quote:Op maandag 24 mei 2010 17:46 schreef RonaldV het volgende:
Iedereen moet gewoon eens wat minder gevoelig doen.
Wat dat kliekjes betreft is de SC hier volgens mij ook wel een vrij open kliekje. En de kliekje-A versus kliekje-B van vroeger is ook wegquote:Op maandag 24 mei 2010 17:46 schreef RonaldV het volgende:
Ik geloof niet dat FOT ooit iemand niet geaccepteerd heeft, althans: niet bewust heeft gezegd "jij bent niet welkom". Iedereen moet gewoon eens wat minder gevoelig doen. Ook op school/je werk hoor je er niet gelijk bij, maar dat betekent nog niet dat je niet welkom bent. En wat de SC-kliek betreft: dat kom je op alle subfora tegen. Ga maar eens in US kijken bijvoorbeeld.
had het ook meer over kliekjes in 't algemeenquote:Op maandag 24 mei 2010 17:43 schreef Omniej het volgende:
Mwoah, zelfs in de SC vind ik niet echt dat er kliekjes zijn eigenlijk... Natuurlijk is er een groep FOT-ers die iets closer met elkaar is (vaak omdat ze elkaar ook IRL kennen of op z'n minst hebben ontmoet), maar ik heb niet bepaald het idee dat anderen buitengesloten worden of zo.
Dat kun je beter aan MoBlo vragen, of aan een andere recente toevoeging aan FOT.quote:Op maandag 24 mei 2010 17:49 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Wat dat kliekjes betreft is de SC hier volgens mij ook wel een vrij open kliekje.
Als je 'm aanzet wel ja.quote:Op maandag 24 mei 2010 18:41 schreef Sander het volgende:
Ik moet me er eens gaan laten zien. Ik vond het sfeertje nooit heel super, maar ik kan niet goed benoemen waarom niet. Doet de Flickr tag het eigenlijk?
Bij mij werkt ie gewoon hoor!quote:Op maandag 24 mei 2010 18:46 schreef Sander het volgende:
[..]
Ik kan helaas niet bij de config van FOK!
Ik heb even snel een paar posts van je bekeken, maar ik kan erin de gauwigheid niks aan ontdekken. Misschien is het dat jij of je fotowerk niet 'bekend' genoeg is op FOT, ik heb geen idee. Maar als ik jou was zou ik lekker doorpostenquote:Op maandag 24 mei 2010 18:21 schreef jack4ya het volgende:
Ik lurk momenteel veel in FOT, maar kennelijk gedraag ik me niet geheel zoals men wenst. 't Kan zijn dat ik wat buiten de lijntjes kleur, of dat de lijntjes wat te strak zijn. Ik kan me draai er (nog) niet in vinden. Ook in dit topic word ik ergens voor autoritaire betweter uitgemaakt. Of het nu waar is of niet, zoiets zou ik niet eens posten omdat ik dat niet kies vind.
Maar ik kan gewoon geen gedachten lezen of een poster van het type is "doe alleen lief" of "doe gewoon", dus meestal onthoud ik me dan maar geheel van commentaar/posts.
Ik heb liever dat men niet over mij of mijn posts struikelt,... ja ik ben confrontatiemijdend. Vind het de moeite waard niet, het idee dat ik iemand voor het hoofd zou kunnen stoten vind ik gewoon niet leuk.
(Terwijl ik aan de andere kant voor het ontvangen van opbouwende kritieken geen pijnlijke plek heb of zo. Ik zie het juist als een compliment/aardig dat iemand tijd en moeite neemt om opbouwende kritieken neer te tikken.)
En gewoon je linkje er in kieperen is geen optie?quote:Op maandag 24 mei 2010 19:02 schreef Sander het volgende:
[..]
Replique heeft een optie waardoor dit werkt, maar die staat uit:
[flickr=4138376555]
Oh jawel, maar Replique pakt anders gelijk een thumbnail, de titel en een link naar Flickr erbij. Ook als je de link dumptquote:Op maandag 24 mei 2010 19:04 schreef RonaldV het volgende:
[..]
En gewoon je linkje er in kieperen is geen optie?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |