http://www.telegraaf.nl/b(...)stappen__.html?p=1,1Wilders: kijk of we uit euro moeten stappen DEN HAAG - PVV-leider Geert Wilders vindt het tijd dat Nederland gaat overwegen om uit de euro te stappen. Hij roept het kabinet op om die optie „nu onder de loep te nemen en er serieus naar te kijken”.
Wilders reageert ermee op de schuldenproblematiek in Griekenland. „Griekenland gaat fout. Het gaat ons veel geld kosten waarvan het nog maar de vraag is of we het ooit terugzien.” Volgens hem is de kans groot dat Spanje en Portugal volgen.
Onderhandelaars van de Europese Commissie, IMF en Griekenland leggen momenteel de laatste hand aan een hulppakket. Dat bevat naar verwachting meer dan 100 miljard euro aan leningen voor het noodlijdende Griekenland. Nederland gaat mogelijk 1,8 miljard euro lenen aan Griekenland.
Wilders: „We kunnen de Grieken niet dwingen uit de eurozone te stappen maar zelf kunnen we er als Nederland wel uitstappen. Het kabinet moet die optie nu onder de loep nemen en er serieus naar kijken voor het geval het met Griekenland, Spanje en Portugal verder fout gaat.”
Rita Verdonk van Trots op Nederland vindt ook dat overwogen moet worden om de gulden weer in te voeren. De partij is tegen Europese steun voor Griekenland en ziet liever „de route via het IMF”.
Over het eventueel loslaten van de euro stelt ze: „Misschien moeten we samen met Duitsland wel iets doen. Want ook daar is men fel gekant tegen het storten van geld in een bodemloze put.”
Nou ik vind dat dus niet verkeerd gedacht van hem!
Wie wensten die euro invoering eigenlijk is het ons gevraagd?
Wie wenste dat we één Europa werden is ons dat gevraagd?
Ja, we stemden massaal NEE tegen één Europa en wie luisterde er naar ons?
Niemand want men deed toch lekker waar men zelf zin in had.
Dus ik ben het wel eens met dit streven!
Uiteraard komt dit de rijken niet zo uit natuurlijk.
Maar had jij een miljoen op je spaarrekening en werd dit dus gehalveerd dankzij de euro?
Na de invoering van de gulden moet dit toch weer terug gebracht zijn op een miljoen!
En zeg nu zelf, betalen we dan nog wel 7 gulden voor een bloemkool?
Of 5 gulden voor venz hagelslag?
Of wacht eens, 10 gulden voor een stukje brie?
Ik denk het niet!
En betalen we dan wel 200 gulden voor een spijkerbroek?
Of 150 gulden voor een paar simpele zomersandalen?
Nee want we zijn zo dom in dit land, dat we dat dan weer wel begrijpen, maar niet dat we enorm genaaid werden door die euro invoering!
Europa heeft ons allen kapot gemaakt, het land, het inkomen, en daarna heeft het een enorme crisis veroorzaakt in de hele wereld.
Europa is net een zee, eb en vloed, en langzaam aan, kwam de vloed op, die uitmondde in eb..en als we niet uitkijken, blijft het eb.