maakt mij niet uit, ik geniet des te meerquote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:34 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Dan daalt het marktaandeel waarschijnlijk in rap tempo tot dat van Kink FM.
Zolang de muziek dan maar beter wordt. En Keane niet wordt gedraaidquote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:34 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Dan daalt het marktaandeel waarschijnlijk in rap tempo tot dat van Kink FM.
Die kans acht ik zeer klein, anders zouden ze het nu ook niet draaien.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:37 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Zolang de muziek dan maar beter wordt. En Keane niet wordt gedraaid![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.know'm sayin?
×
word? word.
haal die e is gouw wegquote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:37 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Zolang de muziek dan maar beter wordt. En Keane niet wordt gedraaid![]()
![]()
... maar daarnaast hoor ik ook steeds meer dat men met Facebook stopt, omdat het nogal een privacy-gatenkaas is.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:38 schreef -Hans- het volgende:
Hyves. Bestaat dat nog? Hoor steeds meer geluiden van mensen die er mee stoppen.
Misschien vindt Roosmarijn dat wel leukquote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:37 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Die kans acht ik zeer klein, anders zouden ze het nu ook niet draaien.
haha ja die ookquote:
omdat ze ouder worden, niet omdat hyves ophoudquote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:38 schreef -Hans- het volgende:
Hyves. Bestaat dat nog? Hoor steeds meer geluiden van mensen die er mee stoppen.
Hyves is de grootste hoax aller tijden.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:38 schreef -Hans- het volgende:
Hyves. Bestaat dat nog? Hoor steeds meer geluiden van mensen die er mee stoppen.
dan heeft ze weer wat pluspunten bij mijquote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:40 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Misschien vindt Roosmarijn dat wel leuk
Facebook heb ik sinds een paar dagen ontdektquote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:40 schreef Sirolf het volgende:
[..]
... maar daarnaast hoor ik ook steeds meer dat men met Facebook stopt, omdat het nogal een privacy-gatenkaas is.
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:40 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Hyves is de grootste hoax aller tijden.
uuhhm. Zit wat inquote:Op vrijdag 14 mei 2010 21:40 schreef Bol_Wan het volgende:
[..]
omdat ze ouder worden, niet omdat hyves ophoud
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |