Ze hebben nog heel veel andere zaken op tap, JAM, maak je geen zorgen. En een biljart.quote:Op woensdag 26 mei 2010 11:22 schreef JAM het volgende:
Doe nu niet alsof dat iets is waar je blij mee moet zijn, IR,, Brand Urtyp,
, op de tap.
Ja, dát gedeelte wordt al ruimschoots gedekt door de kroeg-die-ik-niet-meer-mag-noemen-omdat-ik-dan-vast-ruzie-krijg-met-het-commissariaat-van-de-media.quote:Op woensdag 26 mei 2010 11:24 schreef ShadyLane het volgende:
Kwarteltjes zijn me iets teveel hogere cultuur. Ik stem voor een tent met bitterballen.
Rechtsachter is trouwens mijn voorkeurshoekje, al hangt er sinds kort een foeilelijk schilderij (niet dat de vorige schilderijen altijd heel mooi waren, maar nu is het iets heel kitscherigs met halfnaakte godinnen met allemaal misvormde armpjes of raarstaande hoofden).quote:
quote:Op woensdag 26 mei 2010 11:38 schreef k_man het volgende:
Kan die meeting niet een weinig uitgesteld worden, zodat Clau en ik er ook bij kunnen zijn?
In het noorden? Waarom dat in hemelsnaam?quote:Op woensdag 26 mei 2010 15:10 schreef ShadyLane het volgende:
k_man, ik ben een warm voorstander van een tweede gelegenheid, ergens in het najaar, op een mooi moment dat jij en Clau prikken, en misschien zelfs wel in het noorden des lands?
Dat is pittoresker.quote:Op woensdag 26 mei 2010 16:32 schreef k_man het volgende:
[..]
In het noorden? Waarom dat in hemelsnaam?
quote:Op woensdag 26 mei 2010 16:37 schreef Automatic_Rock het volgende:
Ik weet ook niet of ik kom hoor.
Ik bedoel, heb Do2 ontmoet.., dan kan de rest alleen maar tegenvallen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |