Peter heeft een open relatie. Dus het mag.quote:Op maandag 8 november 2010 18:22 schreef Mercer het volgende:
Ik denk dat Peter een beetjeop Beth is.
Ja.quote:Op zondag 14 november 2010 22:51 schreef Stefan het volgende:
maar dit is een drieluik? Dus ik kan beter alle 3 opnemen en dan pas kijken?
Gaan deze en de komende twee dan over hetzelfde onderwerp? Anders wacht ik ook nog even met terugkijken.quote:
Yep.quote:Op zondag 14 november 2010 23:05 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Gaan deze en de komende twee dan over hetzelfde onderwerp? Anders wacht ik ook nog even met terugkijken.
Tja, dat is al sinds jaar en dag zo bij Peter R. de Vries.quote:Op zondag 14 november 2010 23:33 schreef Stefan het volgende:
Die man loopt iig nog vrij rond in Australie toch. Dus je kijkt ws weer naar een 3 luik zonder oplossing.
Oh?quote:Op maandag 15 november 2010 00:39 schreef Lo-Fi het volgende:
Tja, dat is al sinds jaar en dag zo bij Peter R. de Vries.
In zijn uitzendingen presenteert hij nooit een definitieve oplossing.quote:
Soms heb je van die uitzendingen waarvan je denkt: ja, zo moet het zijn gegaan. Je had toch ook mensen die later alsnog werden opgepakt, die man die zijn vrouw in zijn eigen tuin begroef ofzo.quote:Op maandag 15 november 2010 01:05 schreef Lo-Fi het volgende:
[..]
In zijn uitzendingen presenteert hij nooit een definitieve oplossing.
net als wij moet ook de politie het gehele drieluik eerst gezien hebben voordat er genoeg aanleiding is om die kerel op te pakkenquote:Op zondag 14 november 2010 23:33 schreef Stefan het volgende:
Die man loopt iig nog vrij rond in Australie toch. Dus je kijkt ws weer naar een 3 luik zonder oplossing.
Nogal, die Koreaanse huisgenote is onlangs vrij gesproken maar heeft wel meer dan een jaar vast gezeten in Honduras. Rechtszaak kan trouwens ook best zonder de verdachte worden gehouden, die kan dan eventueel een advocaat afvaardigen.quote:Op zondag 14 november 2010 23:26 schreef DrDentz het volgende:
Logisch dat die kerel naar Australië gegaan is. Wat een corrupt zooitje daar.
Inderdaad wat weten we nu feitelijk, meisje dood, enige 2 getuigen zeggen gevallen en gammel autopsie-rapport zegt mogelijk misdrijf. Peterrrr is lekker op reis geweest, laat ons het huis van de "misdaad" zien (boeie) en laat de verdrietige familie aan het woord die verdachte Dan Ross al als moordenaar bestempeld hebben.quote:
En blijft rondlopen, er is geen hard bewijs tegen die instructeur en de kans dat het tot iets van een beschaafde rechtszaak komt is ook nihil, daarnaast heeft Australie geen uitleveringsverdrag met Honduras en gaan ze daar echt geen uitzonderingen op maken omdat Peturr en een overijverige nederlandse consul dat zo graag willen.quote:Op maandag 15 november 2010 02:04 schreef Stefan het volgende:
Maar 3x anderhalf uur waarvan we weten dat de vermoedelijke dader nog in Australie rondloopt.
Hoewel zijn aanhouding in Australie en al het "onrecht" dat hem daar aangedaan is in Peter's ogen natuurlijk zeker 1 extra uitzending rechtvaardigt, je bent een selfkicker of niet.quote:Op maandag 15 november 2010 10:25 schreef Stefan het volgende:
Peter staat op plek 17 in de kijkcijfer top 25. Eigen schuld, met al die egotripperijtjes en al die drie en twee luiken (TBS'er, Beth meets Joran, en deze) haken mensen af. Kan best allemaal in 1 uitzending.
Ja, dat zal wel 1,5 uur worden uitgemeten ja.quote:Op maandag 15 november 2010 10:39 schreef TanteBeth het volgende:
[..]
Hoewel zijn aanhouding in Australie en al het "onrecht" dat hem daar aangedaan is in Peter's ogen natuurlijk zeker 1 extra uitzending rechtvaardigt, je bent een selfkicker of niet.
Brrrrrquote:Op maandag 15 november 2010 10:46 schreef Stefan het volgende:
Ja, dat zal wel 1,5 uur worden uitgemeten ja.
Als we die kniebuigingen die ie daar in z'n blote reet moest maken maar niet te zien krijgen.quote:Op maandag 15 november 2010 10:46 schreef Stefan het volgende:
Ja, dat zal wel 1,5 uur worden uitgemeten ja.
Jawel, daar heeft ie zn Emmy verstopt.quote:Op maandag 15 november 2010 10:50 schreef TanteBeth het volgende:
Als we die kniebuigingen die ie daar in z'n blote reet moest maken maar niet te zien krijgen.
quote:Op maandag 15 november 2010 10:53 schreef Stefan het volgende:
Jawel, daar heeft ie zn Emmy verstopt.
En ik vind hem een zelfgenoegzame kwal die over de rug van dode, verkrachte of vermiste meisjes/kinderen z'n zakken zit te vullen en zich daarbij niets aantrekt van welk recht of gebod dan ook, gewoon omdat hij Peturrr de Vries is.quote:Op maandag 15 november 2010 10:55 schreef Boca_Raton het volgende:
Ik vind het een fantastische journalist en zijn uitzendingen erg goed. Hij haalt boven water waar de politie niet aan toekomt!
Nee, dat méén je niet. Zelfgenoegzaam, oké, mee eens. Maar dat ie z'n zakken zit te vullen over de rug van dode mensen, nee. Ik snap niet dat je dat in hem ziet.quote:Op maandag 15 november 2010 11:01 schreef TanteBeth het volgende:
En ik vind hem een zelfgenoegzame kwal die over de rug van dode, verkrachte of vermiste meisjes/kinderen z'n zakken zit te vullen en zich daarbij niets aantrekt van welk recht of gebod dan ook, gewoon omdat hij Peturrr de Vries is.
Inderdaad.quote:Op maandag 15 november 2010 10:55 schreef Boca_Raton het volgende:
Waarom wordt er nou zo afgegeven op De Vries? Volgens mij omdat De Vries zelf weet dat ie gewoon goed is in zijn vak. Had ie die eigenschap niet, dan was er volgens mij respectvoller op hem gereageerd.
Ik vind het een fantastische journalist en zijn uitzendingen erg goed. Hij haalt boven water waar de politie niet aan toekomt!
Kijk nu eens naar de laatste jaren Peter de Vries, het is gewoon een kunstje geworden met als enig doel kijkcijfers genereren en poen verdienen. Hij neemt een onopgeloste zaak met liefst een likeable slachtoffer zoals leuk jong meisje of klein kind, speelt lekker in op de emoties en gaat dan zonder enig hard bewijs iemand zwart/verdacht maken.quote:Op maandag 15 november 2010 11:47 schreef Boca_Raton het volgende:
Nee, dat méén je niet. Zelfgenoegzaam, oké, mee eens. Maar dat ie z'n zakken zit te vullen over de rug van dode mensen, nee. Ik snap niet dat je dat in hem ziet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |