Jep, gelukt. Specifieke APN-instellingen ingevoerd.quote:Op dinsdag 11 mei 2010 13:09 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Toch weer terug, ja
Was het nog gelukt met internet?
In Antwerpen of Roosendaal. Maar zeker niet voor 150 euro. Daar koop je nog niet eens een HTC Hero voor.quote:
Mooi zo! Geen miskoop dusquote:Op dinsdag 11 mei 2010 13:16 schreef Dichtersgod het volgende:
[..]
Jep, gelukt. Specifieke APN-instellingen ingevoerd.
Splackavellie02 is trouwens een betrouwbare verkoper..
Tis een zwarte, achterkant is gehavend (zit er al een hele poos en wordt niet groter).quote:Op dinsdag 11 mei 2010 13:01 schreef Splackavellie02 het volgende:
Welke staat? Welke kleur, hoeveel geheugen?
je wilt die iphone toevallig niet los verkopen?quote:Op woensdag 12 mei 2010 10:02 schreef flappiewappie het volgende:
[..]
Tis een zwarte, achterkant is gehavend (zit er al een hele poos en wordt niet groter).
Maar voor de rest goed bruikbaar.
Als je serieus een bod van ¤350 hebt zou ik hem gelijk verkopen, is namelijk ¤377 nieuw...quote:Op woensdag 12 mei 2010 10:25 schreef Splackavellie02 het volgende:
Nu weet ik nog steeds niet hoeveel geheugen de iPhone heeft.
Maar als de achterkant is beschadigd, denk ik dat ik toch geen interesse heb. Zeker niet in een 1 op 1 ruil, aangezien ik al een bod van 350 heb ontvangen van iemand die hem in Antwerpen wil ophalen.
Grapjas. Ik zeg net dat ik een bod van 350 euro heb ontvangen. Verwacht je dan echt dat ik hem voor 200 verkoop..?quote:
NEDERLANDS iPhones kan je na een jaar gewoon laten UNLOCKEN, HOOR.quote:Op woensdag 23 juni 2010 16:45 schreef Nerzhul het volgende:
De iPhone moet origineel simlockvrij zijn en compleet in doos.
Origineel en simlockvrij kan alleen als de telefoon niet in nederland gekocht is gezien het feit dat in Nederland te Iphone niet ORIGINEEL en SIMLOCKVRIJ te krijgen is. Hiervoor heeft T-Mobile te veel geld betaald
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |