Ik weet dat ralph van Needle-art daar wel wat gaafs heeft staan. Alleen kan geen foto vinden aangezien hij is gestopt met tattoeeren bij Needle-art. Als ik een foto heb post ik hem wel.. Maar volgens mij was het meer richting de maoristijl als ik me niet vergis.quote:Op zondag 20 juni 2010 13:50 schreef Gorill0r het volgende:
Wat vinden jullie hier van? Ik wil zo'n soort tattoo gaan laten zetten. Afspraak met de shop om een ontwerp te bespreken staat al. Zoek eigenlijk nog meer voorbeelden.
[ afbeelding ]
Ralph heeft er 1 van Brent McCown, Ralph staat ook op zijn website en MySpace (haha jezus ik noem die naam van die gast de laatste tijd zo vaak, lijkt wel of ik aandelen in hem heb). Ik weet het ook alleen maar omdat die die van mijn vriend in zijn gezicht gezet heeft. En die achter m'n oor. Maar hij is supergoed, en ik kan hem van harte aanbevelen mocht je zoiets willen.quote:Op zondag 20 juni 2010 14:01 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ik weet dat ralph van Needle-art daar wel wat gaafs heeft staan. Alleen kan geen foto vinden aangezien hij is gestopt met tattoeeren bij Needle-art. Als ik een foto heb post ik hem wel.. Maar volgens mij was het meer richting de maoristijl als ik me niet vergis.
Ralph is blijkbaar gestopt met tattoeeren.. Las ik vanmiddag.. Zonde!quote:Op zondag 20 juni 2010 19:59 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Ralph heeft er 1 van Brent McCown, Ralph staat ook op zijn website en MySpace (haha jezus ik noem die naam van die gast de laatste tijd zo vaak, lijkt wel of ik aandelen in hem heb). Ik weet het ook alleen maar omdat die die van mijn vriend in zijn gezicht gezet heeft. En die achter m'n oor. Maar hij is supergoed, en ik kan hem van harte aanbevelen mocht je zoiets willen.
Ik heb sinds vanmiddag ook weer een nieuwe afspraak! Nica (LeHead (voorheen) ) gaat het stuk tussen mijn blaadjes en blackwork 'chestpiece-je' invullen met dotwork, met de hand. Ze ging een mooi zacht patroon voor me maken, dit is zoooooo tof!! Ik heb er zo'n zin in, maar ik moet nog wachten tot 10 juli.
Goh bizar, weet je waarom toevallig?quote:Op zondag 20 juni 2010 20:07 schreef J0ycie88 het volgende:
[..]
Ralph is blijkbaar gestopt met tattoeeren.. Las ik vanmiddag.. Zonde!
Nee ik heb geen idee.. Las het op de hyve van Needle art en op hun site.. Ben er zelf ook wel benieuwd naar.quote:Op zondag 20 juni 2010 20:17 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Goh bizar, weet je waarom toevallig?
Jij liever dan ikquote:Op zaterdag 19 juni 2010 22:35 schreef RockabeIIa het volgende:
ik snap je hhahaha niet helemaal maar ik heb in juli en augustus nog een afspraak staan. Ook voor de onderarmen trouwens.
Zo ongelooflijk gaafquote:Op maandag 21 juni 2010 21:11 schreef crrrN het volgende:
Weer effe update, sleeve nog niet helemaal afGezet door Gerrit (tattoomania). Behalve de skull aan de binnenkant van bovenarm en skull aan buitenkant bovenarm, dat is nu nog een halve cover.
Grote versie: http://www.excessum.nl/Sleeve2.jpg
[ afbeelding ]
Wat gaaf om zo de ontwikkeling te zien van een sleevequote:Op maandag 21 juni 2010 21:11 schreef crrrN het volgende:
Weer effe update, sleeve nog niet helemaal afGezet door Gerrit (tattoomania). Behalve de skull aan de binnenkant van bovenarm en skull aan buitenkant bovenarm, dat is nu nog een halve cover.
Grote versie: http://www.excessum.nl/Sleeve2.jpg
[ afbeelding ]
Super vet!quote:Op maandag 21 juni 2010 21:11 schreef crrrN het volgende:
Weer effe update, sleeve nog niet helemaal afGezet door Gerrit (tattoomania). Behalve de skull aan de binnenkant van bovenarm en skull aan buitenkant bovenarm, dat is nu nog een halve cover.
Grote versie: http://www.excessum.nl/Sleeve2.jpg
[ afbeelding ]
lekker bezig, hoeveel uur zit er nu in?quote:Op maandag 21 juni 2010 21:11 schreef crrrN het volgende:
Weer effe update, sleeve nog niet helemaal afGezet door Gerrit (tattoomania). Behalve de skull aan de binnenkant van bovenarm en skull aan buitenkant bovenarm, dat is nu nog een halve cover.
Grote versie: http://www.excessum.nl/Sleeve2.jpg
[ afbeelding ]
Het viel te proberen... en het was de pijn toch waard.quote:Op vrijdag 11 juni 2010 13:18 schreef pinquit het volgende:
vriendin van me had verdovende zalf bij een tattoo onder haar voet. geloof niet dat het echt wrkte
hi dearquote:Op woensdag 23 juni 2010 23:15 schreef betty_sue het volgende:
[..]
Het viel te proberen... en het was de pijn toch waard.
Te grappig. Ik heb 4 jaar geleden þetta er ágætis byrjun op m'n pols laten zettenquote:Op vrijdag 11 juni 2010 19:33 schreef pumpkinsoup het volgende:
Ik wil een van deze op mijn arm/pols.. maar dat laat ik dan pas in september voor m'n verjaardag zetten, dus kan er nog over na denken.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik herinner me een CSI aflevering waarbij een diamanttattoo in de nek bij hoertjes een `merk` van een pimp was....quote:Op donderdag 24 juni 2010 22:06 schreef loqdawq het volgende:
kzit al weer ff met het idee om een diamand te laten tatoeeren , weet alleen nog niet waar ik m wil. Dacht aan achter in mn nek maar dan zit ie wel altijd in het zicht. Idee erachter is " Diamonds are 4 ever" dat zal de tattoo ook zijn i guess
Misschien toch binnenkort maar de shop inlopen..
Wat wil je laten zetten,quote:Op vrijdag 25 juni 2010 08:31 schreef Harajuku. het volgende:
Ik heb die Herco gemailed, maar dat kan pas in september. Zo lang wil ik niet wachten.
quote:Op donderdag 24 juni 2010 23:28 schreef MarMar het volgende:
[..]
Ik herinner me een CSI aflevering waarbij een diamanttattoo in de nek bij hoertjes een `merk` van een pimp was....
Misschien moet je er nog even over nadenken
Geslacht: Manquote:Op vrijdag 25 juni 2010 09:12 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja stel je voor dat die ene pimp net bij dr in de buurt woont
Een paar kleine letters, 100 euro daarquote:Op vrijdag 25 juni 2010 09:10 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Wat wil je laten zetten,?
Edit; En september valt wel mee, toch?Als je ook nog in de zon wilt gaan zitten lijkt het me sowieso handiger?
Naja bij hem dan.quote:
Hahah Schuppiequote:Op vrijdag 25 juni 2010 09:13 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Een paar kleine letters, 100 euro daar![]()
Mijn moeder heeft een vlinder op haar pols, past de mijne vaker in en die was 60 euro. Maar dat is bij tattoo Schuppie gedaan, en alleen door die naam vertrouw ik het al niet
Ja maar ik durf eindelijk, dus ik wil het nu meteen
Nou ja, ik weet niet hoe hij schrijft, hoor. Mijn moeder en zussen zijn heel blij met de tatoeages die ze daar hebben laten zetten, maar ik denk dat ik toch op Herco ga wachten. Ik ga daar dan denk ik ook informeren over de labret, of ik hem nóg een keer kan laten zetten, door al dat littekenweefsel heenquote:Op vrijdag 25 juni 2010 09:20 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Hahah Schuppie.
Maar ik zou toch kwaliteit verkiezen boven snelheid,. Waarmee ik niet wil zeggen dat er vast geen tattooshops zijn die binnenkort wel kunnen en crap werk leveren, maargoed.
Wel leuk, joh! Welke plaats laat je ze zetten? Ook pols?
Oh wat gaafquote:Op donderdag 24 juni 2010 10:12 schreef Take_A_Picture het volgende:
[..]
Te grappig. Ik heb 4 jaar geleden þetta er ágætis byrjun op m'n pols laten zettenZelf geschreven op een papiertje en hup, naar de tattoo man gegaan.
Uhu, ik zou ook wachten als ik daar een beter gevoel bij zou hebben. En dat kan meestal wel, geloof ik. (Dat over je labret, maar niet helemaal zeker!)quote:Op vrijdag 25 juni 2010 09:23 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Nou ja, ik weet niet hoe hij schrijft, hoor. Mijn moeder en zussen zijn heel blij met de tatoeages die ze daar hebben laten zetten, maar ik denk dat ik toch op Herco ga wachten. Ik ga daar dan denk ik ook informeren over de labret, of ik hem nóg een keer kan laten zetten, door al dat littekenweefsel heen
Mijn hand. Wat en hoe wil jij?
Dat kan gewoon, heb ik aantal maanden geleden ook opnieuw laten doen op precies dezelfde plek. Is wat pijnlijker dan de eerste keer, maar het was verder geen probleem.quote:Op vrijdag 25 juni 2010 09:23 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ik ga daar dan denk ik ook informeren over de labret, of ik hem nóg een keer kan laten zetten, door al dat littekenweefsel heen
Hou er rekening mee dat je een tattoo sowieso de eerste weken na het zetten uit de zon moet houden (en ook uit het zwembad btw)quote:Op vrijdag 25 juni 2010 08:31 schreef Harajuku. het volgende:
Ik heb die Herco gemailed, maar dat kan pas in september. Zo lang wil ik niet wachten.
Mwah.. ik ben net terug uit Spanje, toen we gingen was de inkleursessie drie weken jong. Het is overigens sowieso niet goed voor je huid om de hele dag pal in de zon te zitten, maar gewoon goed insmeren en even een sjaaltje/t-shirt/handdoekje bij de hand om eroverheen te leggen als het te fel is en het kwam helemaal goed.quote:Op zondag 27 juni 2010 10:44 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Hou er rekening mee dat je een tattoo sowieso de eerste weken na het zetten uit de zon moet houden (en ook uit het zwembad btw)
Dan lijkt september mij toch prettiger
Had het al eerder gezien op foto's op BME, en dat waren niet deze lui.quote:Op zondag 27 juni 2010 23:54 schreef Parkinson_XTC het volgende:
misschien is deze al een keer voorbij gekomen hierzo, maar ik vond het wel een linkdump waard:
http://www.wimp.com/tattooseyes/
leipe shit!
vind het op zich nog wel iets hebben... al zou ik voor zwarte inkt gaan.
Gekleurde lenzen zou ik niet kunnen verdragen... dan liever een naald die erin hakt!
is al eerder gevraagd; Tattootopic Deel 32quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:35 schreef Dirk het volgende:
Kent er iemand een goeie studio (zonder extreme wachttijden) gespecialiseerd in vintage (sailor) pin-ups?
Mersiebookoe.
Nee, dat zijn precies de goeie pin-ups.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:43 schreef pinquit het volgende:
is al eerder gevraagd; Tattootopic Deel 32succes.
[edit] of gaat dat over ander soortige pin-ups? hmm, geen ideesorry
September bleek een tussendoortje te zijnquote:Op zondag 27 juni 2010 10:44 schreef GimmeGore het volgende:
[..]
Hou er rekening mee dat je een tattoo sowieso de eerste weken na het zetten uit de zon moet houden (en ook uit het zwembad btw)
Dan lijkt september mij toch prettiger
Ik heb het ook al een keer gedaan, daarom.quote:Op zaterdag 26 juni 2010 21:02 schreef Sold het volgende:
[..]
Dat kan gewoon, heb ik aantal maanden geleden ook opnieuw laten doen op precies dezelfde plek. Is wat pijnlijker dan de eerste keer, maar het was verder geen probleem.
M'n vriend moet 4 mnd wachten dus dat valt mee tegenover een jaar.quote:Op dinsdag 29 juni 2010 11:49 schreef Dirk het volgende:
[..]
Nee, dat zijn precies de goeie pin-ups.Los van het feit dat dit allemaal vrouwtjes zijn en ik een mannetje wil, een gespierde matroos. Dank voor de link! Er werd verwezen naar Claudia van Classic Ink and Mods en die heb ik gisteren ontmoet. Haar werk is oprecht briljant, maar de wachtlijst is iets minder.
Meer dan een jaar. Geen idee hoe dat bij Errol van Inkstitution is (de andere optie die genoemd werd in dat topic). Ik ga mijn huiswerk even doen.
Bij Errol? Of bij Claudia?quote:Op dinsdag 29 juni 2010 12:24 schreef n0a het volgende:
M'n vriend moet 4 mnd wachten dus dat valt mee tegenover een jaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |