die onbekende enorme gebieden zijn.quote:Op woensdag 2 juni 2010 12:09 schreef Augustus_Thijs het volgende:
nadeel van asia is dat ik daar niks mee heb. Met europa veroveren kan ik me nog enigzins inleven. Maar om nou mongolie te veroveren met de legers van de qing dynastie aan mijn zijde(om de geschiedenis even om te keren), dat doet me toch minder.
maar ja, er ligt natuurlijk wel een gigantische markt open met die gamers daar.
dat zou idd wel nice zijnquote:Op woensdag 2 juni 2010 14:23 schreef drumstickNL het volgende:
Ik hoop dat ze eens wat nieuwe features bedenken. Zoals een eigen koninkrijk oprichten waarvan jezelf units/vlaggen/steden/schepen mag ontwerpen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |