je hebt het lied volgens mij nog nooit gehoord...quote:Op donderdag 27 mei 2010 22:58 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Juh.. onzin moet je in de kiem smoren
ik ook! zo gezellig de sfeer, met zn allen voor een groot schermquote:
Ik ben ook zo'n gek die Algarije - SLovenie gaat kijkenquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:03 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ik ook! zo gezellig de sfeer, met zn allen voor een groot scherm
helaasch.. vandaag nog in de klas.. de kinderen wilden het op youtube tijdens knutselenquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:03 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
je hebt het lied volgens mij nog nooit gehoord...
oh joyquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:03 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ik ook! zo gezellig de sfeer, met zn allen voor een groot scherm
naah ik vind alleen de NL duels interessant, de rest hoor ik vanzelf welquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:04 schreef borisz het volgende:
[..]
Ik ben ook zo'n gek die Algarije - SLovenie gaat kijken. Heb ik ook zin in
. Maar NLduels zijn hopelijk erg leuk
hou opquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:05 schreef PdeHoog het volgende:
Vlag uitWe zijn niet door
Was ook te verwachten met zo'n nummer
Ik ga voor 64 vd 64 duels als het luktquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:07 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
naah ik vind alleen de NL duels interessant, de rest hoor ik vanzelf wel
ik vond het extreme reuze meevallen. het meest wild was Turkije, de rest hield het rustig met ballads. Geen kalkoenen of gorilla's gezien dit jaarquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:04 schreef Duderella het volgende:
Was leuk om het toch weer eens te zien, al denk ik dat ik zaterdag oversla. Maar oeh, het is wel altijd lachen weer. Dat pretentieuze gekerm in al die nummers, de jurken, de vraag of die zangeres ooit een man was, de decolletés, de mannen met nepgitaren.![]()
Wij zijn, tot grote teleurstelling van groep 7, de 14e op schoolreisjequote:Op donderdag 27 mei 2010 23:07 schreef Laydina het volgende:
Volgens mij mogen wij op het werk Nederland nog wat kijken
1e wedstrijd op maandag 14 juni om 13.30uquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:07 schreef Laydina het volgende:
Volgens mij mogen wij op het werk Nederland nog wat kijken
lekker uitgezocht die datum , maar niet heusquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:09 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Wij zijn, tot grote teleurstelling van groep 7, de 14e op schoolreisjeIn Duitsland!!
![]()
![]()
![]()
okquote:
ahhhquote:
Wat?quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:08 schreef Laydina het volgende:
Zit net Netwerk na te kijken. Ik kan niet geloven dat de VVD dat echt zou doen
Ze zeggen dat zeg maar de superrijken er dik op vooruit gaan en mensen met gehandicapte kinderen of echt d ebijstanders er minimaal 1200 p/j op achteruit gaan.quote:
Jup en Zaterdag 19 juni 13.30 en donderdag 24 juni 20.30 moet je vrijhouden wil je NL zienquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:09 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
1e wedstrijd op maandag 14 juni om 13.30u
volgens mij kan ik dat niet grrrrrr
Want?? De wereld draait door hoor.. ook als die duur betaalde opgeschoten kleuters tegen balletjes moeten trappen [/overdrijfmodus]quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:09 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
lekker uitgezocht die datum , maar niet heus
Ach al die wijven waren vréselijk!quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:08 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
ik vond het extreme reuze meevallen. het meest wild was Turkije, de rest hield het rustig met ballads. Geen kalkoenen of gorilla's gezien dit jaar
Doe maarquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:11 schreef Tezz het volgende:
[..]
Weet ik niet. Moet ik haar even wakker maken voor je?
Ach schat toch! Maar ik heb wel echt gedaan wat ik zei. Dikke knuf terug!quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:10 schreef SeaOfLove het volgende:
[..]
ahhhVoor jou nog even extra dikke
voor je lieve smsje vanmiddag, zat in de de trein en deed maar snel mijn zonnebril op
![]()
Lieve allemaal, ik ga nog heel eventjes bankhangen en dan hopelijk een beetje kunnen slapen.
Nogmaals tnx voor alle lieve berichtjes
ok, geen VVD stem voor mijquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:11 schreef Laydina het volgende:
[..]
Ze zeggen dat zeg maar de superrijken er dik op vooruit gaan en mensen met gehandicapte kinderen of echt d ebijstanders er minimaal 1200 p/j op achteruit gaan.
Tja, dat weet je toch met de VVD?? Prima als ze de financiën een beetje in de gaten houden. maar van de sociale dingen moeten ze gewoon afblijven. Eigen hachje eerst.. niet zo mijn dingquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:11 schreef Laydina het volgende:
[..]
Ze zeggen dat zeg maar de superrijken er dik op vooruit gaan en mensen met gehandicapte kinderen of echt d ebijstanders er minimaal 1200 p/j op achteruit gaan.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:11 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Doe maarSchuif haar maar achter de computer
Ja maar dat is toch juist leuk! Dat schreeuwerige, dat belachelijk overdreven gedoe, die veel te hoog getoupeerde haren, die catwalk-to-much-jurken? Ik geniet daar van hoor. Het hele sfeertje vind ik geniaal.quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:11 schreef Duderella het volgende:
[..]
Ach al die wijven waren vréselijk!
Dat ze streng zijn oke, maar ik kan niet geloven dat het daadwerkelijk zo erg zou zijn. Weet niet. Volgens mij zoeken ze enorm zwart schaap. En als iedereen zegt dat de VVD zo slecht is dan gaan de 'normale' mens dat geloven en kan Rutte nog zoveel zeggen als hij wil.. hij kan ontkennen en de waarheid spreken misschien wel.. maar niemand zal hem meer geloven.quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:13 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Tja, dat weet je toch met de VVD?? Prima als ze de financiën een beetje in de gaten houden. maar van de sociale dingen moeten ze gewoon afblijven. Eigen hachje eerst.. niet zo mijn ding
tuurlijk gaan ze door maar er zijn (ook al vind jij het niks) een heeeeleboel mensen die er naar uit kijken. Zeker omdat het maar 1x in de 4 jaar is. Ik zou met Koninginnedag toch ook niet willen werken, of met de jaarlijkse tentfeesten in ons dorp op vakantie gaan?quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:11 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Want?? De wereld draait door hoor.. ook als die duur betaalde opgeschoten kleuters tegen balletjes moeten trappen [/overdrijfmodus]![]()
![]()
Nee, WK kan ik hebben hoor, maar ze spelen ook wel zonder dat wij kijken..
Dat is opvoedkundig gezien niet verantwoord. Maar als ik zometeen naar bed ga dan zal ik haar vertellen dat Sieneke niet door is en dan haalt ze haar schouders op en zegt: 'mam, we waren toch voor Griekenland?'quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:11 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Doe maarSchuif haar maar achter de computer
haha aah, dan kan ze er beter tegen dan ikquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:15 schreef Tezz het volgende:
[..]
Dat is opvoedkundig gezien niet verantwoord. Maar als ik zometeen naar bed ga dan zal ik haar vertellen dat Sieneke niet door is en dan haalt ze haar schouders op en zegt: 'mam, we waren toch voor Griekenland?'
Zou ik voor wilders gaan..quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:15 schreef FutureFairytale het volgende:
ik dub nog steeds tussen Balkenende en Wilders
Hmmmmm.....ik kan me dat niet voorstellen.....Als ze dat echt zouden zeggen, dan kon dat wel eens een boel stemmen kostenquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:11 schreef Laydina het volgende:
[..]
Ze zeggen dat zeg maar de superrijken er dik op vooruit gaan en mensen met gehandicapte kinderen of echt d ebijstanders er minimaal 1200 p/j op achteruit gaan.
Raak punt!quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:14 schreef Laydina het volgende:
[..]
Dat ze streng zijn oke, maar ik kan niet geloven dat het daadwerkelijk zo erg zou zijn. Weet niet. Volgens mij zoeken ze enorm zwart schaap. En als iedereen zegt dat de VVD zo slecht is dan gaan de 'normale' mens dat geloven en kan Rutte nog zoveel zeggen als hij wil.. hij kan ontkennen en de waarheid spreken misschien wel.. maar niemand zal hem meer geloven.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:15 schreef FutureFairytale het volgende:
ik dub nog steeds tussen Balkenende en Wilders
Nee, maar die kids moeten hoe dan ook naar school.. en ze zijn dan toevallig op schoolreisje, anders hadden ze in een lokaal gezeten.. Dus eigenlijk moeten ze gewoon niet zeurenquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:14 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
tuurlijk gaan ze door maar er zijn (ook al vind jij het niks) een heeeeleboel mensen die er naar uit kijken. Zeker omdat het maar 1x in de 4 jaar is. Ik zou met Koninginnedag toch ook niet willen werken, of met de jaarlijkse tentfeesten in ons dorp op vakantie gaan?
Blijf dan gewoon thuisquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:15 schreef FutureFairytale het volgende:
ik dub nog steeds tussen Balkenende en Wilders
Nee, dan kun je beter Wilders hebbenquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:16 schreef Laydina het volgende:
[..]
Zou ik voor wilders gaan..
Dit jaar moet er wat anders komen dan Balkenende.. En cohen moet je niet willen denk ik
dat begrijp ik, maar het leek even alsof jullie het erom deden omdat je zo blij was dat de kids dan ergens anders waren i.p.v. waar ze willen zijnquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:16 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Nee, maar die kids moeten hoe dan ook naar school.. en ze zijn dan toevallig op schoolreisje, anders hadden ze in een lokaal gezeten.. Dus eigenlijk moeten ze gewoon niet zeuren![]()
Al ben ik best bereid om, mocht het zo uitkomen, in de klas de tv aan te zetten hoorMaar we gaan echt het jaar niet plannen op een EK. Kom nou!!
Weet je Steer, ik zou echt never nooit op Wilders stemmen (al zou er een pistool tegen mijn hoofd staan) maar......shht zachtjes praten, niet doorvertellen..........:quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:16 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Waarom zou je Wilders willen stemmen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alleen met zelfspot kun je overleven...
Het zal in dat programma misschien wat te zwart-wit neergezet zijn, kan best. Maar dat de VVD over het algemeen niet zo van de lasten een beetje eerlijk verdelen is, moet niet nieuw zijn toch?quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:14 schreef Laydina het volgende:
[..]
Dat ze streng zijn oke, maar ik kan niet geloven dat het daadwerkelijk zo erg zou zijn. Weet niet. Volgens mij zoeken ze enorm zwart schaap. En als iedereen zegt dat de VVD zo slecht is dan gaan de 'normale' mens dat geloven en kan Rutte nog zoveel zeggen als hij wil.. hij kan ontkennen en de waarheid spreken misschien wel.. maar niemand zal hem meer geloven.
Zij zeggen zelf van niet. Maar zoals ik zei.. als alle partijen en media zeggen dat het wel zo is en dat zouden leugens zijn. Kan de VVD en mark Rutte dat nog zo ontkennen.. niemand gelooft ze dan.quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:16 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Hmmmmm.....ik kan me dat niet voorstellen.....Als ze dat echt zouden zeggen, dan kon dat wel eens een boel stemmen kosten
Wilders als Premier zie ik ook niet geheel zitten. Maar z'n standpunten vallen volgens mij best wel mee. Ze zijn lang niet zo rechts als iedereen altijd denkt.quote:
Pfff serieus he..quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:18 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
dat begrijp ik, maar het leek even alsof jullie het erom deden omdat je zo blij was dat de kids dan ergens anders waren i.p.v. waar ze willen zijn
dan heb je wel moeite met veel mensen zegquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:19 schreef TAV74 het volgende:
echt, ik moet moeite doen om niet anders naar mensen te kijken als ze Wilders stemmen
Heb ik ook last van.quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:19 schreef TAV74 het volgende:
echt, ik moet moeite doen om niet anders naar mensen te kijken als ze Wilders stemmen
t was al goedquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:19 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Pfff serieus he..had je al die smileys niet gezien of zo?? Alsof wij mei 2009 al wisten wanneer NL moest spelen..
quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:18 schreef Tezz het volgende:
[..]
Weet je Steer, ik zou echt never nooit op Wilders stemmen (al zou er een pistool tegen mijn hoofd staan) maar......shht zachtjes praten, niet doorvertellen..........:Kan gebeurenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik fietste laatst rond 19:30 langs het PSV stadion, daar waar op de hoek de moskee staat, en op dat moment was een Imam aan het zingen over de megafoons. En ik kon het nog prima horen, ook al was ik een halve kilometer verderop gefietst, en ik had zoiets ook van: hmmoet je me daar mee lastig vallen
Maar Wilders constateert alleen een probleem, hij heeft alleen geen oplossing.
Confidence through competence
Nee dat is niet nieuw. Maar dit gaat een te extreme kant op.quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:18 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Het zal in dat programma misschien wat te zwart-wit neergezet zijn, kan best. Maar dat de VVD over het algemeen niet zo van de lasten een beetje eerlijk verdelen is, moet niet nieuw zijn toch?
Voor mij iig nooit een stem die kant op.
omg.. gewoon.. omg..quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:19 schreef Laydina het volgende:
[..]
Wilders als Premier zie ik ook niet geheel zitten. Maar z'n standpunten vallen volgens mij best wel mee. Ze zijn lang niet zo rechts als iedereen altijd denkt.
Ik wel iigquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:19 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
dan heb je wel moeite met veel mensen zeg
dat dus, net als Verdonk. lijkt me een gewone hele aardige vrouw. ik hou niet van die debatters die niks over zichzelf vertellen maar alleen anderen kunnen afkraken. kinderachtig gedoe, en dat wil regerenquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:19 schreef Laydina het volgende:
[..]
Wilders als Premier zie ik ook niet geheel zitten. Maar z'n standpunten vallen volgens mij best wel mee. Ze zijn lang niet zo rechts als iedereen altijd denkt.
Klopt inderdaad.quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:19 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
dan heb je wel moeite met veel mensen zeg
En kerkklokken?? Daar geen problemen mee?? Daar hebben wij hier in het dorp last van joh!! Klingelen je om 9 uur zondags je nest al uit..quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:20 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Kan gebeuren
Ik fietste laatst rond 19:30 langs het PSV stadion, daar waar op de hoek de moskee staat, en op dat moment was een Imam aan het zingen over de megafoons. En ik kon het nog prima horen, ook al was ik een halve kilometer verderop gefietst, en ik had zoiets ook van: hmmoet je me daar mee lastig vallen
Maar Wilders constateert alleen een probleem, hij heeft alleen geen oplossing.
maar niemand anders heeft het probleem geconstateerd (nou ja wel, maar niks van gezegd) dus komen niet eens toe aan oplossingenquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:20 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Kan gebeuren
Ik fietste laatst rond 19:30 langs het PSV stadion, daar waar op de hoek de moskee staat, en op dat moment was een Imam aan het zingen over de megafoons. En ik kon het nog prima horen, ook al was ik een halve kilometer verderop gefietst, en ik had zoiets ook van: hmmoet je me daar mee lastig vallen
Maar Wilders constateert alleen een probleem, hij heeft alleen geen oplossing.
quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:21 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
dat dus, net als Verdonk. lijkt me een gewone hele aardige vrouw. ik hou niet van die debatters die niks over zichzelf vertellen maar alleen anderen kunnen afkraken. kinderachtig gedoe, en dat wil regeren
Nou het is meer dat ik je aardig vind en dan dus niet verwacht dat iemand die ik aardig vind achter Wilders kan staan.. Misschien mijn eigen naïveteit hoor..quote:
Eens. Hij kent ook maar 1 kunstje ("massa immigratieeeeeeeeeeeeeeee roepen). Dat vooral vind ik zeer irritant. Hij mikt duidelijk op een bepaalde bevolkingsgroep en ik snap niet dat hij serieus genomen wordt.quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:20 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Kan gebeuren
Ik fietste laatst rond 19:30 langs het PSV stadion, daar waar op de hoek de moskee staat, en op dat moment was een Imam aan het zingen over de megafoons. En ik kon het nog prima horen, ook al was ik een halve kilometer verderop gefietst, en ik had zoiets ook van: hmmoet je me daar mee lastig vallen
Maar Wilders constateert alleen een probleem, hij heeft alleen geen oplossing.
want alle mensen die dat stemmen zijn niet aardig? net als mensen die geen huisdier hebben, die gelovi zijn of die geen donor zijn; die zijn ook allemaal niet aardig?quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:23 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Nou het is meer dat ik je aardig vind en dan dus niet verwacht dat iemand die ik aardig vind achter Wilders kan staan.. Misschien mijn eigen naïveteit hoor..
Je weet dat je bij Wilders het risico loopt om weer terug gestuurd te worden naar je land van herkomst als je je een keer misdraagt?quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:23 schreef FutureFairytale het volgende:
maar niemand anders heeft het probleem geconstateerd (nou ja wel, maar niks van gezegd) dus komen niet eens toe aan oplossingen
Dat is de oud-hollandsche traditiequote:Op donderdag 27 mei 2010 23:22 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
En kerkklokken?? Daar geen problemen mee?? Daar hebben wij hier in het dorp last van joh!! Klingelen je om 9 uur zondags je nest al uit..
Ja verdorie Golf, het leed was net weer iets weggezakt. Begin jij er weer over!quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:24 schreef golfer het volgende:
Zo. Is dat gedoe over dat ESF nu voorbij? Las op teletekst dat Nederland alweer niet meedoet bij het echte gedoe.
voor ik je verkeerd begrijp; hoe bedoel je dit?quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:25 schreef golfer het volgende:
[..]
Je weet dat je bij Wilders het risico loopt om weer terug gestuurd te worden naar je land van herkomst als je je een keer misdraagt?
Steertje schat, wat stem jij???quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:25 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat is de oud-hollandsche traditie
Reeds gevestigd. Ik vind dat je in principe elk volk, overal ter wereld, je mag proberen je erfgoed te behouden indien je voelt dat er misschien iets nieuws z'n plek wil krijgen.
Dus de Indianen in Amerika, de aboriginals in Australië, die deden in principe niets anders. Een eigen cultuur beschermen.
Ik ben vóór integratie maar in een burka een publieke ambtenarenfunctie uitvoeren en geen handen van mannen schudden toestaan heeft mijns inziens niks meer met integratie te maken.
Nja, in de regel kan ik het dan al bij voorbaat minder goed met die mensen vinden ja.. Omdat mijn mensbeeld/maatschappijbeeld gewoon nagenoeg 180 graden het tegenovergestelde is. Is toch niet zo vreemd?quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:25 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
want alle mensen die dat stemmen zijn niet aardig? net als mensen die geen huisdier hebben, die gelovi zijn of die geen donor zijn; die zijn ook allemaal niet aardig?
quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:25 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat is de oud-hollandsche traditie
Reeds gevestigd. Ik vind dat je in principe elk volk, overal ter wereld, je mag proberen je erfgoed te behouden indien je voelt dat er misschien iets nieuws z'n plek wil krijgen.
Dus de Indianen in Amerika, de aboriginals in Australië, die deden in principe niets anders. Een eigen cultuur beschermen.
Ik ben vóór integratie maar in een burka een publieke ambtenarenfunctie uitvoeren en geen handen van mannen schudden toestaan heeft mijns inziens niks meer met integratie te maken.
Volgens mij is iedereen het er wel over eens dat momenteel het integratievraagstuk, met name met nadruk op integratie van de Islamitische cultuur in Nederland, op wat weerstand stuitquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:23 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
maar niemand anders heeft het probleem geconstateerd (nou ja wel, maar niks van gezegd) dus komen niet eens toe aan oplossingen
Ik weet het serieus niet deze keer, weet je dat?quote:
en zit je er nooit naast? dat die mensen toch niet zo zijn als je dacht? (zoals Lay)quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:27 schreef Sunnythesun het volgende:
[..]
Nja, in de regel kan ik het dan al bij voorbaat minder goed met die mensen vinden ja.. Omdat mijn mensbeeld/maatschappijbeeld gewoon nagenoeg 180 graden het tegenovergestelde is. Is toch niet zo vreemd?
De rest wat je zegt is natuurlijk bullshit. Al kan ik het vaak met te streng gelovigen niet goed vinden nee.. vanwege het hier bovenstaande..
Maar Lay is aardigdus daarom die omg..
![]()
Wilders wil Marokkanen en Turken of Antillianen die zich misdragen het land uitzetten.quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:26 schreef FutureFairytale het volgende:
voor ik je verkeerd begrijp; hoe bedoel je dit?
Ja, daarvoor kijk ik juist!quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:14 schreef Tezz het volgende:
[..]
Ja maar dat is toch juist leuk! Dat schreeuwerige, dat belachelijk overdreven gedoe, die veel te hoog getoupeerde haren, die catwalk-to-much-jurken? Ik geniet daar van hoor. Het hele sfeertje vind ik geniaal.
Niet van Nederlandse afkomst maak daar maar van, want het grootste deel van die probleemgasten waar hij op doelt zijn hier geboren.quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:29 schreef golfer het volgende:
[..]
Wilders wil Marokkanen en Turken of Antillianen die zich misdragen het land uitzetten.
Ik trek die analogie even door naar alle mensen die niet in Nederland geboren zijn.
Hoe ver wil hij daarmee gaan trouwens? Dus iedereen die niet in Nederland geboren is? Of die niet de Nederlandse nationaliteit heeft? Of wat precies?quote:Op donderdag 27 mei 2010 23:29 schreef golfer het volgende:
[..]
Wilders wil Marokkanen en Turken of Antillianen die zich misdragen het land uitzetten.
Ik trek die analogie even door naar alle mensen die niet in Nederland geboren zijn.
Nou ik vind het gewoon honds irritant.. of die zwarte kousen garde die midden op straat gaat lopen en die een ander zijn eigen idee niet gunnenquote:Op donderdag 27 mei 2010 23:25 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Dat is de oud-hollandsche traditie
Reeds gevestigd. Ik vind dat je in principe elk volk, overal ter wereld, je mag proberen je erfgoed te behouden indien je voelt dat er misschien iets nieuws z'n plek wil krijgen.
Dus de Indianen in Amerika, de aboriginals in Australië, die deden in principe niets anders. Een eigen cultuur beschermen.
Ik ben vóór integratie maar in een burka een publieke ambtenarenfunctie uitvoeren en geen handen van mannen schudden toestaan heeft mijns inziens niks meer met integratie te maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |