Zoals de titel zegt. Ik heb hem iets meer dan een jaar geleden gekregen bij een autoverzekering en eigenlijk alleen Rapala en GTA mee gespeeld. Beide GTA's heb ik uitgespeeld en Rapala zo af en toe mee aangeklooid (echt een super rustgevend spel, beetje aan het water met je hengel, halve liter erbij, maar dan zonder de vliegjes en plotselinge regenbuien en lege koelbox). Het aantal branduren kun je daarmee wel uitrekenen denk ik, niet veel volgens mij. Xbox is gewoon niet mijn ding. Met de spellen (allen met doos en boekje):
Rapala Tournament Fishing
Assassin's Creed
Grand Theft Auto IV
GTA Episodes from Liberty City
Xbox Live Arcade compilation disc
Sega superstars tennis
Verder alle spullen erbij (kabels en controller), maar zonder doos of boekje. En een billige headset zit er ook nog bij trouwens. In september/oktober vorig jaar een jaarabo xbox live erbij genomen, maar ik weet niet of dat zomaar is over te nemen, het is gelinkt aan mijn emailadres/gebruikersnaam denk ik.
Richtprijs 170 Euro? Hij hoeft niet perse weg, ik kan hem ook aan een broertje weggeven namelijk... Dus alleen als je hem heel graag wil, zo graag dat je er niet te zuinig van wordt.
Groetjes!
PS. Ter verduidelijking: de boel gaat voorlopig niet los, dus ook niet in mijn PM gaan klooien en zeuren daarover. Sowieso niet zomaar in mijn PM gaan klooien, het kan allemaal mooi hier.
De boel is af te halen in Shittard of Nijmegen.
[ Bericht 6% gewijzigd door Symphonic op 01-06-2010 08:50:55 ]
Ik gebruik text-only. Mijn excuses voor het ongemak.
"I believe in Spinoza's God who reveals himself in the orderly harmony of what exists, not in a God who concerns himself with the fates and actions of human beings."