Nee, ze begonnen 2 seizoenen van te voren al rekening te houden met het einde. Vic Fontain ofzo vond ik wel weer een leuke toevoeging in DS9.quote:Op vrijdag 3 september 2010 01:10 schreef GlenSpey het volgende:
Was het bij DS9 seizoen 7 trouwens zo dat ze in de eerste helft nog niet wisten dat het het laatste seizoen zou worden? Ik had bij de eerste helft namelijk het idee dat ik naar een soort remake van s1 zat te kijkende 2e helft van het seizoen leken er snel wat verhaallijnen ingeschreven te zijn om tot een afronding te komen... of zit ik er nu heel erg naast?
Ik vond die scenes met Vic een beetje langdralig vaak. Vaak 2-3 minuten achtereen dat ie gewoon aan het zingen was. Daar zat ik niet op te wachtenquote:Op maandag 6 september 2010 00:29 schreef WSquater het volgende:
[..]
Nee, ze begonnen 2 seizoenen van te voren al rekening te houden met het einde. Vic Fontain ofzo vond ik wel weer een leuke toevoeging in DS9.
Kai Winn haatte ik op een gegeven moment echt. Zowel door het goede acteerwerk, maar ook omdat ik het wel een beetje had gehad met al dat religieuze gedoe.
Dat neerbuigende 'my child' was natuurlijk fantastischquote:Op maandag 6 september 2010 00:29 schreef WSquater het volgende:
[..]
Kai Winn haatte ik op een gegeven moment echt. Zowel door het goede acteerwerk, maar ook omdat ik het wel een beetje had gehad met al dat religieuze gedoe.
*houdt oor vast*quote:Op maandag 6 september 2010 11:06 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Dat neerbuigende 'my child' was natuurlijk fantastisch
quote:Op maandag 6 september 2010 10:49 schreef Lone_Gunman het volgende:
Deze vind ik ook nog altijd hilarisch:
En dan Sisko heel droog vragen: "May I help you Gentlemen?"
man, ik heb net gegeten!quote:Op maandag 6 september 2010 11:28 schreef STING het volgende:
[..]
*houdt oor vast*
Your Pagh is strong, my child
quote:
quote:Op maandag 6 september 2010 11:28 schreef STING het volgende:
[..]
*houdt oor vast*
Your Pagh is strong, my child
Ik kan het niet latenquote:Op vrijdag 10 september 2010 13:38 schreef Augustus_Thijs het volgende:
allemaal ds9 stukjes, en daar is natuurlijk niks mis mee. Maar picard blijft toch meer mijn captain.
En het is dus maar goed dat hij gewoon maar 4 lichten ziet
hoewel je eigenlijk wel even de hele aflevering er voor moet zien
hahahahquote:
Helemaal mee eens. Enterprise had juist voor fans heel veel inside jokes en verwijzingen (ik vond de ontwikkeling van het Reed... euh, Red Alert gewwon erg leuk!) en vanaf seizoen 3 werd het verhaal ook beter. Wat met Enterprise verkeerd ging imho, wordt mooi samengevat door de leader: een popsong als theme voor een science fiction serie, wat voor mij echt een verkeerde richting aangaf (een popserie maken voor een zo breed mogelijk publiek), die Enterprise als 'eindproduct' echt tekort doet.quote:Op vrijdag 10 september 2010 13:49 schreef Augustus_Thijs het volgende:
En de meesten vinden ENT niet goed. Maar ik heb er toch zeker van genoten, de eerste 2 seizoenen waren niet zo sterk, maar vanaf seizoen 3 ging het de goede kant op, en het is gewoon zonde dat ze het bij 4 ineens moesten afkappen.
Het was juist ook wel leuk omdat er toch nog een aantal dingen worden uitgelegd(hoewel tegen die tijd het star trek verhaal al bijna helemaal vastgelopen was in zichzelf).
Die popsong was ook het eerste waar ik op afknapte. Ik snap het ook gewoon niet waarom ze dat deden, een instrumentale leader wordt al snel saai, maar is op de een of andere manier nog wel te hebben om het vaker te horen, maar dat heb ik met een popsong echt niet.quote:Op maandag 13 september 2010 10:25 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Helemaal mee eens. Enterprise had juist voor fans heel veel inside jokes en verwijzingen (ik vond de ontwikkeling van het Reed... euh, Red Alert gewwon erg leuk!) en vanaf seizoen 3 werd het verhaal ook beter. Wat met Enterprise verkeerd ging imho, wordt mooi samengevat door de leader: een popsong als theme voor een science fiction serie, wat voor mij echt een verkeerde richting aangaf (een popserie maken voor een zo breed mogelijk publiek), die Enterprise als 'eindproduct' echt tekort doet.
Ik denk echt dat ze het 'minder stoffig' wilden doen overkomen, maar het effect was wmb averechts.quote:Op maandag 13 september 2010 10:58 schreef Neelix het volgende:
[..]
Die popsong was ook het eerste waar ik op afknapte. Ik snap het ook gewoon niet waarom ze dat deden, een instrumentale leader wordt al snel saai, maar is op de een of andere manier nog wel te hebben om het vaker te horen, maar dat heb ik met een popsong echt niet.
Your logic seems sound. Ik had het inderdaad zo nog niet bekeken. Maar het effect blijft wmb dat het de serie niet ten goede komt.quote:Op maandag 13 september 2010 12:32 schreef Seven. het volgende:
Nee, ik denk dat dat eerder gedaan is omdat ENT nog voor het federatie-tijdperk speelt. Uiteindelijk past het wel beter bij de verhaallijnen, een statig lied zoals de andere series is alleen weggelegd voor series waarin de federatie ook daadwerkelijk bestaat.
Die intro is op zich best prima, als ze gewoon de vocals hadden weggelaten.quote:Op maandag 13 september 2010 14:01 schreef jpg97 het volgende:
Ik vond de intro van ENT eigenlijk best goed.
Al die schepen met de naam "Enterprise", de eerste man op de maan etc. etc.
En Faith of the heart slaat dan weer op de mensheid, die ondanks alle tegenslagen tóch het ruimteprogramma doorzet, en zich daarna ontwikkeld tot het hoofdorgaan van de Federatie.
Niks mis mee.
Het 4e seizoen van ENT was het sterkst, daarin werd de formatie van de federatie, de proloog op Kahn en de augments, de vijandigheden jegens romulans en klingons etc. etc. meer de overhand kreeg.
Seizoen 3 was aardig maar de Xindi totaal ongeloofwaardig, seizoen 2 was prut, en seizoen 1 ook.
Eens wel. De beelden waren mooi (mooier dan de andere series én dit paste ook echt goed bij de show), maar die vocalsquote:Op maandag 13 september 2010 15:36 schreef Neelix het volgende:
[..]
Die intro is op zich best prima, als ze gewoon de vocals hadden weggelaten.
Ja, ik hoop dat ze gewoon na voyager verder gaan. Of anders zou ik een nieuwe serie met de setting van de nieuwe film ook wel gaaf vinden.quote:Op maandag 13 september 2010 19:54 schreef RitseB het volgende:
Enterprise had best wat potentie, toch hoop ik gewoon weer op een 'ouderweste' nieuwe serie.
Mee eens, Worf is een baas!quote:Op dinsdag 14 september 2010 01:53 schreef HalloweenJack het volgende:
[..]
Ja, ik hoop dat ze gewoon na voyager verder gaan. Of anders zou ik een nieuwe serie met de setting van de nieuwe film ook wel gaaf vinden.
Worf is trouwens ook wel een baas.
Het klinkt allemaal als een Alan Parsons Project song vind ik.quote:Op dinsdag 14 september 2010 01:25 schreef jpg97 het volgende:
Kenny Rogers
Rod Steward eerder, maar Kenny Rogers...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |