FOK!forum / Gaming / [GAM SC 386] Wie komt me masseren?
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 11:37


Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje genaamd Viefje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree: het kopje is hard, de rest kun je drinken.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Had de bril van Spanky gestolen en is erg blij dat hij zijn modrechten kwijt is. Snurkt niet, ondanks de valse beschuldigingen van Koei.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
koei: De leukste slowchatter, aldus haarzelf. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van bronstige mannen (ook wel bekend als Poit). Maakt daarnaast ook hele mooie OP's, heeft een woeste verzameldrang van allerlei games- en niet-gamesgerelateerde troepjes en verzint slechte eigenschappen over Rossdale.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila. Mocht je pillen nodig hebben, dan is hij je man!
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zouden voor veel geld te koop zijn bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer. Heeft na Lennie en Petti ook besloten zijn nick aan te passen maar toch weer niet.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'. Gaat raar doen na het eten van truffels.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt. Is er wel op vooruit gegaan door Amsterdam te verlaten voor Den Haag.
SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Is verhuisd naar Nebo en heeft daarna de GAM SC aan de kant gezet
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: de insider-slowchatter met haar eigen gamebedrijfje. Dankzij haar nickname krijgt ze bijna de complete mannelijke GAM-SC achter haar aan, die ze maar amper voor kan blijven omdat ze overtuigd vegetariërster is. Heeft inmiddels een klantenkaart bij Poit, wat haar een leuke korting op zijn diensten achter het station oplevert.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen. Heeft zich erg snel omhooggeneukt in de crew en kan daardoor met Rossdale's knopjes spelen.
CraniuM: De eeuwige slowchatter. Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest afwezige SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss. Blijft voor altijd in de SC zegt hij maar is alweer een tijdje niet gesignaleerd. HE'S BACK in de SC.
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten maar die wel gemakkelijk op Facebook is terug te vinden. Is beroemd om zijn 'kwaliteiten' in SingStar.
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet en heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet, maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie en woont in een huisje aan de rand van het bos.
Morpheus2002: De bazige slowchatter. Is ondanks zijn misleidende naam niet pas zeven jaren oud, maar al 19 jaar ouder. Draagt geen witte sokken naar het werk en zegt nog niet kaal te worden, maar aangezien hij ICT-er is heeft iedereen daar zo zijn twijfels bij...
Sigmund666: De oude meuk slowchatter. Deze man met baard uit Maastricht weet vaak de vinger op de zere plek te leggen bij kinderen uit de brugklas. Deze duivelsaanbidder is achievementhoer pur sang, hij speelt met gemak meerdere games per week uit.
badboynova: De domme slowchatter: koopt een slee op het moment dat het stopt met sneeuwen en heeft een usericon die je pas herkent na uitleg.
Nick-GizMo: De goene slowchatter. Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Hij houdt van illegale meuk downloaden, maar mag er niet over praten. Nick werkt op de groenteafdeling van een landelijke supermarkt en is daarom letterlijk het groentje van de club.
PaRoDiUzZ: De kunstige slowchatter. Hij heeft een voorliefde voor oude baggergames (lees: Final Fantasy en andere RPG's ) en heeft vrouwelijk gezelschap waarmee hij naar de film gaat maar verder niet over uit wil wijden.
Sharpdressedman: De bestolen slowchatter. Deze onfortuinlijke man heeft persoonlijk ondervonden dat dieven geen Xbots zijn en liever de rest van het huis leegpikken dan een 360 mee te nemen. De boeven hebben gewonnen met verstoppertje spelen.
Morthill:De zure slowchatter. Heeft na het verlaten van FOK!games eindelijk z'n dwarszittende tampon kunnen verwijderen en doet inmiddels een poging om te genieten van het leven. Studeert iets en is, naast studiebol, het kuttelikkertje van menig docent.

Historisch SC-hoogtepuntjesverzamelplaats:
Volgens Poit "Meest legendatische TT + OP OOIT!"

DE OP IS HIER TE VINDEN
Voor deze slowchat gelden bepaalde richtlijnen: minimaal 1 discriminerende grap, 2 (half)naaktfoto's en 3 leuke plaatjes per topic. Nieuwe mensen die in de OP van deze slowchat willen kunnen een (naakt)foto sturen naar Poit (dames) of koei (heren).

* Poit heeft last van z'n rechterschouder!!
Wie helpt deze koene strijder van z'n last??
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 11:38
Gamebabe helpt de koene strijder van z'n last!!
Gamer_Vwoensdag 26 mei 2010 @ 11:38
Goedemorgen
Flodder450woensdag 26 mei 2010 @ 11:38
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:38 schreef SpankmasterC het volgende:
Gamebabe helpt de koene strijder van z'n last!!



poit, you lucky basterd
Phenowoensdag 26 mei 2010 @ 11:39
Lunch
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 11:40
zo, bijna in mijn eigen koffie geniest
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 11:40
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:39 schreef Pheno het volgende:
Lunch
Goed plan, maar daarvoor moet ik eerst naar de AH waggelen.
Dit wordt echt weer zo'n hang-dag.
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 11:41
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:40 schreef Morthill het volgende:
zo, bijna in mijn eigen koffie geniest
Koffie... met klontjes!
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 11:42
Gefferederrie..
Maar Koffie Goed idee
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 11:47
gaat weer lekker vanochtend ik kon een boek niet vinden, evenals mijn notitieblok en toen bedacht ik me dat ik ze dan misschien in de bib had laten liggen vorige week. Nog 5 minuten nadenken verder schoot het me te binnen, ik had een andere tas bij me dan normaal en inderdaad, daar zat alles in
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 11:53
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:40 schreef Morthill het volgende:
zo, bijna in mijn eigen koffie geniest
Gheh, ik at laatst n stukje sûkerbôle met gestampte muisjes (kan me idd niet zoet genoeg zijn) en toen moest ik niezen. Dat was nog eens een feest!
Soliquewoensdag 26 mei 2010 @ 11:55
In je handen niezen is soms ook geen pretje.
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 11:57
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:55 schreef Solique het volgende:
In je handen niezen is soms ook geen pretje.
daarvoor is de zakdoek uitgevonden
Rossdalewoensdag 26 mei 2010 @ 11:59
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:40 schreef Morthill het volgende:
zo, bijna in mijn eigen koffie geniest
Ik las gepiest
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 12:01
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:59 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Ik las gepiest
waar het hart vol van is
Soliquewoensdag 26 mei 2010 @ 12:02
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:57 schreef Morthill het volgende:

daarvoor is de zakdoek uitgevonden
Klopt, maar soms is het zo'n automatische reactie dat je daar net te laat voor bent.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 12:03
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:01 schreef Morthill het volgende:

[..]

waar het hart vol van is
Loopt je koffie van over
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 12:16
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 12:22
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:16 schreef lkb9000 het volgende:
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 12:23
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:22 schreef Poit het volgende:

[..]

SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 12:30
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:23 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 12:30
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:23 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 12:31
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:30 schreef Poit het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 12:53
Mag ik bedanken Poit? Maar tzt wil ik er wel een fotootje of scannetje van maken heur..
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 12:55
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:53 schreef Reintji het volgende:
Mag ik bedanken Poit? Maar tzt wil ik er wel een fotootje of scannetje van maken heur..
Het zit in m'n spieren en niet zo zeer in m'n botten denk ik..
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 12:56
Foto -> bot, MR -> Spieren, kapsels, pezen..
Tainwoensdag 26 mei 2010 @ 12:58
http://www.zavvi.com/blu-(...)ay-dvd/10074541.html
Alice In Wonderland - Combi Pack (Blu-ray & DVD)
£12.95
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 13:01
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:56 schreef Reintji het volgende:
Foto -> bot, MR -> Spieren, kapsels, pezen..
Doe mij er dan maar 1 dan
Tainwoensdag 26 mei 2010 @ 13:02
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:56 schreef Reintji het volgende:
Foto -> bot, MR -> Spieren, kapsels, pezen..
Moet straks waarschijnlijk weer een MRI scan
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 13:03
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:02 schreef Tain het volgende:

[..]

Moet straks waarschijnlijk weer een MRI scan
Controle of zit het nog steeds niet goed?

En een MRI scan is toch niet zo erg, gewoon ffies stil liggen.
Tainwoensdag 26 mei 2010 @ 13:05
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:03 schreef Poit het volgende:

[..]

Controle of zit het nog steeds niet goed?

En een MRI scan is toch niet zo erg, gewoon ffies stil liggen.
Zit nog steeds niet goed

En het apparaat is niet zo erg, maar dat het weer moet is wat erger...
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 13:05
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:02 schreef Tain het volgende:

[..]

Moet straks waarschijnlijk weer een MRI scan
Prrrr, pfffffuuuuuuuuuuuuuu, boing, boing, boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,boing,
SPOILER
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 13:05
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:05 schreef Tain het volgende:

[..]

Zit nog steeds niet goed

En het apparaat is niet zo erg, maar dat het weer moet is wat erger...
Beetje leuke laborantes?
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 13:07
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:13 schreef lkb9000 het volgende:
Damn ik heb zo'n absurde hekel aan mijn opleiding, walgelijke zooi hier
Hier hetzelfde, maar dan met werk. gvd weer een echte kut dag

Hmm MRI scan is misschien ook wel eens handig, loop al bijna een jaar met pijn in mij nek en linkerschouder/arm, alleen dan moet ik de dokter overtuigen
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 13:14
Eerst een fotootje dan. Meestal wordt aanvullend een MR gedaan.
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 13:19
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:14 schreef Reintji het volgende:
Eerst een fotootje dan. Meestal wordt aanvullend een MR gedaan.
Mwa foto werd gemaakt van de thorax , daar was niks te zien
Ach we zullen wel eens kijken of ik nog een keer de moeite wil nemen om weer van alles te laten testen, heb echt zo'n dokter die als het niet kan zien, het ook niet zo erg vind

Waarom zeg je eigenlijk MR? Het is toch MRI?
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 13:19
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 12:58 schreef Tain het volgende:
http://www.zavvi.com/blu-(...)ay-dvd/10074541.html
Alice In Wonderland - Combi Pack (Blu-ray & DVD)
£12.95
wat de neuk moet je met een combipack serieus, waarom een film dubbel kopen
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 13:24
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:19 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Mwa foto werd gemaakt van de thorax , daar was niks te zien
Ach we zullen wel eens kijken of ik nog een keer de moeite wil nemen om weer van alles te laten testen, heb echt zo'n dokter die als het niet kan zien, het ook niet zo erg vind

Waarom zeg je eigenlijk MR? Het is toch MRI?
MRI = Magnetic Resonance Imaging, dus MRI scan is beetje dubbelop (denk ik tenminste dat hij het daarom zo zegt. Dat, of hij is lui)
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 13:25
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:19 schreef Morthill het volgende:

[..]

wat de neuk moet je met een combipack serieus, waarom een film dubbel kopen
Yeah snap het ook niet. Aan de andere kant, wel handig voor je kleine nichtje of je ouders, kun je hun blij maken met een DVD
GameBabewoensdag 26 mei 2010 @ 13:26
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 11:38 schreef SpankmasterC het volgende:
Gamebabe helpt de koene strijder van z'n last!!
Zal ik me dan maar weer opofferen om met mijn handjes aan brede mannenschouders te zitten.

Dan kan ik me misschien nog een beetje omhoog werken hier in de sc
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 13:47
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:26 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Zal ik me dan maar weer opofferen om met mijn handjes aan brede mannenschouders te zitten.

Dan kan ik me misschien nog een beetje omhoog werken hier in de sc
Je moet dan wel mij masseren he en niet iemand met brede schouders
GameBabewoensdag 26 mei 2010 @ 13:52
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:47 schreef Poit het volgende:

[..]

Je moet dan wel mij masseren he en niet iemand met brede schouders
Als je een complimentje wil hebben over je brede schouders dan kun je dat ook gewoon zeggen...
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 13:54
Ik heb me verslapen. Moest eigenlijk naar school.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 13:54
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:52 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Als je een complimentje wil hebben over je brede schouders dan kun je dat ook gewoon zeggen...
Nee hoor. Ik vraag me alleen af waar je die brede schouders hebt gezien want ik kan ze niet vinden in de spiegel
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 13:54
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:24 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

MRI = Magnetic Resonance Imaging, dus MRI scan is beetje dubbelop (denk ik tenminste dat hij het daarom zo zegt. Dat, of hij is lui)
Lui.

MRI = MR (overigens hebben we het vaak over een MRI (scan) van een patiënt en 'zit je op' een MR)

Amerikanen noemen CT bijvoorbeeld ook CAT. Nog zo iets!
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 13:57
Trouwens Reinjte of Lennie!
Hoe zit het met de ubervette shirts??
Ik kan niet wachten om met een x-ray NES Zapper op m'n borst rond te lopen!!
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 13:59
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:54 schreef Reintji het volgende:

[..]

Lui.

MRI = MR (overigens hebben we het vaak over een MRI (scan) van een patiënt en 'zit je op' een MR)

Amerikanen noemen CT bijvoorbeeld ook CAT. Nog zo iets!
Fransen zijn nog erger, iedere afkorting die maar bestaat willen ze per se omkeren en veranderen
NATO? ATON!
LPG? GPL!
UN? ONU!
EPO? OEB!

En ga zo maar door!
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:00
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:59 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Fransen zijn nog erger, iedere afkorting die maar bestaat willen ze per se omkeren en veranderen
NATO? ATON!
LPG? GPL!
UN? ONU!
EPO? OEB!

En ga zo maar door!
Eigenlijk moeten alle Fransozen knoeperhard in de kut geschopt worden!
GameBabewoensdag 26 mei 2010 @ 14:02
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:54 schreef Poit het volgende:

[..]

Nee hoor. Ik vraag me alleen af waar je die brede schouders hebt gezien want ik kan ze niet vinden in de spiegel
Meisjes met anorexia zien ook vetkleppen in de spiegel... dus wat zegt een spiegelbeeld?
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:04
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:02 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Meisjes met anorexia zien ook vetkleppen in de spiegel... dus wat zegt een spiegelbeeld?
True, true.. Ik zie ook een mooie jongen in de spiegel inderdaad
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 14:07
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:00 schreef Poit het volgende:

[..]

Eigenlijk moeten alle Fransozen knoeperhard in de kut geschopt worden!
ik heb geen kut...
koeiwoensdag 26 mei 2010 @ 14:07
Goede morgen!

Ik ben gisteren tijdens de 1e aflevering van Lost in slaap gevallen, zo spannend was het Maar wat slaaptekort kan daar ook debet aan zijn...

Zo even boodschappen doen en dan ontbijten met een luxe tonijnbol denk ik! Iemand nog tips voor de avondmaaltijd?
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:07
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:07 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

ik heb geen kut...
Heus wel Alle fransozen hebben een kut.. M'n zwager ook!
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:08
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:07 schreef koei het volgende:
Goede morgen!

Ik ben gisteren tijdens de 1e aflevering van Lost in slaap gevallen, zo spannend was het Maar wat slaaptekort kan daar ook debet aan zijn...

Zo even boodschappen doen en dan ontbijten met een luxe tonijnbol denk ik! Iemand nog tips voor de avondmaaltijd?
Een lekkere risotto met een mals stukje vlees en groene asperges
koeiwoensdag 26 mei 2010 @ 14:14
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:08 schreef Poit het volgende:

[..]

Een lekkere risotto met een mals stukje vlees en groene asperges
Risotto is me net iets teveel werk voor in mn eentje (en te faalgevoelig). Uitgebreid koken overweeg ik alleen als er eters zijn.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:15
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:14 schreef koei het volgende:

[..]

Risotto is me net iets teveel werk voor in mn eentje (en te faalgevoelig). Uitgebreid koken overweeg ik alleen als er eters zijn.
Ja, dat snap ik, zou ik ook niet doen
Zelfs voor gasten vind ik het een behoorlijk karwei..
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 14:16
Ik wil eens risotto maken, nog nooit gedaan. Wel eens op, is echt goddelijk, terwijl ik niet van rijst houd.
Phenowoensdag 26 mei 2010 @ 14:20
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:15 schreef Poit het volgende:

[..]

Ja, dat snap ik, zou ik ook niet doen
Zelfs voor gasten vind ik het een behoorlijk karwei..
Risotto is echt zo gemakkelijk Ga eens spekkoek maken, dat is pas veel werk
Moet ik ook maar weer een keer doen, met wat rum
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:21
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:20 schreef Pheno het volgende:

[..]

Risotto is echt zo gemakkelijk Ga eens spekkoek maken, dat is pas veel werk
Moet ik ook maar weer een keer doen, met wat rum
Misschien is het niet moeilijk maar ik vind het als zeer luie kok gewoon teveel werk.. En hij wordt nooit zo lekker als de Risotto die De_Kok maakt..
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 14:26
Ik lust geen spekkoek. Maar met rum is volgens mij alles wel lekker.
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 14:27
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:14 schreef koei het volgende:

[..]

Risotto is me net iets teveel werk voor in mn eentje (en te faalgevoelig). Uitgebreid koken overweeg ik alleen als er eters zijn.
Kofta is lekker dat staat bij mij op het programma
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 14:27
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:26 schreef Myraela het volgende:
Ik lust geen spekkoek. Maar met rumketchup is volgens mij alles wel lekker.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:28
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:26 schreef Myraela het volgende:
Ik lust geen spekkoek. Maar met rum is volgens mij alles wel lekker.
Ik ben niet zo enorm dol op rum maar een goede Mojito (en dan niet zo'n slappe bak met Bacardi erin) lust ik wel op z'n tijd.. Oh, heerlijk, terrasje, zonnetje, mooie vrouwen, lekker chil techno beatje op de achtergrond en dan zo'n heerlijke koude vol met munt zittende Mojito.. En dat alles met een lichte kate van de avond ervoor
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 14:33
Wat is het trouwens dat elke keer als NASA tweet over de space shuttle Atlantis ik moet denken aan Stargate
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 14:35
Door een topic heb ik gevonden met wat voor "bruidstaart" ik wil trouwen.




Nu alleen nog een man.
koeiwoensdag 26 mei 2010 @ 14:38
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:35 schreef Myraela het volgende:
Door een topic heb ik gevonden met wat voor "bruidstaart" ik wil trouwen.

[ afbeelding ]


Nu alleen nog een man.
cupcakes op een trouwtaart En sowieso moet je erg weinig vrienden en familie hebben voor zo'n taart. Met alleen al mijn directe familie is hij al op volgens mij...
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 14:38
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:57 schreef Poit het volgende:
Trouwens Reinjte of Lennie!
Hoe zit het met de ubervette shirts??
Ik kan niet wachten om met een x-ray NES Zapper op m'n borst rond te lopen!!
Het gaat gebeuren!
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 14:40
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:38 schreef koei het volgende:

[..]

cupcakes op een trouwtaart En sowieso moet je erg weinig vrienden en familie hebben voor zo'n taart. Met alleen al mijn directe familie is hij al op volgens mij...
Cupcakes. En mijn familie is nog maar heel klein. 2 van die dingen moet wel genoeg zijn.
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 14:40
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:40 schreef Myraela het volgende:

[..]

Cupcakes.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:43
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:40 schreef Myraela het volgende:

[..]

Cupcakes. En mijn familie is nog maar heel klein. 2 van die dingen moet wel genoeg zijn.
Maar dan kan je helemaal niet romantisch samen de taart aansnijden..
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 14:45
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:43 schreef Poit het volgende:

[..]

Maar dan kan je helemaal niet romantisch samen de taart aansnijden..
Het bovenste laagje is taart.
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 14:46
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:33 schreef Morthill het volgende:
Wat is het trouwens dat elke keer als NASA tweet over de space shuttle Atlantis ik moet denken aan Stargate
Je bent een poepnerd, leer het te accepteren!
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:47
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:38 schreef Reintji het volgende:

[..]

Het gaat gebeuren!
Jamaar, duurt laaahaaaang!!!
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:45 schreef Myraela het volgende:

[..]

Het bovenste laagje is taart.
Ik vind het niet kunnen.. En wat koei zegt! Mogen wij dan niet komen??
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 14:49
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:47 schreef Poit het volgende:

[..]

Jamaar, duurt laaahaaaang!!!
[..]

Ik vind het niet kunnen.. En wat koei zegt! Mogen wij dan niet komen??
Er staan iets van 40 dingen op, 2 van die dingen is 80. Dat moet toch wel kunnen?
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:50
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:49 schreef Myraela het volgende:

[..]

Er staan iets van 40 dingen op, 2 van die dingen is 80. Dat moet toch wel kunnen?
Nope, want als SD komt eet hij in 1 hap 1 zo'n hele unit op
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 14:51
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:50 schreef Poit het volgende:

[..]

Nope, want als SD komt eet hij in 1 hap 1 zo'n hele unit op
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:51
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:51 schreef Myraela het volgende:

[..]

Jaja, nu lach je nog
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 14:52
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:51 schreef Poit het volgende:

[..]

Jaja, nu lach je nog
Maar ik wilde cupcakes. Mijn droom, wat doe je.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 14:54
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:52 schreef Myraela het volgende:

[..]

Maar ik wilde cupcakes. Mijn droom, wat doe je.
Je met beide benen op de grond zetten.
koeiwoensdag 26 mei 2010 @ 14:56
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:52 schreef Myraela het volgende:

[..]

Maar ik wilde cupcakes. Mijn droom, wat doe je.
Ach wees blij dat hij je nu alvast uit die droom helpt! Straks heb je een leuke vent gevonden, jaag je hem weg door cupcakes als bruidstaart te willen
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 14:58
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:46 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Je bent een poepnerd, leer het te accepteren!
Tell me something I don't know
Tainwoensdag 26 mei 2010 @ 14:59
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:05 schreef Reintji het volgende:

[..]

Beetje leuke laborantes?
Vorige keer alleen maar kerels...
Tainwoensdag 26 mei 2010 @ 15:00
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:19 schreef Morthill het volgende:

[..]

wat de neuk moet je met een combipack serieus, waarom een film dubbel kopen
De DVD aan iemand kado doen Je kan overigens de DVD of Blu-ray ook nog wel los kopen, maar dan betaal je meer dan deze combipack op moment

[ Bericht 7% gewijzigd door Tain op 26-05-2010 15:10:12 ]
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 15:01
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:56 schreef koei het volgende:

[..]

Ach wees blij dat hij je nu alvast uit die droom helpt! Straks heb je een leuke vent gevonden, jaag je hem weg door cupcakes als bruidstaart te willen
Ook dat nog ja!
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 15:11
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:56 schreef koei het volgende:

[..]

Ach wees blij dat hij je nu alvast uit die droom helpt! Straks heb je een leuke vent gevonden, jaag je hem weg door cupcakes als bruidstaart te willen
Ohja. Klopt. Rare dingen moet ik pas doen zodra ik getrouwd ben en hij niet meer kan vluchten.
CraniuMwoensdag 26 mei 2010 @ 15:13
Zucht weer een weggegooit jaar in mijn leven
Tainwoensdag 26 mei 2010 @ 15:14
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:11 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ohja. Klopt. Rare dingen moet ik pas doen zodra ik getrouwd ben en hij niet meer kan vluchten.
Vluchten kan altijd nog
koeiwoensdag 26 mei 2010 @ 15:15
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:00 schreef Tain het volgende:

[..]

De DVD aan iemand kado doen Je kan overigens de DVD of Blu-ray ook nog wel los kopen, maar dan betaal je meer dan deze combipack op moment
Meestal kan je de DVD wel los kopen, maar de Blu-Ray niet. Bij Avatar en Disney-films krijg je ook de DVD er standaard bij, terwijl ik daar echt geen interesse in heb als ik de Blu-Ray al heb... Maar goed, ik krijg als het goed is binnenkort de prinses en de kikker combopack, dus de DVD daarvan kan mooi naar mn ouders.
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 15:16
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:58 schreef Morthill het volgende:

[..]

Tell me something I don't know
Ok. Wist je dat New Brunswick circa 730.000 inwoners telt?
GameBabewoensdag 26 mei 2010 @ 15:16
Ik moet zeggen dat bruidstaarten wel het laatste is waar ik rondom het fenomeen trouwen over nadenk... Veel verder dan de reis en de jurk kom ik niet
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 15:17
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:13 schreef CraniuM het volgende:
Zucht weer een weggegooit jaar in mijn leven
Hoe dat zo?
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 15:17
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:16 schreef GameBabe het volgende:
Ik moet zeggen dat bruidstaarten wel het laatste is waar ik rondom het fenomeen trouwen over nadenk... Veel verder dan de reis en de jurk kom ik niet
SEX!!! EINDELIJK MAG HET!!!!
CraniuMwoensdag 26 mei 2010 @ 15:19
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:17 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Hoe dat zo?
Ja, toch problemen met de opleiding, het is me toch te zwaar wat ik gewoon enorm jammer vind de stage die ik nu heb vind ik geweldig.

en dit is dan de 3de opleiding niet afgemaakt
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 15:22
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:19 schreef CraniuM het volgende:

[..]

Ja, toch problemen met de opleiding, het is me toch te zwaar wat ik gewoon enorm jammer vind de stage die ik nu heb vind ik geweldig.

en dit is dan de 3de opleiding niet afgemaakt
Kut, dat is inderdaad balen... zeker omdat het werk wel bevalt!
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 15:22
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:16 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Ok. Wist je dat New Brunswick circa 730.000 inwoners telt?
Precies?? Maken ze iemand af als er een kindje geboren wordt? Of importeren ze iemand als er een dooie valt?
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 15:23
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:22 schreef Poit het volgende:

[..]

Precies?? Maken ze iemand af als er een kindje geboren wordt? Of importeren ze iemand als er een dooie valt?
circa = ongeveer, wijsneus
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 15:23
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:23 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

circa = ongeveer, wijsneus
Ik had over het woordje circa heen gelezen
My bad
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 15:24
Zijn er hier nog mensen die veel kennis hebben van diverse vechtsporten?
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 15:24
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:23 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik had over het woordje circa heen gelezen
My bad


[ Bericht 4% gewijzigd door SpankmasterC op 26-05-2010 15:30:24 ]
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 15:25
Vanavond Red Dead Redemption spelen!!
Soliquewoensdag 26 mei 2010 @ 15:26
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:24 schreef Fallen het volgende:
Zijn er hier nog mensen die veel kennis hebben van diverse vechtsporten?
Ligt eraan, heb zelf paar jaartjes judo en martial arts gedaan.
koeiwoensdag 26 mei 2010 @ 15:26
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:24 schreef Fallen het volgende:
Zijn er hier nog mensen die veel kennis hebben van diverse vechtsporten?
Gamebabe doet een vechtsport!
CraniuMwoensdag 26 mei 2010 @ 15:28
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:22 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Kut, dat is inderdaad balen... zeker omdat het werk wel bevalt!
Ja dat vind ik gewoon nog het ergste.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 15:29
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:24 schreef Fallen het volgende:
Zijn er hier nog mensen die veel kennis hebben van diverse vechtsporten?
Niet veel maar wel een beetje
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 15:33
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:28 schreef CraniuM het volgende:

[..]

Ja dat vind ik gewoon nog het ergste.
Da's klote kerel.. Maar wat ga je dan doen? Stapje terug?
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 15:35
Nouja, ik zoek namelijk een vechtsport, maar ik ben zo niet thuis in de dingen dat ik geen idee heb waar ik moet beginnen.

Ik zoek iets wat met name verdedigend is, niet al te sierlijk (ik haat showing off) en bij voorkeur niet met al te veel grepen en klemmen op de grond liggen. Uiteraard mag het best hard gaan. Ik snap dat het weinig is om mee te beginnen, maar toch.
Nebowoensdag 26 mei 2010 @ 15:36
Gaat weer keisnel hier
CraniuMwoensdag 26 mei 2010 @ 15:37
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:33 schreef Poit het volgende:

[..]

Da's klote kerel.. Maar wat ga je dan doen? Stapje terug?
Ja. ga kijken voor een niveau lager.
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 15:39
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:37 schreef CraniuM het volgende:

[..]

Ja. ga kijken voor een niveau lager.
Is het dan nog een weggegooid jaar of, als je een stapje terug doet, nog wel nuttig geweest?
koeiwoensdag 26 mei 2010 @ 15:39
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:35 schreef Fallen het volgende:
Nouja, ik zoek namelijk een vechtsport, maar ik ben zo niet thuis in de dingen dat ik geen idee heb waar ik moet beginnen.

Ik zoek iets wat met name verdedigend is, niet al te sierlijk (ik haat showing off) en bij voorkeur niet met al te veel grepen en klemmen op de grond liggen. Uiteraard mag het best hard gaan. Ik snap dat het weinig is om mee te beginnen, maar toch.
Boksen?

Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 15:42
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:39 schreef koei het volgende:

[..]

Boksen?

[ afbeelding ]
Ja, ware het niet dat ik mijn semi-flaporen wel lief vind.... van die bloemkooltjes is ook niet alles.
Maar wie weet.
GameBabewoensdag 26 mei 2010 @ 15:43
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:35 schreef Fallen het volgende:
Nouja, ik zoek namelijk een vechtsport, maar ik ben zo niet thuis in de dingen dat ik geen idee heb waar ik moet beginnen.

Ik zoek iets wat met name verdedigend is, niet al te sierlijk (ik haat showing off) en bij voorkeur niet met al te veel grepen en klemmen op de grond liggen. Uiteraard mag het best hard gaan. Ik snap dat het weinig is om mee te beginnen, maar toch.
Teakwondo?
CraniuMwoensdag 26 mei 2010 @ 15:44
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:39 schreef Fallen het volgende:

[..]

Is het dan nog een weggegooid jaar of, als je een stapje terug doet, nog wel nuttig geweest?
Mja, ik heb natuurlijk veel geleerd op school/stage. Maar imo vind ik het toch nog wel een weggegooit jaar + ik ben niet meer de jongste
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 15:48
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:44 schreef CraniuM het volgende:

[..]

Mja, ik heb natuurlijk veel geleerd op school/stage. Maar imo vind ik het toch nog wel een weggegooit jaar + ik ben niet meer de jongste
Dat je niet de jongste bent hoeft op zich geen probleem te zijn. Ik ben inmiddels ook al 34 en nog steeds bezig met mijn HBO. Ik heb ongeveer 3 jaar (en bijna ¤ 20.000,- ) in een putje weg zien spoelen... daar werd ik echt niet blij van.
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 15:49
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:43 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Teakwondo?
Misschien wel een optie, ik zal zo wel even uitzoeken hoe/wie/wat/waar.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 15:49
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:35 schreef Fallen het volgende:
Nouja, ik zoek namelijk een vechtsport, maar ik ben zo niet thuis in de dingen dat ik geen idee heb waar ik moet beginnen.

Ik zoek iets wat met name verdedigend is, niet al te sierlijk (ik haat showing off) en bij voorkeur niet met al te veel grepen en klemmen op de grond liggen. Uiteraard mag het best hard gaan. Ik snap dat het weinig is om mee te beginnen, maar toch.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Krav_maga
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 15:53
of:
http://www.gracieacademy.com/
Gespecialiseerd in grondgevechten Geweldig om te doen, helaas trekken m'n knieën het niet
Nebowoensdag 26 mei 2010 @ 15:57
quote:
Daar heb ik ook een tijd naar zitten kijken. Kon helaas niks vinden hier in de buurt
GameBabewoensdag 26 mei 2010 @ 15:59
Ik wil ook ofwel meer gaan judoen ofwel een andere vechtsport erbij pakken volgend jaar. Je moet toch wat als je studie klaar is Iets van karate ofzo lijkt me ook nog wel tof.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 16:00
Oh, en trouwens, Fallen, ik ben ook gecharmeerd van boksen.. Alleen zitten bij ons in Gouda alleen van die opgeschoten agressieve sjakies waar ik niet mee wil sparren..
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 16:00
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 15:57 schreef Nebo het volgende:

[..]

Daar heb ik ook een tijd naar zitten kijken. Kon helaas niks vinden hier in de buurt
Schijnt wel gruwelijk te zijn inderdaad.. Maat van me doet dat.. Loopt chronisch met blauwe armen
Nebowoensdag 26 mei 2010 @ 16:03
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 16:00 schreef Poit het volgende:

[..]

Schijnt wel gruwelijk te zijn inderdaad.. Maat van me doet dat.. Loopt chronisch met blauwe armen
Geloof ik graag. Als je echt goed bent dan krijg je heerlijke Steven Seagal eat your heart out momenten

Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 16:05
Ik heb een prima Taekwondo school gevonden bij mij in de buurt... dus die ga ik van de week even checken!

Boksen heb ik zelf niet zo heel veel mee, net zo min als grondgevechten. Krav-Maga wil ik ook nog wel een keer gaan doen, maar dan eerst denk ik even iets meer basis hebben.
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 16:07
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 16:03 schreef Nebo het volgende:

[..]

Geloof ik graag. Als je echt goed bent dan krijg je heerlijke Steven Seagal eat your heart out momenten

Steven Seagal doet natuurlijk Aikido!
Nebowoensdag 26 mei 2010 @ 16:08
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 16:07 schreef Poit het volgende:

[..]

Steven Seagal doet natuurlijk Aikido!
Steven Seagal doet Steven Seagal
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 16:09
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 16:08 schreef Nebo het volgende:

[..]

Steven Seagal doet Steven Seagal
Niet.. Hij heeft geen staart meer
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 16:18
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 16:09 schreef Poit het volgende:

[..]

Niet.. Hij heeft geen staart meer
Maakt niet uit hij kan nog steeds mooi zingen

Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 16:19
Da's dan weer wel zo
Nebowoensdag 26 mei 2010 @ 16:27
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 16:18 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

Maakt niet uit hij kan nog steeds mooi zingen


Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 16:46
Jaja..

oeh, foeballe vanavond op tv..
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 16:52
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 16:46 schreef Poit het volgende:
Jaja..

oeh, foeballe vanavond op tv..
Wie gegen wie? Er is ook weer n groot politiek debat namelijk!
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 16:52
Niedierliend gegen miexiecooo
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 16:55
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 16:03 schreef Nebo het volgende:

[..]

Geloof ik graag. Als je echt goed bent dan krijg je heerlijke Steven Seagal eat your heart out momenten

Tof filmpje, heb het geluid uit gezet en keihard Pendulum ft. In Flames aan
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 16:57
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 16:52 schreef Poit het volgende:
Niedierliend gegen miexiecooo
Mexicooooo, Mexiiiihiiiiiiiiiiiiicooooooooooooooooooooo!

Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 16:57
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 13:54 schreef Reintji het volgende:

[..]

Lui.

MRI = MR (overigens hebben we het vaak over een MRI (scan) van een patiënt en 'zit je op' een MR)

Amerikanen noemen CT bijvoorbeeld ook CAT. Nog zo iets!
Ah oke duidelijk! En met MRI kun je dus spieren bekijken? Dan snap ik dus niet waarom ik voor een foto naar het ziekenhuis moest :/
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 17:05
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:07 schreef koei het volgende:
Goede morgen!

Ik ben gisteren tijdens de 1e aflevering van Lost in slaap gevallen, zo spannend was het Maar wat slaaptekort kan daar ook debet aan zijn...

Zo even boodschappen doen en dan ontbijten met een luxe tonijnbol denk ik! Iemand nog tips voor de avondmaaltijd?
Season 1 ?
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 17:10
heerlijk, antwoord krijgen op een sollicitatie van dik een maand terug dacht al dat ze me gewoon vergeten waren
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 17:17
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 17:10 schreef Morthill het volgende:
heerlijk, antwoord krijgen op een sollicitatie van dik een maand terug dacht al dat ze me gewoon vergeten waren
En?? Mag je voor de volgende ronde?
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 17:19
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 14:38 schreef Reintji het volgende:

[..]

Het gaat gebeuren!
17 Juni is mijn helse schooljaar 'voorbij', en misschien wel de hele opleiding als het zo door gaat
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 17:24
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 17:17 schreef Poit het volgende:

[..]

En?? Mag je voor de volgende ronde?
nee
Poitwoensdag 26 mei 2010 @ 17:25
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 17:24 schreef Morthill het volgende:

[..]

nee
Ahwwww..
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 17:19 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

17 Juni is mijn helse schooljaar 'voorbij', en misschien wel de hele opleiding als het zo door gaat
Ahwwww..
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 17:25
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 17:25 schreef Poit het volgende:

[..]

Ahwwww..

agh, ik heb twee baantjes, ben er tevreden mee had ook niet verwacht dat ik aangenomen zou worden. Paste niet echt in het profiel.
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 17:32
Lennie! Heb hem binnen,mooi handschrift hoor wel de volgende keer iets dikkers er over heen plakken, heel je adres was zo te lezen
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 17:40
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 17:32 schreef Nick-GizMo het volgende:
Lennie! Heb hem binnen,mooi handschrift hoor wel de volgende keer iets dikkers er over heen plakken, heel je adres was zo te lezen
Ogh daar maak ik me niet zo'n zorgen over, meestal zet ik m'n eigen adres er sowieso wel bij als afzender
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 18:01
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 17:40 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Ogh daar maak ik me niet zo'n zorgen over, meestal zet ik m'n eigen adres er sowieso wel bij als afzender
Tsss niet gedaan
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 18:05
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:01 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Tsss niet gedaan
Vergeten
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 18:08
Grappig, al drie maanden weg bij FOK! en bedrijven hebben dat nog steeds niet door vandaag RDR gekregen
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 18:09
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:08 schreef Morthill het volgende:
Grappig, al drie maanden weg bij FOK! en bedrijven hebben dat nog steeds niet door vandaag RDR gekregen
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 18:11
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:08 schreef Morthill het volgende:
Grappig, al drie maanden weg bij FOK! en bedrijven hebben dat nog steeds niet door vandaag RDR gekregen
vandaag pas? Faalhaas die Maikel!
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 18:15
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:11 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

vandaag pas? Faalhaas die Maikel!
Niet van Maikel, van PR Bureau Richard
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 18:16
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:15 schreef Morthill het volgende:

[..]

Niet van Maikel, van PR Bureau Richard
Ah. Nog steeds, faal
Soliquewoensdag 26 mei 2010 @ 18:21
Gewoon een spier in mijn kaak verrekt tijdens lunch vanmiddag.
Kijken hoe avondeten gaat zometeen.
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 18:22
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:08 schreef Morthill het volgende:
Grappig, al drie maanden weg bij FOK! en bedrijven hebben dat nog steeds niet door vandaag RDR gekregen
Mine?!?!
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 18:36
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:05 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Vergeten
Maakt ook niet uit . Hij staat al op de HDD
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 18:38
had ik al gezegd dat ik bier wil?
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 18:40
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:38 schreef Reintji het volgende:
had ik al gezegd dat ik bier wil?
Haal maar, ik wil graag een wijntje als je toch loopt.
Gamer_Vwoensdag 26 mei 2010 @ 18:42
Neem meteen wat te knabbelen mee
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 18:44
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:42 schreef Gamer_V het volgende:
Neem meteen wat te knabbelen mee
En doe meteen mn boodschappen, anders moet ik naar buiten
Gamer_Vwoensdag 26 mei 2010 @ 18:45
Ik was daarnet even aan het slapen, droom ik dat mijn ma mijn kamer binnenkomt en maar tegen me aan blijft praten terwijl ik probeer te slapen. BLIJF UIT MIJN DROMEN
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 18:48
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:38 schreef Reintji het volgende:
had ik al gezegd dat ik bier wil?
Staat hier al koud te worden! Maar eerst uuuuren aftereffecten
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 18:55
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:40 schreef Myraela het volgende:

[..]

Haal maar, ik wil graag een wijntje als je toch loopt.
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:42 schreef Gamer_V het volgende:
Neem meteen wat te knabbelen mee
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:44 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

En doe meteen mn boodschappen, anders moet ik naar buiten
http://www.albert.nl/display.do?page=home
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 18:48 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Staat hier al koud te worden! Maar eerst uuuuren aftereffecten
Flodder450woensdag 26 mei 2010 @ 19:00
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/video/article300101.ece?vxSiteId=0bc72527-aa8e-4487-a5e8-94aae448c9dd&vxChannel=Sun%20Exclusive&vxClipId=1347_SUN45366&vxBitrate=300

badboynovawoensdag 26 mei 2010 @ 19:19
tvp
AQuila360woensdag 26 mei 2010 @ 19:22
Deze is speciaal voor SpankY

http://www.dumpert.nl/med(...)c/stop_de_dief_.html
AQuila360woensdag 26 mei 2010 @ 19:23
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:19 schreef badboynova het volgende:
tvp
Tuin klaar?

Je pakje heb ik op de bus gedaan
SpankmasterCwoensdag 26 mei 2010 @ 19:26
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:22 schreef AQuila360 het volgende:
Deze is speciaal voor SpankY

http://www.dumpert.nl/med(...)c/stop_de_dief_.html
dank je wel dat je aan me dacht!
AQuila360woensdag 26 mei 2010 @ 19:29
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:26 schreef SpankmasterC het volgende:

[..]

dank je wel dat je aan me dacht!
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 19:30
AQuila360woensdag 26 mei 2010 @ 19:35
20:30 weer debat

Zie hoe de rechtse opmars doorzet!
badboynovawoensdag 26 mei 2010 @ 19:40
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:23 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Tuin klaar?

Je pakje heb ik op de bus gedaan
Ga het weekend verder, want maak weer volle werk dagen.

Als het goed is, moet jouw coke er ook al zijn
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 19:43
POIT IK KOM JE MASSEREN!
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 19:44
Hmm ga ik voetbal kijken? Nah...
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 19:46


*Bam - Bam - Bam*
Sigmund666woensdag 26 mei 2010 @ 19:52
Wat een ongeloofwaardig bescheten KUTDAG!!!

Antiklacht: Morgen geen ontbijtdienst, mag dus uitslapen.
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 19:53
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:52 schreef Sigmund666 het volgende:
Wat een ongeloofwaardig bescheten KUTDAG!!!

Antiklacht: Morgen geen ontbijtdienst, mag dus uitslapen.
Anti klacht mag niet, slotje
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 19:54
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:46 schreef RitseB het volgende:


*Bam - Bam - Bam*
Wow. Wat is het ineens stil als ik dat liedje wegklik. Wat een herrie.
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 19:55
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:54 schreef Myraela het volgende:

[..]

Wow. Wat is het ineens stil als ik dat liedje wegklik. Wat een herrie.
Is geen herrie, is kunst
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 19:57
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:55 schreef RitseB het volgende:

[..]

Is geen herrie, is kunst
Ik ben van de wijven muziek.
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 19:57
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 19:58
quote:
Doet me denken aan Celine Dion
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 19:59
luister dan zo iets

Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 20:02
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:59 schreef RitseB het volgende:
luister dan zo iets

Dat vind ik wel tof.
Sigmund666woensdag 26 mei 2010 @ 20:04
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:53 schreef RitseB het volgende:

[..]

Anti klacht mag niet, slotje
Ritse, terug naar je hok!

Antiklachten mogen altijd.
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 20:05
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 20:02 schreef Myraela het volgende:

[..]

Dat vind ik wel tof.
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 20:08
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 20:04 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Ritse, terug naar je hok!

Antiklachten mogen altijd.
In KLB niet meer
Sigmund666woensdag 26 mei 2010 @ 20:12
THIS IS SLOWCHAT !
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 20:14
Pendulum album wordt steeds geiler
Gamer_Vwoensdag 26 mei 2010 @ 20:18
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 20:12 schreef Sigmund666 het volgende:
THIS IS SLOWCHAT !
SLOWCHAT?
Sigmund666woensdag 26 mei 2010 @ 20:20
SC, ewa je weet het toch swa?!
Gamer_Vwoensdag 26 mei 2010 @ 20:27
Yo braddas. Gam slowchat swa.
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 20:33
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:52 schreef Sigmund666 het volgende:
Wat een ongeloofwaardig bescheten KUTDAG!!!

Antiklacht: Morgen geen ontbijtdienst, mag dus uitslapen.
Den Haag was bagger?
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 20:08 schreef RitseB het volgende:

[..]

In KLB niet meer
Is dat zo?
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 20:33
Ja, dat is zo.
Sigmund666woensdag 26 mei 2010 @ 20:34
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 20:33 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Den Haag was bagger?
[..]

Is dat zo?
Ja. 6 uur moeten reizen voor iets dat 20 minuten duurde is altijd RUK.
CraniuMwoensdag 26 mei 2010 @ 20:36


koeiwoensdag 26 mei 2010 @ 20:42
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 20:34 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Ja. 6 uur moeten reizen voor iets dat 20 minuten duurde is altijd RUK.
Dat moet je ook niet doen natuurlijk! Gewoon een combo-tripje van maken dan! Als ik voor een lunch naar Zaandam moest dan ging ik ook altijd via Amsterdam terug om daar een middagje rond te hangen!
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 20:43
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 20:33 schreef RitseB het volgende:
Ja, dat is zo.
Regels voor KLB .

Sig, Via de telefoon was geen optie?
Nebowoensdag 26 mei 2010 @ 21:39
Ligt het aan mij, of gaat Nederland op deze manier niet extreem ver komen?
koeiwoensdag 26 mei 2010 @ 22:13
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 21:39 schreef Nebo het volgende:
Ligt het aan mij, of gaat Nederland op deze manier niet extreem ver komen?
Tja, ach... Zo'n lijsttrekkersdebat is ook weer niet zo veelzeggend...
Morthillwoensdag 26 mei 2010 @ 22:14
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:13 schreef koei het volgende:

[..]

Tja, ach... Zo'n lijsttrekkersdebat is ook weer niet zo veelzeggend...
Ik ben ook maar niet gaan kijken, het zal uiteindelijk wel. Ik stem toch niet op een lijsttrekker, dus waarom zou ik kijken? Heb wel betere dingen te doen
GameBabewoensdag 26 mei 2010 @ 22:21
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 19:43 schreef RitseB het volgende:
POIT IK KOM JE MASSEREN!
Je bent te laat, is al gebeurd
Nebowoensdag 26 mei 2010 @ 22:22
Het is tijd voor een biertje voor het slapen gaan
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 22:22
Geniet er van.
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 22:25
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 21:39 schreef Nebo het volgende:
Ligt het aan mij, of gaat Nederland op deze manier niet extreem ver komen?
2-1 toch
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 22:27
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:25 schreef Reintji het volgende:

[..]

2-1 toch
Edwinusswoensdag 26 mei 2010 @ 22:32
Morgen PS3 kopen.
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 22:36
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:32 schreef Edwinuss het volgende:
Morgen PS3 kopen.
Die had je toch al?
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 22:36
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:32 schreef Edwinuss het volgende:
Morgen PS3 kopen.
Die van mij?
Edwinusswoensdag 26 mei 2010 @ 22:37
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:36 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Die van mij?
?
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:36 schreef Reintji het volgende:

[..]

Die had je toch al?
Ja, maar later weer verkocht.
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 22:42
uit BNW

http://video.google.com/videoplay?docid=-6407548186293238834#
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 22:47
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:37 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

?
Wat moet ik ermee


Wat een fucking ruige lens, weegt 6kilo en kan 220graden zien! achter zichzelf dus!

Kost dan ook $35.000,-
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 22:47
WTF, ik kom er net achter dat je op fok met alt+een nummer naar die pagina van het topic gaat
Edwinusswoensdag 26 mei 2010 @ 22:48
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:47 schreef lkb9000 het volgende:
Wat moet ik ermee
Dan ben ik dus wel serieus geïnteresseerd, wat kost het? Welk model? Etc etc.
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 22:53


Maak je dit mee
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 22:59
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:48 schreef Edwinuss het volgende:

[..]

Dan ben ik dus wel serieus geïnteresseerd, wat kost het? Welk model? Etc etc.
80gb, heb nog geen prijs bedacht.
Maar ik denk dat ik hem nog wel eventjes hou, sorry. Ik denk dat ik hem, als nodig, verkoop als laatste stap in sparen voor een Canon 7D.

Hij heeft al een maand niet aangestaan, maar toch vind ik 't wel fijn er 1 in huis te hebben staan
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 23:00
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:53 schreef Reintji het volgende:
[ afbeelding ]

Maak je dit mee
Dat kan ik denk ik bijna wel met m'n eigen fisheyetje 'bijna'
Edwinusswoensdag 26 mei 2010 @ 23:00
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 23:01
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:00 schreef Edwinuss het volgende:
Ja.
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 23:03
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:00 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Dat kan ik denk ik bijna wel met m'n eigen fisheyetje 'bijna'
Heb je een 10mm? Die NikonNikkor is 6mm dacht ik en weegt een paar kilo.
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 23:05
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 22:53 schreef Reintji het volgende:
[ afbeelding ]

Maak je dit mee
MUST HAVE!
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 23:06
Waarom wil je een PS3? Er was al een heel gebeuren over Edjes en PS3's
Edwinusswoensdag 26 mei 2010 @ 23:11
Heavy Rain.
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 23:13
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:05 schreef Myraela het volgende:

[..]

MUST HAVE!
Ik zou er echt totaal niet mee kunnen omgaan.
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 23:21
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:03 schreef Reintji het volgende:

[..]

Heb je een 10mm? Die NikonNikkor is 6mm dacht ik en weegt een paar kilo.
Nee ik heb een goedkoop opzetding voor op andere lenzen, staat niet eens bij hoeveel mm hij is, maar hij is ongeveer 180graden
Reintjiwoensdag 26 mei 2010 @ 23:23
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:21 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Nee ik heb een goedkoop opzetding voor op andere lenzen, staat niet eens bij hoeveel mm hij is, maar hij is ongeveer 180graden
Is dat nog een beetje lichtsterk dan? Een echte is mij wat te duur eigenlijk.
Tainwoensdag 26 mei 2010 @ 23:24
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:11 schreef Edwinuss het volgende:
Heavy Rain.
Voor alleen Heavy Rain zou ik geen PS3 aanschaffen...
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 23:25
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:23 schreef Reintji het volgende:

[..]

Is dat nog een beetje lichtsterk dan? Een echte is mij wat te duur eigenlijk.
Ja is nog wel te doen, maar de onnodige lengte van een extra lens er onder is wel zonde, je hebt met een lager diafragma heel snel last van onscherpte in de buitenste rand. En over het algemeen gewoon een slechte beeldkwaliteit.

Hij is vooral leuk om aan je oog te doen en rond te lopen
Myraelawoensdag 26 mei 2010 @ 23:27
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:13 schreef RitseB het volgende:

[..]

Ik zou er echt totaal niet mee kunnen omgaan.
Ik ook niet, ik faal al met mijn beginners spiegelreflexje. Zet hem altijd op automatisch.
RitseBwoensdag 26 mei 2010 @ 23:28
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:27 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik ook niet, ik faal al met mijn beginners spiegelreflexje. Zet hem altijd op automatisch.
Zo ver ga ik nog net niet.
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 23:39
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:27 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik ook niet, ik faal al met mijn beginners spiegelreflexje. Zet hem altijd op automatisch.
Dat moet je niet doen zonde van de camera!
Zet hem tenminste op AV (bij Nikon volgens mij TV)
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 23:43
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:24 schreef Tain het volgende:

[..]

Voor alleen Heavy Rain zou ik geen PS3 aanschaffen...
Dat zou ik idd ook niet doen . Heb de afgelopen weken ook al genoeg lenzen voor mij pa besteld
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 23:45
Ik wil ook weer gaan fotograferen....
Sparen voor een D700...
Nick-GizMowoensdag 26 mei 2010 @ 23:55
Moet er eigenlijk ook weer een tijd voor vrij maken, spullen pakken van me pa en dan maar eens gaan..
Alleen als ik onderweg ben, heb ik geen idee waarvan ik foto's moet maken
lkb9000woensdag 26 mei 2010 @ 23:57
Ik ga vrijdag een fotoshoot doen in Scheveningen voor een surfmerkie
Fallenwoensdag 26 mei 2010 @ 23:59
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:55 schreef Nick-GizMo het volgende:
Moet er eigenlijk ook weer een tijd voor vrij maken, spullen pakken van me pa en dan maar eens gaan..
Alleen als ik onderweg ben, heb ik geen idee waarvan ik foto's moet maken
Soms helpt het om van te voren gewoon al een thema te verzinnen en dan alles vast te leggen wat je daar mee kan associëren. Niet per definitie de meest mooie plaatjes, maar soms wel onverwachte pareltjes.
Nick-GizModonderdag 27 mei 2010 @ 00:02
Sowieso is overwacht altijd mooi, maar heb niet elke keer dat ding op zak .

Dit weekend maar eens bij een weiland of riviertje kijken
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 00:06
http://www.neatorama.com/(...)t-changed-the-world/
Nick-GizModonderdag 27 mei 2010 @ 00:16
quote:
Ja, daar zitten een paar leuke tussen. Nja leuk, meer de foto dan het verhaal er achter
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 00:17
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 00:16 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

Ja, daar zitten een paar leuke tussen. Nja leuk, meer de foto dan het verhaal er achter
Inderdaad
Fallendonderdag 27 mei 2010 @ 00:19
quote:
Daar zitten wel bijzondere platen tussen, maar dat vind ik toch wel van de meeste "nieuws" foto's.

http://www.worldpressphoto.org/index.php?option=com_photogallery&task=blogsection&id=20&Itemid=257&bandwidth=high
koeidonderdag 27 mei 2010 @ 00:19
Mooie foto's kun je ook met een compactcamera maken. Het gaat er vooral om wat je op de foto zet. Alleen van standaard fotoplekken is een speciale camera nodig voor mooie foto's want anders krijg je gewoon van diezelfde 13 in een dozijn foto's.

Heb vorige week een fotoshoot gehad in Clingendael met familie. Ben wel heel benieuwd of dat een beetje mooie foto's zijn geworden. En ik hoop dat ik ze op tijd voor vaderdag binnen krijg!
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 00:20
quote:
Op woensdag 26 mei 2010 23:39 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Dat moet je niet doen zonde van de camera!
Zet hem tenminste op AV (bij Nikon volgens mij TV)
Wat is dat? Kunnen ze dat allemaal? Hoe werkt dat?
Nick-GizModonderdag 27 mei 2010 @ 00:24
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 00:19 schreef koei het volgende:
Mooie foto's kun je ook met een compactcamera maken. Het gaat er vooral om wat je op de foto zet. Alleen van standaard fotoplekken is een speciale camera nodig voor mooie foto's want anders krijg je gewoon van diezelfde 13 in een dozijn foto's.

Heb vorige week een fotoshoot gehad in Clingendael met familie. Ben wel heel benieuwd of dat een beetje mooie foto's zijn geworden. En ik hoop dat ik ze op tijd voor vaderdag binnen krijg!
Kwaliteit is ook belangrijk lijkt mij
Fallendonderdag 27 mei 2010 @ 00:24
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 00:19 schreef koei het volgende:
Mooie foto's kun je ook met een compactcamera maken. Het gaat er vooral om wat je op de foto zet. Alleen van standaard fotoplekken is een speciale camera nodig voor mooie foto's want anders krijg je gewoon van diezelfde 13 in een dozijn foto's.

Heb vorige week een fotoshoot gehad in Clingendael met familie. Ben wel heel benieuwd of dat een beetje mooie foto's zijn geworden. En ik hoop dat ik ze op tijd voor vaderdag binnen krijg!
Ja en nee.
Qua compositie wel, maar qua lichtopbrengst, ruis, scherpte/diepte en kleur is er toch wel heel veel te winnen met een veel betere camera.
Maar het gaat natuurlijk ook om wat de gebruiker er mee kan. Je moet mij geen dure set kleurpotloden geven, dan kan ik nog steeds niet tekenen. Maar met een goede spiegelreflex maak ik mooiere foto's dan met een compactcamera.
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 00:25
Er zit wel een verschil tussen kliekjes (die vooral mooi zijn omdat ze een herinnering omhoog halen) of echt kwalitatief mooie foto's.
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 00:25
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 00:20 schreef Myraela het volgende:

[..]

Wat is dat? Kunnen ze dat allemaal? Hoe werkt dat?
Dat je het diafragma zelf instelt en de sluitertijd automatisch laat, dan kan het niet misgaan maar heb je wel veel meer impact op hoe de foto er uit ziet
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 00:19 schreef koei het volgende:
Mooie foto's kun je ook met een compactcamera maken. Het gaat er vooral om wat je op de foto zet. Alleen van standaard fotoplekken is een speciale camera nodig voor mooie foto's want anders krijg je gewoon van diezelfde 13 in een dozijn foto's.

Heb vorige week een fotoshoot gehad in Clingendael met familie. Ben wel heel benieuwd of dat een beetje mooie foto's zijn geworden. En ik hoop dat ik ze op tijd voor vaderdag binnen krijg!
Daar heb je zeker een punt, maar met een DSRL heb je wel veel meer controle over beeldkwaliteit, naast puur onderwerp.
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 00:26
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 00:25 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Dat je het diafragma zelf instelt en de sluitertijd automatisch laat, dan kan het niet misgaan maar heb je wel veel meer impact op hoe de foto er uit ziet
Ik moet echt eens gaan oefenen enzo.
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 00:28
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 00:26 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik moet echt eens gaan oefenen enzo.
Is zeker de moeite waard
Nick-GizModonderdag 27 mei 2010 @ 00:30
Oh fuck! Het is alweer half 1 . Maar eens tijd om te gaan slapen .

Night all
Fallendonderdag 27 mei 2010 @ 00:31
Night Nick!
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 00:32
Trusten!
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 00:33
Ik hoef morgen pas om 3u op school te zijn
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 00:34
Ik ben morgen vrij.
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 00:35


Telefoon + fisheye
koeidonderdag 27 mei 2010 @ 00:36
Ik ook

Hoewel ik wel dringend verder moet aan mn afstuderen
Fallendonderdag 27 mei 2010 @ 00:39
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 00:36 schreef koei het volgende:
Ik ook

Hoewel ik wel dringend verder moet aan mn afstuderen
same!
Fallendonderdag 27 mei 2010 @ 01:38
Ik ga plat!
koeidonderdag 27 mei 2010 @ 02:39
Topickill van Fallen
Edwinussdonderdag 27 mei 2010 @ 02:40
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 02:39 schreef koei het volgende:
Topickill van Fallen
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 02:45
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 02:46
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 03:15
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 03:27
Ik ga slapen. Trusten.
Morthilldonderdag 27 mei 2010 @ 05:00
goedemorgen allemaal ...
Phenodonderdag 27 mei 2010 @ 06:38
Hoi. Ik ben alweer aan het werk. Ik denk dat ik weer toe ben aan een volgende reis
GameBabedonderdag 27 mei 2010 @ 06:45
Goedemorgen allen

Vandaag metingen doen op de dagbehandeling van de oncologie Maar waarom beginnen die lui zo vroeg
Phenodonderdag 27 mei 2010 @ 06:52
Vroeg? Ik heb mogen uitslapen. UPC moet langskomen om mijn afgefikte kabelmodem te vervangen Dus dan maar thuiswerken en iemands WPA verbinding even lenen. Ik heb het voor een van de buren geinstalleerd ooit en ik gokte dat ze het wachtwoord ondertussen niet veranderd hadden
GameBabedonderdag 27 mei 2010 @ 06:57
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 06:52 schreef Pheno het volgende:
Vroeg? Ik heb mogen uitslapen. UPC moet langskomen om mijn afgefikte kabelmodem te vervangen Dus dan maar thuiswerken en iemands WPA verbinding even lenen. Ik heb het voor een van de buren geinstalleerd ooit en ik gokte dat ze het wachtwoord ondertussen niet veranderd hadden
Neem even in je vergelijking mee dat ik een uber avondmens ben. En dat ik als ik om 7 uur op moet ook vaak om 2 uur naar bed ga

Pff ik heb zin om op bed te liggen en gemasseerd te worden om ontopic te blijven
Nick-GizModonderdag 27 mei 2010 @ 07:16
Gaaaaaaaap! Tering wat ben ik brak :/ Morguhhhh
Sigmund666donderdag 27 mei 2010 @ 08:14
Kolere. Gisteren om 2100 in slaap gevallen. Nu pas wakker, en ik voel me GOED
Rossdaledonderdag 27 mei 2010 @ 08:25
Vandaag maar 5 min file ipv de 40 min van gisteren

GameBabedonderdag 27 mei 2010 @ 08:58
Ik zit hier met alleen maar vrouwen, dat is stiekem toch wel een cultuurshock
Flodder450donderdag 27 mei 2010 @ 09:11
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 08:58 schreef GameBabe het volgende:
Ik zit hier met alleen maar vrouwen, dat is stiekem toch wel een cultuurshock
sinds wanneer ben jij redactie lid van games?
Poitdonderdag 27 mei 2010 @ 09:33
Mogguh..
Wat een triest kutweer zeg..
Sigmund666donderdag 27 mei 2010 @ 09:40
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 09:11 schreef Flodder450 het volgende:

[..]

sinds wanneer ben jij redactie lid van games?
Al langer dan jij hier de GAM SC verziekt.
CraniuMdonderdag 27 mei 2010 @ 09:42
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 09:40 schreef Sigmund666 het volgende:

[..]

Al langer dan jij hier de GAM SC verziekt.


Morgeh trouwens
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 09:50
Nu eerst al mijn docenten uitleggen waarom ik niet op school was de afgelopen dagen. Ik haat mailen.
GameBabedonderdag 27 mei 2010 @ 09:56
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 09:50 schreef Myraela het volgende:
Nu eerst al mijn docenten uitleggen waarom ik niet op school was de afgelopen dagen. Ik haat mailen.
Of je moet braaf naar school gaan
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 09:58
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 09:56 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Of je moet braaf naar school gaan
Daar is het nu te laat voor.
Poitdonderdag 27 mei 2010 @ 10:04
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 09:58 schreef Myraela het volgende:

[..]

Daar is het nu te laat voor.

Boefje, dat ben je.. Gewoon een boefje!
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 10:06
Sorry vergeef mij! Sallut nooooooit meer toen!
Poitdonderdag 27 mei 2010 @ 10:07
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:06 schreef Myraela het volgende:
Sorry vergeef mij! Sallut nooooooit meer toen!
Dat zal ik zeker niet doen nee. Tenzij je op een pak billenkoek zit te wachten!
GameBabedonderdag 27 mei 2010 @ 10:08
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 09:58 schreef Myraela het volgende:

[..]

Daar is het nu te laat voor.
Dan moet je ook de consequenties dragen
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 10:09
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:07 schreef Poit het volgende:

[..]

Dat zal ik zeker niet doen nee. Tenzij je op een pak billenkoek zit te wachten!
Nou...
Nebodonderdag 27 mei 2010 @ 10:12
Damn ik lig te lekker om op te staan. Mijn college is al bezig...
Poitdonderdag 27 mei 2010 @ 10:14
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:09 schreef Myraela het volgende:

[..]

Nou...
Ik ga het niet doen hoor.. Dat laat ik wel aan Ritse over
Myraeladonderdag 27 mei 2010 @ 10:17
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:14 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik ga het niet doen hoor.. Dat laat ik wel aan Ritse over
Oh.
Poitdonderdag 27 mei 2010 @ 10:19
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:17 schreef Myraela het volgende:

[..]

Oh.
Tenzij je het zo graag wil, dan doen Ritse en ik het samen. Ik de rechter bil, Ritse de linke (of andersom, Ritse mag kiezen, het is zijn feestje )
GameBabedonderdag 27 mei 2010 @ 10:20
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:14 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik ga het niet doen hoor.. Dat laat ik wel aan Ritse over
Zozo, jij deelt billen Ben je ziek
Soliquedonderdag 27 mei 2010 @ 10:21
Goedenmorgen

Zat al op werk, maar was gelijk druk.
Poitdonderdag 27 mei 2010 @ 10:22
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:20 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Zozo, jij deelt billen Ben je ziek
Ik hou ze liever zelf maar met Ritse deel ik graag
Sigmund666donderdag 27 mei 2010 @ 10:23


W
T
F

GameBabedonderdag 27 mei 2010 @ 10:25
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:22 schreef Poit het volgende:

[..]

Ik hou ze liever zelf maar met Ritse deel ik graag
Gelukkig maar, ik begon me al zorgen te maken over je

En Ritse doen we graag een pleziertje
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 10:31
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 10:34


Fitty!
AQuila360donderdag 27 mei 2010 @ 10:36
wtf BBQ

Wat is die shit lenny
Poitdonderdag 27 mei 2010 @ 10:37
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:34 schreef lkb9000 het volgende:
[ afbeelding ]

Fitty!
Er is nog maar 30 cent van over!
lkb9000donderdag 27 mei 2010 @ 10:41
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:37 schreef Poit het volgende:

[..]

Er is nog maar 30 cent van over!


Hij is afgevallen voor een film, die hij zelf heeft geschreven volgens mij, waar hij een kankerpatiënt gaat spelen
Sigmund666donderdag 27 mei 2010 @ 10:42
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:41 schreef lkb9000 het volgende:

[..]



Hij is afgevallen voor een film, die hij zelf heeft geschreven volgens mij, waar hij een kankerpatiënt gaat spelen
Dat gaat zeer realistisch worden
GameBabedonderdag 27 mei 2010 @ 10:44
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:41 schreef lkb9000 het volgende:

[..]



Hij is afgevallen voor een film, die hij zelf heeft geschreven volgens mij, waar hij een kankerpatiënt gaat spelen
Hier krijgen de mensen gratis snacks, zodat ze niet teveel afvallen en een leuk momentje in hun rotdag hebben. Ik vind dat wel goed geregeld
Poitdonderdag 27 mei 2010 @ 10:45
quote:
Op donderdag 27 mei 2010 10:41 schreef lkb9000 het volgende:

[..]



Hij is afgevallen voor een film, die hij zelf heeft geschreven volgens mij, waar hij een kankerpatiënt gaat spelen
Hij moet nog een stukje voordat hij Christian Bale na kan doen in the machinist
Poitdonderdag 27 mei 2010 @ 10:45