Heel vaak begint ook nog over iets anders, als hij het blijkbaar niet interessant genoeg vindt denkt hij dat dat voor de rest van Nederland ook geldtquote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:15 schreef Greys het volgende:
Cornald denkt altijd dat 'wij' het anders niet kunnen volgen en dat we dringend behoefte hebben aan zijn uitleg
Het commentaar
Dat is waarschijnlijk ook zo alleen omdat op Fok! alleen professoren komen hebben die dat niet nodig.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:15 schreef Greys het volgende:
Cornald denkt altijd dat 'wij' het anders niet kunnen volgen en dat we dringend behoefte hebben aan zijn uitleg
Het commentaar
Nee maar...quote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:22 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Dat is waarschijnlijk ook zo alleen omdat op Fok! alleen professoren komen hebben die dat niet nodig.
... dit dus!quote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:22 schreef Rauzer het volgende:
[..]
Heel vaak begint ook nog over iets anders, als hij het blijkbaar niet interessant genoeg vindt denkt hij dat dat voor de rest van Nederland ook geldt.
Nee ik kende het songfestival amper, maar het is wel zo storend als die presentatoren wat weetjes vertellen en hij gaat er met nog kanslozere weetjes doorheen gaat lullenquote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:22 schreef eNGine10 het volgende:
[..]
Dat is waarschijnlijk ook zo alleen omdat op Fok! alleen professoren komen hebben die dat niet nodig.
Tuurlijk, kan ook wel, maar het is toch ook ff lekker klagen op Cornald gewoonquote:
Oja...quote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:27 schreef Greys het volgende:
[..]
Tuurlijk, kan ook wel, maar het is toch ook ff lekker klagen op Cornald gewoon
Nou, het feit dat Cornald nu weer roept dat het allemaal aan het draaiorgel lag dat we niet doorzijn (zie NED topic) pleit ook niet voor hem hoorquote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:41 schreef eleusis het volgende:
Ik ben fan van Cornald Maas, maar die paar minuutjes dat de lokale presentatoren praten, mag er wel even gezwegen worden.
De halve finales waren op BBC3 te zien. Niet voor iedereen te ontvangen. Zit bij de meeste kabelaars achter het uitgebreide digitale abo.quote:
Volgens mij geldt dit trouwens z'n beetje voor al het Nederlandse commentaar. Erger me er bij voetbal en formule 1 ook altijd kapot aan.quote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:42 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
De halve finales waren op BBC3 te zien. Niet voor iedereen te ontvangen. Zit bij de meeste kabelaars achter het uitgebreide digitale abo.
Maar heb het dinsdag op de BBC gekeken en dat was écht een verademing, die lullen ook gewoon een stuk minder. Die Cornald en Daniel hebben volgens mij dwangmatig overal wat over te zeggen ofzo.
Omdat Ronelis nog lelijker klinkt?quote:Op vrijdag 28 mei 2010 11:42 schreef Crutch het volgende:
Waarom noem je je zoon eigenlijk Cornald?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |