zij verdient hetquote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:32 schreef The_Chosen_1 het volgende:
Nee he... Niet weer een poging tot een reeks.
Mooi he, internetsquote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:33 schreef Rookert het volgende:
De kinders hebben weer wat te doen op hun vrije middag
Nou donder op uit dit topic dan. Toedels!quote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:37 schreef HeatWave het volgende:
in en in triest deze fake-verontwaardiging hype. Druk maken omdat het stoer is je druk te maken..
De vrouw deed dr werk.
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:33 schreef Rookert het volgende:
De kinders hebben weer wat te doen op hun vrije middag
Jij moet nodig eens voor jezelf denken in plaats van je outcast frustraties op anderen te projecteren.quote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:37 schreef HeatWave het volgende:
in en in triest deze fake-verontwaardiging hype. Druk maken omdat het stoer is je druk te maken..
Oh, ben je er zó één!quote:De vrouw deed dr werk.
MIJN frustraties nog welquote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:56 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Jij moet nodig eens voor jezelf denken in plaats van je outcast frustraties op anderen te projecteren.
Niet alles wat iedereen doet of zegt is een poging om stoer over te komen. Get over it.
[..]
Oh, ben je er zó één!
een realist, de ergste lamme takkenquote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:57 schreef HeatWave het volgende:
[..]
MIJN frustraties nog welIk zit me hier niet op te vreten om zoiets triviaals als dit hoor..
ja, ik ben er zo 1, iemand met een realistische blik op de wereld, niet dit triest neppe-medeleven gedoe om iemand die je niet kent.
Jij vindt het reeel dat mensen alles maar kunnen doen, wanneer het hun werk is, en zich daar dan op kunnen beroepen?quote:Op vrijdag 14 mei 2010 12:57 schreef HeatWave het volgende:
[..]
MIJN frustraties nog welIk zit me hier niet op te vreten om zoiets triviaals als dit hoor..
[quote]ja, ik ben er zo 1, iemand met een realistische blik op de wereld
Ik denk dat een hoop mensen oprecht verontwaardigd zijn over de manier waarop dit gegaan is, en de manier waarop de Telegraaf vervolgens denkt dat alleen hun eigen abbonees hun onwerkelijke lulsmoezen tot zich nemen.quote:niet dit triest neppe-medeleven gedoe om iemand die je niet kent.
quote:Op vrijdag 14 mei 2010 13:02 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Jij vindt het reeel dat mensen alles maar kunnen doen, wanneer het hun werk is, en zich daar dan op kunnen beroepen?
Vind ik niet.
Ik vind het ook niet triviaal.
[..]
Ik denk dat een hoop mensen oprecht verontwaardigd zijn over de manier waarop dit gegaan is, en de manier waarop de Telegraaf vervolgens denkt dat alleen hun eigen abbonees hun onwerkelijke lulsmoezen tot zich nemen.
Daarvoor hoef je iemand niet te kennen. Sterker nog, het is één van de pijlers van onze beschaving... Althans, dat wordt het geacht te zijn.
Sjonge jonge jonge.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |