quote:MAANDAG vroeg ik op welke partij in de Tweede Kamer jullie van plan zijn te gaan stemmen.
En er is massaal gestemd!!
Heel erg bedankt daarvoor, en de uitslag is nogal verrassend!
Vlak voor de verkiezingen ga ik vragen waarop je nu echt je stem gaat uitbrengen, dan ben ik benieuwd of jullie van mening zijn veranderd!
Het is beter dan die inserted pseudo-grappige Amerikaanse comedy bagger waar we dagelijks uren door onder gekotst wordenquote:
In het land der blinden is eenoog koning. Je kunt beter üverhaupt zo min mogelijk naar de reguliere tv kijken.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 20:57 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Het is beter dan die inserted pseudo-grappige Amerikaanse comedy bagger waar we dagelijks uren door onder gekotst worden
Mwa, ik noem een mogelijkheid tot het bezuinigen met zo'n 7 miljard per jaar op gelukzoekers nou niet echt dom.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 20:58 schreef Tja..1986 het volgende:
Hoezo zou dit verrassend zijn? Natuurlijk stemmen die domme kijkers voor een groot deel PVV.
Maar leg nou eens uit wat zo "verrassend" is aan de uitslag?quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:00 schreef Topmodelz het volgende:
[..]
Mwa, ik noem een mogelijkheid tot het bezuinigen met zo'n 7 miljard per jaar op gelukzoekers nou niet echt dom.
Dat geld wat wordt bespaard hoeft dan niet te worden bespaard op zorg, om maar eens een voorbeeld te noemen.
Ja, of naar de publieke omroep die je hersenspoelt met linkse propaganda....quote:Op vrijdag 21 mei 2010 20:59 schreef LosPollos het volgende:
[..]
In het land der blinden is eenoog koning. Je kunt beter üverhaupt zo min mogelijk naar de reguliere tv kijken.
Had dit niet achter deze intelligente kijkers gezocht.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:01 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Maar leg nou eens uit wat zo "verrassend" is aan de uitslag?
Ja, de EO, TROS, KRO, NCRV, RKK en AVRO doen niet andersquote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:01 schreef Topmodelz het volgende:
[..]
Ja, of naar de publieke omroep die je hersenspoelt met linkse propaganda....
Kijk, geweldige argumentatie!quote:Op vrijdag 21 mei 2010 20:58 schreef Tja..1986 het volgende:
Hoezo zou dit verrassend zijn? Natuurlijk stemmen die domme kijkers voor een groot deel PVV.
Onderzoeken die alleen naar kosten en niet naar baten kijken en dan conclusies trekkenquote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:00 schreef Topmodelz het volgende:
[..]
Mwa, ik noem een mogelijkheid tot het bezuinigen met zo'n 7 miljard per jaar op gelukzoekers nou niet echt dom.
NEDERLAND, OPEN TOCH JE OGEN!!!!1quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:01 schreef Topmodelz het volgende:
[..]
Ja, of naar de publieke omroep die je hersenspoelt met linkse propaganda....
Jammer alleen dat een iQ-loos (wat dat ook mag zijn, want iedereen heeft een IQ) persoon zeer waarschijnlijk nooit goede oplossingen zal bedenken, of kan inschatten wat een goede oplossing is.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:04 schreef Holograph het volgende:
[..]
Kijk, geweldige argumentatie!
De 'domme' mensen zijn wel vaak de mensen die in de maatschappij staan, en wie zal er beter weten wat er zich speelt in de maatschappij? De salonsocialist in de grachtengordel (of gewoon de man in een nette wijk) of het IQ-loos persoon in een achterstandswijk? Inderdaad, de 2e.
In mijn wijk is 80% allochtoon. En ik stem PvdA.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:04 schreef Holograph het volgende:
[..]
Kijk, geweldige argumentatie!
De 'domme' mensen zijn wel vaak de mensen die in de maatschappij staan, en wie zal er beter weten wat er zich speelt in de maatschappij? De salonsocialist in de grachtengordel (of gewoon de man in een nette wijk) of het IQ-loos persoon in een achterstandswijk? Inderdaad, de 2e.
De voorstanders van de Multicul zijn voornamelijk mensen die er niet mee te maken hebben, face it.
De meeste PVV'ers komen dan ook uit boerendorpjes, oja, en uit Almerequote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:07 schreef remlof het volgende:
[..]
In mijn wijk is 80% allochtoon. En ik stem PvdA.
En ik kijk geen Jensen inderdaad
Het voordeel van een "domme" show als Jensen is dat men tenminste zegt wat men denkt (hoe banaal ook).quote:Op vrijdag 21 mei 2010 20:59 schreef LosPollos het volgende:
[..]
In het land der blinden is eenoog koning. Je kunt beter üverhaupt zo min mogelijk naar de reguliere tv kijken.
Ik hoop dat je snapt wat ik met IQ-loos bedoel.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:06 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Jammer alleen dat een iQ-loos (wat dat ook mag zijn, want iedereen heeft een IQ)
Misschien niet, maar de salonsocialist, die geen enkel benul heeft van wat er in achterstandwijken afspeelt dan wel? Nee, dan denk ik toch dat het de bewoner van de achterstandswijk zelf betere oplossingen heeft dan de salonsocialist aan de grachtengordel.quote:persoon zeer waarschijnlijk nooit goede oplossingen zal bedenken, of kan inschatten wat een goede oplossing is.
Zeggen wat je denkt, dat is ineens (okee, al een flink aantal jaren) goed. Zeg jij ook tegen je vrienden dat hun vriendin lelijk is, of dat je haar juist wel een keertje zou willen neuken? Soms is het beter nog even wat langer na te denken dan er maar zomaar iets uit te gooien.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:12 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Ik het voordeel van een "domme" show als Jensen dat men tenminste zegt wat men denkt (hoe banaal ook).
Soms kijk ik P&W of een andere actualiteiten-rubriek en dan vraag ik me oprecht af naar wat voor toneelstuk ik eigenlijk zit te kijken
Wat voor allochtonen? Want er zit inderdaad een verschil tussen Chinezen en Finnen vs. Marokkanen en Turken.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:07 schreef remlof het volgende:
[..]
In mijn wijk is 80% allochtoon. En ik stem PvdA.
En ik kijk geen Jensen inderdaad
Waar woon jij eigenlijk en hoeveel % van jouw wijk is allochtoon?quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:15 schreef Holograph het volgende:
[..]
Wat voor allochtonen? Want er zit inderdaad een verschil tussen Chinezen en Finnen vs. Marokkanen en Turken.
Ja, het komt alleen een beetje Jenserrigkijkend over.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:13 schreef Holograph het volgende:
[..]
Ik hoop dat je snapt wat ik met IQ-loos bedoel.
Ik denk toch de mensen die er een studie van maken. En jahoor, het beleid van Van der Laan en zijn voorganster werpt zijn vruchten af. Het afstraffen van een hele groep mensen alleen op basis van afkomst niet. Dat probeerden een aantal landen na WOI ook. Resultaat was WOII.quote:Misschien niet, maar de salonsocialist, die geen enkel benul heeft van wat er in achterstandwijken afspeelt dan wel? Nee, dan denk ik toch dat het de bewoner van de achterstandswijk zelf betere oplossingen heeft dan de salonsocialist aan de grachtengordel.
Weer die bullshit over lage straffen. Zelfs een man als Peter R. de Vries, die er toch midden inzit, vindt de straffen hoog zat.quote:Nu even pragmatisch denken: Wat zal allochtone criminelen het meest afschrikken: Het idee dat ze kunnen worden gedenaturaliseerd als ze een misdrijf begaan, of het idee dat ze een taakstraf krijgen?
Vooral Marokkanen en Turken.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:15 schreef Holograph het volgende:
[..]
Wat voor allochtonen? Want er zit inderdaad een verschil tussen Chinezen en Finnen vs. Marokkanen en Turken.
Ja, want er zijn in Nederland wijken met 80% Chinezen en Finnenquote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:15 schreef Holograph het volgende:
[..]
Wat voor allochtonen? Want er zit inderdaad een verschil tussen Chinezen en Finnen vs. Marokkanen en Turken.
Oh, dat zal waarschijnlijk liggen rond de 15%, en dat zijn voornamelijk Polen. Maar doe hier de check. De allochtoon-o-meter: http://www.geenstijl.nl/paginas/mijnburen/ (noot: dit gaat over niet-westerse allochtonen)quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:18 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Waar woon jij eigenlijk en hoeveel % van jouw wijk is allochtoon?
Bron? Want in de praktijk merk ik hier vrij weinig van.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:19 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Ja, het komt alleen een beetje Jenserrigkijkend over.
[..]
Ik denk toch de mensen die er een studie van maken. En jahoor, het beleid van Van der Laan en zijn voorganster werpt zijn vruchten af. Het afstraffen van een hele groep mensen alleen op basis van afkomst niet. Dat probeerden een aantal landen na WOI ook. Resultaat was WOII.
http://zembla.vara.nl/Voorpagina.1975.0.html?&tx_ttnews%5BbackPid%5D=1974&tx_ttnews%5Btt_news%5D=2845&cHash=5e8620b1c0quote:[..]
Weer die bullshit over lage straffen. Zelfs een man als Peter R. de Vries, die er toch midden inzit, vindt de straffen hoog zat.
Andersom . Sinds de dood van v Gogh en Fortuyn kan dat dus niet meer .quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:15 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Zeggen wat je denkt, dat is ineens (okee, al een flink aantal jaren) goed. Zeg jij ook tegen je vrienden dat hun vriendin lelijk is, of dat je haar juist wel een keertje zou willen neuken? Soms is het beter nog even wat langer na te denken dan er maar zomaar iets uit te gooien.
Dat verbaasd me, want ik irriteer me er mateloos aan als je wordt lastig gevallen door deze bi-culturele medewoners.quote:
Gedaan: in mijn wijk dus 50,7%. Vind ik verrassend weinig eigenlijk...quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:28 schreef Holograph het volgende:
[..]
Oh, dat zal waarschijnlijk liggen rond de 15%, en dat zijn voornamelijk Polen. Maar doe hier de check. De allochtoon-o-meter: http://www.geenstijl.nl/paginas/mijnburen/ (noot: dit gaat over niet-westerse allochtonen)
Maar ik zit elke dag in Den Bosch, en rijd elke dag door de Hambaken en Maaspoort. Hambaken staat al bekend als een slechte wijk ( http://www.depers.nl/binn(...)ij-in-Den-Bosch.html Marokkanen vs Antillianen, echt verschrikkelijk toen. De politie durfde niet eens te komen... ) De inwoners van de Hambaken -sad but true Marokkanen en Antillianen- vinden het normaal om voorbijgangers te bespugen en lastig te vallen en geloof me: bespuugd worden is echt smerig.
Maaspoort, een wijk die enkele jaren geleden nog teboek stond als een heel goede wijk, is aan het verloederen. En nee, ik verzin het niet: Het zijn de Marokkanen die daar de boel verzieken.
Ik neem het niemand kwalijk dat iemand zijn heil komt zoeken in Nederland, maar ik neem het ze wel kwalijk als ze Nederland zien om de beest uit te hangen en zich lekker uit te leven. Dan heb je hier gewoon niks te zoeken.
Dat zijn cijfers voor verdachten, niet voor veroordeeldenquote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:35 schreef Holograph het volgende:
[..]
Dat verbaasd me, want ik irriteer me er mateloos aan als je wordt lastig gevallen door deze bi-culturele medewoners.
Edit:
Ik zal ook zeker niet zeggen dat alle allochtonen crimineel zijn. Maar Marokkanen zijn 4,5x vaker vertegenwoordigd bij geweldsmisdrijven dan autochtonen, en antillianen zelfs 5,5x.
Als voorbeeld de ingestortte sociale droom: De Bijlmer. Zie hoe groots de plannen wel niet waren toen ze het bedachten, en kijk wat er terecht van is gekomen.
Dus? Doet dat iets af aan het feit? Nee. en anders is erg frapant dat Marokkanen dan 4,5x crimineler zijn dan Nederlanders.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat zijn cijfers voor verdachten, niet voor veroordeelden
Niet zo zwartgallig hé.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:39 schreef Daffodil31LE het volgende:
[ afbeelding ]
Op zich zou dit best een leuke eindscore kunnen zijn bij de daadwerkelijke verkiezingen...
Ja dat doet er iets aan af ja. Als je niet veroordeeld bent, ben je niet (bewezen) crimineel.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:41 schreef Holograph het volgende:
[..]
Dus? Doet dat iets af aan het feit? Nee. en anders is erg frapant dat Marokkanen dan 4,5x crimineler zijn dan Nederlanders.
Gezien het enorme aantal taalfouten in je post zou je eerder denken dat je zelf een allochtoon bent.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:35 schreef Holograph het volgende:
[..]
Dat verbaasd me, want ik irriteer me er mateloos aan als je wordt lastig gevallen door deze bi-culturele medewoners.
Edit:
Ik zal ook zeker niet zeggen dat alle allochtonen crimineel zijn. Maar Marokkanen zijn 4,5x vaker vertegenwoordigd bij geweldsmisdrijven dan autochtonen, en antillianen zelfs 5,5x.
Als voorbeeld de ingestortte sociale droom: De Bijlmer. Zie hoe groots de plannen wel niet waren toen ze het bedachten, en kijk wat er terecht van is gekomen.
Ik zeg nergens dat het overal kan. Wat ik zeg is dat men het sinds Fortuyn dat heel hard ging roepen eens door veel mensen goed gevonden wordt. Dat het goed zou zijn spreek ik tegen.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 21:34 schreef Winner_Taco het volgende:
[..]
Andersom . Sinds de dood van v Gogh en Fortuyn kan dat dus niet meer .
Kan me nog wel publieke debatten op het scherpst van de snede (gewoon op straat in Amsterdam) herinneren tussen links en rechts , Moslim en overtuigde atheïsten waarin alles gezegd kon worden .
Tegenwoordig is Nederland het wereldberoemde Poldermodel en het liberale aardig aan het kwijtraken .
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |