toen jouw vriend met haar bezig was, was hij nog nieteens jouw vriend.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 14:12 schreef -jennifer- het volgende:
in onze klas zat een meisje S, mijn vriend en zij hadden een soort van bijna relatie..;)
Nu maanden later heb ik met mijn vriend dus.. duurde wel even omdat ik weet dat hij met S bezig was geweest maargoed..
quote:Op dinsdag 11 mei 2010 14:20 schreef Chowi het volgende:
Jaloerzie
H**r
Gekleineert
Uitgenodigt
Wat een faaltopic, dit.
Zoals eerder al is aangegeven lijkt het me een kwestie van vertrouwen in je relatie. Als jij bijvoorbeeld naar een housewarming party van een van je vriendinnen gaat, lijkt het me ook niet dat je je vriend meeneemt, of wel soms?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 14:12 schreef -jennifer- het volgende:
Ik heb jullie mening even nodig. Ik zal het verhaal in het kort proberen uit te leggen:
In onze klas zat een meisje S, mijn vriend en zij hadden een soort van bijna relatie.
S is de grootste hoer die ik ken om het even netjes te houden..
S haat mij en heeft mij altijd al gekleineerd.
Nu maanden later heb ik met hem, nu mijn vriend. Het duurde wel even omdat ik weet dat hij met S bezig is geweest, maar goed.
Nu geeft S volgende week een feest en mijn vriend is natuurlijk uitgenodigd en gaat er natuurlijk heen, terwijl hij haar nooit meer ziet en niks meer met haar te maken heeft.
Ik ben hier gewoon echt niet blij mee, vooral omdat S altijd lullig tegen mij doet, en ik weet hoe ze is. Ik heb hem dit verteld, maar hij doet er verder niks mee. Is het heel raar dat ik me er zo bij voel, en is het een optie om te vragen of ik mee mag? Als vriendin van is dat lijkt mij toch redelijk normaal..
Ik zou absoluut niet meegaan. Ik zou met mijn vriend praten waarom hij persé naar dat feestje wilt, zoals ik al eerder zei, heb je dat al gedaan?quote:Op dinsdag 11 mei 2010 14:45 schreef -jennifer- het volgende:
bedankt voor de reacties :p
ehmm maare.. ik vertrouw hem wel, maar ik weet wel dat ik die avond helemaal kapot ga.. hebk ook niet zoveel zin in..:S
Dramaqueen.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 14:45 schreef -jennifer- het volgende:
bedankt voor de reacties :p
ehmm maare.. ik vertrouw hem wel, maar ik weet wel dat ik die avond helemaal kapot ga.. hebk ook niet zoveel zin in..:S
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |