serieus? Ik voel me echt vetquote:Op zaterdag 8 mei 2010 23:28 schreef AKnynke het volgende:
Ik vind het eigenlijk maar een mager lijstje, Perruche! Behalve de B&J. Zeker je lunch!
quote:Op zaterdag 8 mei 2010 22:39 schreef Goodbye het volgende:
[..]
"Nee, ik heb geen tijd vanavond. Ik ga namelijk mijn vriend/meneer helemaal sufneuken. Groetjes imago"
"mijn meneer" vs "McSex wanneer z'n kruis jeukt" - tough choicequote:Op zaterdag 8 mei 2010 22:37 schreef imago het volgende:
Jahoor, zul je altijd zien, heb ik opeens McSex weer achter mee aan. Rot op vent!
Godzijdank heb je hem niet meer nodig en maak hem dat op niet mis te verstane wijze duidelijk!quote:Op zaterdag 8 mei 2010 22:37 schreef imago het volgende:
Jahoor, zul je altijd zien, heb ik opeens McSex weer achter mee aan. Rot op vent!
Als je dat allemaal al gedaan hebt om half 10 heb je heul niet uitgeslapenquote:Op zondag 9 mei 2010 09:27 schreef Tinkepink het volgende:
*uitgeslapen
*Moederdagcadeautjes dankbaar in ontvangtst genomen (2 geknutselde bloemen begeleid door een opgezegd rijmpje)
*Moederdagontbijtje achter de kiezen (croissantje jam en haverbroodje met appel-peren-stroop en leverworst)
*tevergeefs op zoek gegaan naar een lastminute naar London (voor 1 dagje shoppen)
Wel internationaal maar ik dacht niet allemaal op dezelfde dag. Anyhow, wel een beetje onzin imho. Maar misschien is het als moeder wel heel leukquote:Op zondag 9 mei 2010 09:45 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Als je dat allemaal al gedaan hebt om half 10 heb je heul niet uitgeslapen.
En is moederdag een internationaal iets of een Nederlandse gewoonte die je overbrengt op je kinderen?.
Dat wordt in Duitsland ook gevierd. Hoe het met de rest van de wereld zit weet ik nietquote:Op zondag 9 mei 2010 09:45 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Als je dat allemaal al gedaan hebt om half 10 heb je heul niet uitgeslapen.
En is moederdag een internationaal iets of een Nederlandse gewoonte die je overbrengt op je kinderen?.
Mijn moeder klonk ook heel blij aan de telefoonquote:Op zondag 9 mei 2010 10:16 schreef shinydiscoball het volgende:
Mijn moeder keek ook wel heel blij hoor
Zoiets heb ik teruggesmst ja. En een uur later ging toch de voordeurbel. Niet opengedaan natuurlijk, maar m'n meneer en ik kregen er wel flinke ruzie van en ruzie is helemaal niet leuk als je net twee weken samen bent. Het is alweer goed, maar dit was geen leuke avondquote:Op zaterdag 8 mei 2010 22:39 schreef Goodbye het volgende:
"Nee, ik heb geen tijd vanavond. Ik ga namelijk mijn vriend/meneer helemaal sufneuken. Groetjes imago"
Wat een droplul is het toch ook. En zulke situaties kunnen wel voor ruzie zorgen ja, komt me helaas iets te bekend voor. Je zit ook nog in een fase waarvan je nog niet precies weet wat je aan elkaar hebt/hoe serieus het allemaal is natuurlijk. Gelukkig is het voorbij, ga maar weer lekker verder tortelenquote:Op zondag 9 mei 2010 11:10 schreef imago het volgende:
[..]
Zoiets heb ik teruggesmst ja. En een uur later ging toch de voordeurbel. Niet opengedaan natuurlijk, maar m'n meneer en ik kregen er wel flinke ruzie van en ruzie is helemaal niet leuk als je net twee weken samen bent. Het is alweer goed, maar dit was geen leuke avond
Maar... vandaag moederdag!Mijn moeder heeft een smsje gekregen, want ze is op vakantie. En dit jaar hebben we afgesproken dat ze geen cadeautje krijgt, want voor haar verjaardag willen we iets extra groots geven dus dan combineren we het. Normaal krijgt ze eigenlijk altijd plantjes voor in de tuin, daar is het natuurlijk het perfecte seizoen voor. We zijn er niet heel erg strikt in dat moederdag per se gevierd móét worden, maar ik vind het zelf gewoon altijd wel leuk om iets te doen. Ik bedenk me net alleen dat ik misschien ook wel even m'n stiefmoeder moet bellen, maar dat voelt dan toch weer niet helemaal natuurlijk ofzo. Daar denk ik nog even over na!
Manipulatieve droplul, dat is het. En jij hoeft geen excuses voor 'em te bedenken, dat kan 'ie heel goed zelf.quote:Op zondag 9 mei 2010 11:17 schreef imago het volgende:
Ach weet je, vroeger wist McSex me ook altijd over te halen door te blijven aandringen, dan had ik ook 10x gezegd dat ie niet langs mocht komen en dan deed ie het toch en liet ik 'm binnen, dus het zou me niks verbazen als hij dacht dat ik gewoon hard to get speelde. Had vanochtend ook een smsje met excuses. Maar het was wel even een stomme avond ja!
Maar nu is alles weer goed hoor, m'n meneer ligt nog even uit te slapen en daarna gaan we gewoon iets leuks doen
Inderdaad zeg, wat een ontzettende eikel!quote:Op zondag 9 mei 2010 11:15 schreef -marz- het volgende:
Lekker flauw van die vent om ongewenst voor je deur te gaan staan!
Hopelijk neemt je meneer het niet te zwaar op verder. Wat een kutsituatie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |