Hij zegt toch dat je de gegevens kan veranderen !quote:Op zaterdag 1 mei 2010 19:00 schreef delano.888 het volgende:
In dat geval gebruik ik dus jou naam enz.. lijkt me niet ideaal toch?
Mensen die de OP niet lezen...quote:Op zaterdag 1 mei 2010 19:00 schreef delano.888 het volgende:
In dat geval gebruik ik dus jou naam enz.. lijkt me niet ideaal toch?
Dat dus. En ik ben een meisje trouwens, hoewel dat niet blijkt uit mijn mannenicon.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 19:01 schreef Leonos het volgende:
[..]
Hij zegt toch dat je de gegevens kan veranderen !
Om even in te gaan op je punt en met je zojuist geopende topic in ONZ in ogenschouw genomen: wanneer je "jou" bezittelijk gebruikt komt er een w achter --> "jouw". Maargoed, als hij zegt dat de gegevens veranderd kunnen worden ga ik ervan uit dat dat ook geldt voor de naamquote:Op zaterdag 1 mei 2010 19:02 schreef delano.888 het volgende:
Ik lees dat toch, wat ik er uit begrijp is dat ik zijn account zou overkopen.
Als ik de reacties op mijn al bestaande account wil, is dat onmogelijk.
Als je al een account hebt kan het idd niet denk ik. Tenzij je daar nog geen reacties hebt en je dus gewoon een nieuwe account wil dingessen, dan maakt het uiteraard niet uit. Of het wordt omgezet naar jouw naam en e-mailadres maar ik weet niet of dat mogelijk is, omdat je dan twee accounts hebt op één emailadres.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 19:02 schreef delano.888 het volgende:
Ik lees dat toch, wat ik er uit begrijp is dat ik zijn account zou overkopen.
Als ik de reacties op mijn al bestaande account wil, is dat onmogelijk.
Goed dat wou ik dus ff weten, dacht misschien kon je ze wel echt overzetten dat was wel heel top geweest.quote:Op zaterdag 1 mei 2010 19:06 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Als je al een account hebt kan het idd niet denk ik. Tenzij je daar nog geen reacties hebt en je dus gewoon een nieuwe account wil dingessen, dan maakt het uiteraard niet uit.
Staat in de OP, tot 6 oktober 2010.quote:Op zondag 2 mei 2010 22:54 schreef invine het volgende:
Hoelang zijn ze nog geldig? Ik heb hier laatst ook kamernet reacties gekocht en die waren dus uiteindelijk nog maar 1,5 maan geldig. Eigen fout want ik wist niet dat ze konden verlopen.
Sorryquote:Op zaterdag 1 mei 2010 19:05 schreef Mexicaantje. het volgende:
[..]
Dat dus. En ik ben een meisje trouwens, hoewel dat niet blijkt uit mijn mannenicon.Maar dat is offtopic.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |