Arnhem ken ik alleen van station.. en die woningen langs het spoor.. Wel bijna net zo sfeervol als enkele buurten in LWD.. Nu ken ik in Zwolle ook wel van dat soort plekjes.. maar een stuk minder aanwezig als in 058..quote:Op dinsdag 25 mei 2010 18:13 schreef neen het volgende:
Ik vind Zwolle echt een waardeloze kutstad
Arnhem is wel mooimisschien nog wel mooier dan 058, qua omgeving iig wel.
Is goed.quote:
Hoi, nieuw? Welkomquote:Op dinsdag 25 mei 2010 19:41 schreef D-Mon het volgende:
[..]
Arnhem ken ik alleen van station.. en die woningen langs het spoor.. Wel bijna net zo sfeervol als enkele buurten in LWD.. Nu ken ik in Zwolle ook wel van dat soort plekjes.. maar een stuk minder aanwezig als in 058..
Jammer dat DE trike er niet goed opstaat.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 20:52 schreef Alexxxxx het volgende:
Volgende week weer KEL foto's maken Ix?![]()
Over foto's gesproken:
Foto's elfstedentocht heb ik er op geklapt
Gaaf ding hequote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:04 schreef justmattie het volgende:
FUUUUUUUUUUCK PURE PORNO
[ afbeelding ]
Ja. Vooral die lelijke copyright stamp.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:04 schreef justmattie het volgende:
FUUUUUUUUUUCK PURE PORNO
[ afbeelding ]
Ik weet niet of jij het weet, maar er staat duidelijk een andere naam dan Justmattie.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 23:08 schreef Alexxxxx het volgende:
Ja mattie, die copyrightstamp van jou kan ECHT niet!
Wattesquote:Op dinsdag 25 mei 2010 23:08 schreef Alexxxxx het volgende:
Ja mattie, die copyrightstamp van jou kan ECHT niet!
Ja weet ik, of naar BMW Weltquote:Op dinsdag 25 mei 2010 23:05 schreef Alexxxxx het volgende:
Gister toch zeker 3 gezien.
Je moet ook eens naar de ring mattie... Als BMW fappert ga je daar helemaal uit je dak.
quote:
Mja, je hebt je bericht ge-edit waardoor ik dom lijk. DAT is grappigquote:Op dinsdag 25 mei 2010 23:09 schreef Edwinuss het volgende:
[..]
Ik weet niet of jij het weet, maar er staat duidelijk een andere naam dan Justmattie.
Is dit in de west, vlakbij frieslandhal ofzo?quote:Op dinsdag 25 mei 2010 21:04 schreef justmattie het volgende:
FUUUUUUUUUUCK PURE PORNO
[ afbeelding ]
Maar nu weet ik nog niet waar het over gaatquote:Op dinsdag 25 mei 2010 23:14 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Mja, je hebt je bericht ge-edit waardoor ik dom lijk. DAT is grappig
Welterusten
Bij het FEC jaquote:Op dinsdag 25 mei 2010 23:16 schreef LWD-Godius het volgende:
[..]
Is dit in de west, vlakbij frieslandhal ofzo?
Even wachten tot je 18 bent jongemanquote:
Ik kan in beide komen.quote:
Ja maar ik hoef die foto's van die andere vrouwen toch niet te zien.quote:
Je kijkt liever mannen?quote:Op dinsdag 25 mei 2010 23:34 schreef Ensaf het volgende:
[..]
Ja maar ik hoef die foto's van die andere vrouwen toch niet te zien.
Geen idee.quote:
Wat voor topics staan d'r?quote:
Dat hangt er maar net vanaf welke fetisjist die topics opent.quote:Op dinsdag 25 mei 2010 23:45 schreef Ensaf het volgende:
[..]
Wat voor topics staan d'r?
'Hulp gezocht: Lamp in kelder al weer kapot!'
'Welke graafmachine raden jullie mij aan?'
'Dilemmatopic: Kelder of Grot'
'Muizenplaag, wat te doen!'
Je mist:quote:Op dinsdag 25 mei 2010 23:45 schreef Ensaf het volgende:
[..]
Wat voor topics staan d'r?
'Hulp gezocht: Lamp in kelder al weer kapot!'
'Welke graafmachine raden jullie mij aan?'
'Dilemmatopic: Kelder of Grot'
'Muizenplaag, wat te doen!'
Is gewoon Nederlands naar ik weet.. of zegt het groene boekje inmiddels dat het weer niveau mag wezen?quote:
Klopt, het is tegenwoordig goedgekeurd, omdat er kennelijk teveel simpelen zijn, voor wie 'niveau' te moeilijk werd.quote:Op woensdag 26 mei 2010 00:27 schreef D-Mon het volgende:
[..]
Is gewoon Nederlands naar ik weet.. of zegt het groene boekje inmiddels dat het weer niveau mag wezen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |