Nee, ik kots al lang niet meerquote:Op zondag 2 mei 2010 12:49 schreef Tha_Erik het volgende:
Klinkt niet heel goed Ang3l. Als je maar hier hoeft te kotsen vanmiddag.
Morgen naar de dokter danquote:Op zondag 2 mei 2010 12:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee, ik kots al lang niet meer
Da's al een week geleden. En ik eet ook gewoon.
Doet alleen zeer. *denkt aan blindedarm of zoiets*
Hoef je nietquote:
Mja ik ook. Maar iets zegt me dat dit NIET overgaat zomaar door niks doen.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:03 schreef Tha_Erik het volgende:. Maar dokters zijn kut
. Ik haat dokters, dus ik zou wel een beetje een
nodig hebben
. Denk altijd bij alles "ach, dat gaat wel over" en tot nu toe is dat ook altijd eigenlijk zo geweest.
Tim Minchinquote:
Dat je buik pijn doet na het overgeven is nog niet zo raar... wel dat je moet overgeven... verstandig dus om naar de dokter te gaanquote:Op zondag 2 mei 2010 12:42 schreef Ang3l het volgende:
Urgh. Morgen toch maar 's naar de dokter gaan
Ik haat dokters. Maar mijn buik doet al een week zeer, nat het overgeven.
Kan eten binnenhouden etc, niet meer misselijk, maar het blijft pijn doen.
En nu ook steeds meer op 1 plek. Ew
Ok ik ben bijna aangekleed. Maar niet op m'n paasbest hoor!quote:Op zondag 2 mei 2010 13:31 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Tim Minchin!
Nou ik ben bijna onderweg, Ang3l!
Ik moest overgeven vorige week, 2 dagen.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:32 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat je buik pijn doet na het overgeven is nog niet zo raar... wel dat je moet overgeven... verstandig dus om naar de dokter te gaan
Beterschap
De maand is ook pas net begonnen dus je piekt vroegquote:Op zondag 2 mei 2010 13:10 schreef Vlarp het volgende:
Ik heb volgens mij echt de beste dag van de maand uitgekozen om de stad in te gaan
Nee dat klinkt niet goed... misschien een ontsteking.. blinde darm ofzoquote:Op zondag 2 mei 2010 13:33 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik moest overgeven vorige week, 2 dagen.
En sindsdien heb ik al een week buikpijn.
Dat ie net na het overgeven pijn doet, oké.
Vandaar dat ik ook dacht "ooow, nawee van 2 dagen overgeven".
Maar een stekende nawee van een week?
Mja, dat dacht ik dus idd ook.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:34 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nee dat klinkt niet goed... misschien een ontsteking.. blinde darm ofzo
Ik zou niet eens meer tot morgen wachten, als het vanavond nog niet over is gewoon naar de 1e hulpquote:Op zondag 2 mei 2010 13:35 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Mja, dat dacht ik dus idd ook.
Eerst was het een zeurende overall pijn.
Nu wordt het steeds meer een stekende pijn, op 1 plek.
En als ik op die plek op m'n buik duw doet het ook zeer.
als je dat al fucking eng vond dan is er toch echt wat mis met je. want er gebeurd geen kut in die film,quote:Op zaterdag 1 mei 2010 23:46 schreef Tha_Erik het volgende:
Overigens vind ik het gek dat ik naar de dokter moet als het een van de saaiste films is die hij heeft gezien. Mag nog wel even oefenen in het geven van zijn mening.
En met een groot deel van de wereldbevolking. Want er staan er meer aan de eng-kant dan aan de niet-eng-kant volgens alle recensies en commentaren.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:42 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
als je dat al fucking eng vond dan is er toch echt wat mis met je.
Laat me raden, je vond Blair Witch ook niks?quote:want er gebeurd geen kut in die film,
Ze gaan slapen, de deur beweegt, zo worden wakker, ze lullen er een eind over weg,
ze gaan weer slapen. je hoort wat voetstappen, ze worden wakker en weer een saai gesprek.
enz, enz,
alleen het einde was leuk
Ik hou het al 4 dagen vol hoorquote:Op zondag 2 mei 2010 13:38 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik zou niet eens meer tot morgen wachten, als het vanavond nog niet over is gewoon naar de 1e hulp
die vond ik juist wel leuk maar die is ook heel anders.quote:Op zondag 2 mei 2010 13:45 schreef Ang3l het volgende:
[..]
En met een groot deel van de wereldbevolking. Want er staan er meer aan de eng-kant dan aan de niet-eng-kant volgens alle recensies en commentaren.
[..]
Laat me raden, je vond Blair Witch ook niks?
Als er 2 films qua genre, stijl, cameravoering etc veel op elkaar lijken dan zijn het die 2 welquote:Op zondag 2 mei 2010 14:01 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
die vond ik juist wel leuk maar die is ook heel anders.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |