quote:
Op dinsdag 4 mei 2010 21:02 schreef Markster het volgende:okee. dus ook een mediastreamer ofzo. hmm intressant wel. ook voor UPC?
Als mediastreamer zou ik niet weten eigenlijk en ik lees net dat hij voor UPC ook mogelijk is.
Even een aanvulling (citaat:
http://www.chelloo.com/upc/index.php?topic=13314.0):
Deze ontvanger zijn afkomstig van de Duitse Premiere platform en leverbaar in de volgende merken uitvoeringen.
Satelleit versies van het merk Sagem, Nokia en Philips
Kabel versies van het merk Sagem en Nokia
Ooit is er iemand zo slim geweest om de originele software eruit te halen en zelf geschreven linux software op te zetten ( image )
Dit alles heeft de deuren open gezet tot emulatie van decoderings systemen maw je hebt geen kaart nodig om zenders open te krijgen!
Verder kun je er mee cardsharen.
Dus het zijn eigenlijk de meest funtionele ontvangers omdat ze op een linux besturing systeem werken en alles programeerbaar is.
Het is echt een hobby ding. Je moet je er in verdiepen om alles werkend te krijgen, maar ja je moet er maar net van houden.