Ik heb het tactisch genoeg ingedeeldquote:
Dit is de enige manier dat ik niet claustrofobisch word denk ikquote:Op maandag 17 mei 2010 20:26 schreef MarkM het volgende:
[..]
Ik ook. Dit is de enige manier die past.
mijne is 9, staat een kledingkast in, bed van 2,30 lang en 1.nogwat breed, vitrinekast van zo'n 2 m2, groot bureau (Ikeaquote:Op maandag 17 mei 2010 20:17 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Mijn kamer is ook zoiets geloof ik hoor..
Edit: Misschien nog wel minder
Mijn bed is 2 bij 0,9 meter ofzoquote:Op maandag 17 mei 2010 20:32 schreef Marco001 het volgende:
[..]
mijne is 9, staat een kledingkast in, bed van 2,30 lang en 1.nogwat breed, vitrinekast van zo'n 2 m2, groot bureau (Ikea)en een supercomfy keukenstoel. dus tja, aardig vol, en ik leef er ook nog...
inderdaad.. Tassen + fotospul in hoek achter bed, onder mijn bed 2 rolboxen, een doos dvd's, schoenen en nog wat meuk, en de rest ligt door heel de kamer(subwoofers, speakers(zuilen) staan in een semi 5.1 opgesteld.quote:Op maandag 17 mei 2010 20:26 schreef MarkM het volgende:
[..]
Ik ook. Dit is de enige manier die past.
mjah dat scheelt.. Ik dacht eerst dat ik alles zelf moest betalen, komt mijn pa er gister opeens aan, dat zij ook mee gingen betalen..quote:Op maandag 17 mei 2010 20:33 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Correctie: die van mij kost mijn ouders geld.
Mijn ouders betalen ook mee voor mijn autoquote:Op maandag 17 mei 2010 20:36 schreef Marco001 het volgende:
[..]
mjah dat scheelt.. Ik dacht eerst dat ik alles zelf moest betalen, komt mijn pa er gister opeens aan, dat zij ook mee gingen betalen..
Dus ik had toen echt even iets van, Oja???
Hoef je helemaal niets te betalen?quote:Op maandag 17 mei 2010 20:33 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Correctie: die van mij kost mijn ouders geld.
das cool, wouden mijn ouders niet.. Ik mocht zelfs geen eigen auto kopen, omdat ze het onzin vonden als er 3 auto's op de oprit zouden staan..quote:Op maandag 17 mei 2010 20:37 schreef Sjoegerd het volgende:
[..]
Mijn ouder betalen ook mee voor mijn auto
En wat doe je nu?quote:Op maandag 17 mei 2010 20:37 schreef tubacloud het volgende:
Examensdat wordt een tijdje niet fokken
Eigenlijk gebruik ik de auto van mijn ouders ook nog meer dan hunquote:Op maandag 17 mei 2010 20:39 schreef Marco001 het volgende:
[..]
das cool, wouden mijn ouders niet.. Ik mocht zelfs geen eigen auto kopen, omdat ze het onzin vonden als er 3 auto's op de oprit zouden staan..
Ik maak gewoon kosteloos gebruik van hun auto'sIk tank alleen 1 keer per kwartaal ofzo even de 206 vol met lpg. dus 30 euro als hij helemaal leeg is
En meestal rij ik op benzine in dat ding.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |