Ik wel, als semisupporter. Oftewel volg het op de voet, maar ben nog nooit in het stadion geweest. Tevens kan Twente mij ook bekoren, maar de derby is natuurlijk voor Heracles. Gelukkig zijn we nu ook helemaal gezond. Dus in de toekomst kan het alleen maar beterquote:
wauw. dat is echt vetquote:Op donderdag 12 mei 2011 22:20 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Vanavond gekregen van Marko.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik ben er echt super blij mee
kicken. via waar bood hij hem aan? zag die van Everton en Sammy op twitter/facebookquote:Op vrijdag 13 mei 2011 10:04 schreef MarkoAlmelo het volgende:
ik heb er wel 150 euro voor neer moeten leggen. Maar het is mij dubbel en dwars waard. Marko heeft het bedrag nog verdubbeld. Dus er gaat totaal 300 euro naar kans voor een kind.
Verstandige keuze! Want ADO had nou niet echt zin om te gaan voetballen vandaag.quote:Op zondag 15 mei 2011 23:54 schreef Vjenne12345 het volgende:
Ik ben als Ajacied toch wel een beetje trots op Heracles. Mijn favo club na Ajax. Had vandaag nog in het stadion kunnen kijken maar kon de kampioenswedstrijd niet laten schieten.
quote:Op maandag 16 mei 2011 08:45 schreef -_Guitarist_- het volgende:
Wil toch Heracles even feliciteren met een donders goed seizoen!
Cairo gaat weg na dit seizoen.quote:Op woensdag 18 mei 2011 00:51 schreef debeterebob het volgende:
Wat ik heb begrepen blijft het ´geraamte´ van het team staan. En bovendien een nieuw en groter stadion.
Pasveer, Rienstra, Everton, Birger Maertens, Kwame Quansah, Antoine van der Linden, Darl Douglas, Tim Breukers, Willy Overtoom, Samuel Armenteros, Mark Looms en Glynor Plet blijven. Nja mss gaat er 1 weg, maar dat levert geld op, want verlengde of doorlopende contracten.
Enige speler van belang die weggaat is Fledderus. Enige vraag is wat ze willen met Cairo.
Ik weet niet hoe het er financieel voor staat, maar 1 of 2 nieuwe spelers en wat doorstroming en je team gaat weer net zo hoog eindigen als dit jaar, of nog hoger
Hoop het welquote:Op woensdag 18 mei 2011 13:08 schreef Snuf. het volgende:
Jullie hebben Duarte van ons gekocht, jammer voor ons![]()
Aan die gozer gaan jullie echt veel plezier beleven, die speelt over een paar jaar wel in het Nederlands elftal verwacht ik. Zou me niets verbazen als ie over 2 jaar voor een paar miljoen naar topclub in NL gaat.
Alleen moet ie niet (zoals Everse deed) rechtbuiten gezet worden en heel de wedstrijd bij de cornervlag lopen..quote:
huh? Ze winnen en dan zijn ze kansloos. Beetje bullshit, laatste tijd ook uit best prima gedaan en Groningen thuis erg povertjes in vergelijking met eerdere seizoenen.quote:Op donderdag 19 mei 2011 23:01 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Ik ben bang dat het afgelopen is voor Heracles. Die 2 doelpunten totaal onnodig maja
1-0 (en 1-1?) is genoeg voor Groningen.quote:Op donderdag 19 mei 2011 23:12 schreef debeterebob het volgende:
[..]
huh? Ze winnen en dan zijn ze kansloos. Beetje bullshit, laatste tijd ook uit best prima gedaan en Groningen thuis erg povertjes in vergelijking met eerdere seizoenen.
1-1 toch niet ? Dan gaat Heracles gewoon door hoor.quote:Op donderdag 19 mei 2011 23:14 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
1-0 (en 1-1?) is genoeg voor Groningen.
Klopt inderdaadquote:Op donderdag 19 mei 2011 23:55 schreef Remzz het volgende:
[..]
1-1 toch niet ? Dan gaat Heracles gewoon door hoor.
Wel een kaart, maar ik ga niet naar Groningen.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 10:47 schreef MarkoAlmelo het volgende:
Nathan heb je ook een seizoenskaart? Ga je ook naar Groningen?
Welk vak zit je danquote:Op zaterdag 21 mei 2011 12:05 schreef nathan3020 het volgende:
[..]
Wel een kaart, maar ik ga niet naar Groningen.
Mogen ze winnen ga ik wel naar de volgende wedstrijd (Ado of Roda).
quote:Op zondag 22 mei 2011 10:32 schreef J83 het volgende:
Gaat een gelijkspel worden denk ik, Evert scoort.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |