Oh, you like that huh.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:02 schreef Allure_ het volgende:
[..]
Bwehe, die had ik nog niet eens bedacht.
Nee, ik zou niet towerbridgen met Lakitu en Reetveter. Laat staan met iemand anders.quote:
Dat vind ik een beetje close minded van je.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:04 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Nee, ik zou niet towerbridgen met Lakitu en Reetveter. Laat staan met iemand anders.
quote:
quote:Op zaterdag 8 mei 2010 19:37 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Wolvendagen beweert hierbij dat ze vanaf heden, 8 mei 2010; 19:35, geen insinuerende al dan niet verleidende toespelingen zal maken op het in lichamelijk contact treden met de persoon J.E., op FOK!-forum ook wel bekend als 'reetveter'. Mocht zij deze belofte breken, dan zullen full-frontal naaktafbeeldingen van haarzelf verzonden moeten worden naar de PM-inbox van Skylark. op het FOK!-forum.
Waarom?quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:05 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Dat vind ik een beetje close minded van je.
Ze is een one guy girlquote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:05 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Dat vind ik een beetje close minded van je.
Precies.quote:
Nee. Ik zeg dat ik niet wil towerbridgen met niemand niet.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:06 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Je geeft toch duidelijk aan dat je voorkeur uitgaat naar RV.
Je typt dat je niet wilt towerbridgen met Laki en RV, laat staan met iemand anders.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:07 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Nee. Ik zeg dat ik niet wil towerbridgen met niemand niet.
Je impliceert met die uitspraak dat je veel andere dingen wél zou doen met beide heren.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:07 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Nee. Ik zeg dat ik niet wil towerbridgen met niemand niet.
Ik zeg toch van niet, wat dram je nou door?quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:08 schreef Potloodvis het volgende:
[..]
Je typt dat je niet wilt towerbridgen met Laki en RV, laat staan met iemand anders.
Ik zie toch duidelijk dat je hier een voorkeur aangeeft.
Ik drink elke dag melk om mijn jin en jang in evenwicht te houden.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:07 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Precies.
Ik heb 16 jaar in een lendendoek in een Tibetaans klooster op 5km hoogte geleefd zonder levensmiddelen, puur op meditatie, voordat ik klaar was om de wijde wereld in te trekken.
Vanaf vandaag vertrouw ik geen negers meer.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:08 schreef Lakitu het volgende:
Wat zijn de gedachten hier over in je eentje naar een show gaan?Ik zou dus naar Hef gaan vanavond maar mn boi moest werken bij de Giro als parkeerwacht (
). En de rest van mn vrienden wil niet of heeft geen geld ervoor.
Dat bedoel ik alleen niet en dat snapte jullie dan niet, nou prima, niet mijn probleem.quote:Op zaterdag 8 mei 2010 20:08 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Je impliceert met die uitspraak dat je veel andere dingen wél zou doen met beide heren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |