Heldquote:Op donderdag 29 april 2010 12:32 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Zo'n Peruaanse, met van die 'flapjes'.....
Tot over je oren
gem 20, paar jonger, paar ouderquote:Op zaterdag 22 mei 2010 14:01 schreef Modus het volgende:
[..]
Nou ik denk eerlijk gezegd ook pas sinds er door sommige mensen wel een issue van gemaakt wordt. Ik ben ongeveer even oud als weathergirl hierboven en voor zover ik me kan herinneren maakten mannen zich daar echt niet druk over hoor. Zoals ze zei, het ws gewoon geen issue. Net zoals wel of niet scheren ook tijdenlang gewoon geen issue is geweest, als je een kale kut had was je echt een pervert. Beetje bijhouden OK, letterlijk de bikinilijn netjes houden, maar verder niet.
Ik vraag me af hoe oud die 'mannen die er met jou wel degelijk over praten' dan wel niet zijn. Ik gok niet heel veel ouder dan 23 ofzo.
Tja, je kan toch gewoon bepaalde dingen lelijk vinden? Mogen vrouwen dan niet meer over kleine piemels klagen omdat dat sommige jongens onzeker maakt in bed?quote:Op zaterdag 22 mei 2010 17:28 schreef weathergirl het volgende:
nogmaals, wat ik echt raar vind aan dit onderwerp s dat mannen die hier zo op letten in hun eigen vingers (?) snijden. immers, vooral jonge meisjes die nog onzeker zijn gaan denken dat hun schaamlippen iets zijn om te verbergen en dat gaat ten koste van al het plezier in bed, dus óók voor hem. Ik begrijp daar niets van
.
Kromme piemels voor mijn part. Punt is dat iedereen z'n voorkeuren heeft, en het echt geen schande is om dat uit te spreken. Dat sommige meisjes er onzeker van worden dat 5% van de mannen grote schaamlippen lelijk vindt, ligt niet aan die 5%.quote:Op zaterdag 22 mei 2010 18:42 schreef Modus het volgende:
Kleine piemels is wat anders dan lelijke piemels.
Dat ben ik niet met je eens, ik vond schaamlippen eind jaren 80 al heel belangrijk. Ik ben wel met je eens dat de manier waarop er hier over geoordeeld wordt nergens op slaat, maar dat wil niet zeggen dat onverschilligheid het enige alternatief is. Een non-issue is het wat mij betreft nooit geweest.quote:Op vrijdag 21 mei 2010 22:58 schreef weathergirl het volgende:
Ik ben hier geloof ik een 'oudere vrouw' (zeg maar: goed in de 30) en ik kan je vertellen dat ik de eerste 15 jaar van mijn sexleven me nog nooit heb beziggehouden met het formaat van mijn schaamlippen. Ik heb er ook nog nooit opmerkingen over gekregen, het was letterlijk een non-issue. Het kwam niet in mensen op om zich daar mee bezig te houden. En ik heb geen 'hamburgerdoos'.
Pas de laatste vijf jaar ofzo worden schaamlippen ineens belangrijk en heeft iedereen er een mening over. Heeft natuurlijk ook te maken met het massaal weghalen van de vaginale bosschages.
Het onderwerp is prachtig, de benaderig is idioot. Vooral puberaal eigenlijk, en dat bedoel ik letterlijk. Puberjongetjes vinden meisjes mateloos interessant, maar zoeken wel houvast in de vorm van zus en zo moet het zijn. Volgens mij is het vrij natuurlijk om dan een vastomlijnd ideaal te construeren en daar alles aan af te meten. Dat is een activiteit, een fantasie en een gespreksonderwerp op zich. Sommigen blijven daar wat in hangen of nemen dat mee in hun latere leven en dan krijg je fenomenen als een misverkiezing. En wanneer er naar de kut gekeken wordt dan wordt die daar even makkelijk in betrokken.quote:Maar al dat gepraat leidt er wel toe dat volkomen gezonde vrouwen en meisjes zich ineens druk gaan maken en onzeker worden over hun schaamlippen, zodat ze zich nog minder goed durven over te geven aan de sexuele ervaringen en het licht uit moet en weet ik veel wat. Contraproductief, want wat de meeste mannen willen in bed is niet perfectie maar een vrouw die zich volledig over durft te geven en zich nergens voor schaamt. Dit hele onderwerp is dus tevoor woorden.
Als ze weten dat het bestaat kunnen ze er tenminste wat aan doenquote:Op zaterdag 22 mei 2010 22:57 schreef weathergirl het volgende:
Is de kern van onzekerheid nou juist niet dat je houvast zoekt buiten jezelf? Dan is het dus niet mogelijk om je van de buitenwereld niets aan te trekken.
Misschien druk ik me wat onhandig uit. Of te stellig. Maar de onzekerheid wordt ook gemaakt. Met mijn eigen voorbeeld bedoelde ik aan te geven dat ik er vroeger nooit onzeker over was, ik dacht er zelfs niet eens aan. Nu betrap ik mezelf erop dat ik er soms op let, als ik uit de douche kom bijvoorbeeld, of aan denk. Terwijl ik er dus - zoals gezegd - vroeger niet eens over kón denken omdat het totaal niet speelde bij mij of bij de mannen die ik tegenkwam. Mind you, ik ben een pre-internet mastodont. En schaamlipcorrecties bestonden nog niet. Of misschien wel, maar dan had ik er in elk geval nog nooit van gehoord.
En soms denk ik dat dat voor de jonge meiden nu ook beter zou zijn.
Ik verbaas me hier ook wel over ja. Dit is iets van de laatste paar jaar. Er wordt zo'n hype van gemaakt. Straks heeft iedere vrouw een cup C en kleine (niet uitstekende) schaamlippen, dan volgen nog de siliconenbillen.... Dus zien alle vrouwen er in hun blootje zo'n beetje hetzelfde uitquote:Op zaterdag 22 mei 2010 22:57 schreef weathergirl het volgende:
Is de kern van onzekerheid nou juist niet dat je houvast zoekt buiten jezelf? Dan is het dus niet mogelijk om je van de buitenwereld niets aan te trekken.
Misschien druk ik me wat onhandig uit. Of te stellig. Maar de onzekerheid wordt ook gemaakt. Met mijn eigen voorbeeld bedoelde ik aan te geven dat ik er vroeger nooit onzeker over was, ik dacht er zelfs niet eens aan. Nu betrap ik mezelf erop dat ik er soms op let, als ik uit de douche kom bijvoorbeeld, of aan denk. Terwijl ik er dus - zoals gezegd - vroeger niet eens over kón denken omdat het totaal niet speelde bij mij of bij de mannen die ik tegenkwam. Mind you, ik ben een pre-internet mastodont. En schaamlipcorrecties bestonden nog niet. Of misschien wel, maar dan had ik er in elk geval nog nooit van gehoord.
En soms denk ik dat dat voor de jonge meiden nu ook beter zou zijn.
Dit soort dingen komt allemaal uit de VS overgewaaid. Je moet helemaal voldoen aan de gefotoshopte media anders ben je een loser. Privéklinieken met "dokters" die alleen snel rijk willen worden door jonge meisjes zonder zelfvertrouwen de schaamlippen af te snijden en vol plastic te stoppen. Die willen die meisjes maar al te graag doen geloven dat hun zaakje inderdaad wat afwijkt maar dat daar eenvoudig iets aan gedaan kan worden. De ouders moeten maar betalen anders zal hun kind voor de rest van haar leven gebrandmerkt zijn en gedoemd zijn als loser in de goot te eindigen. Dat privékliniekentuig hoort wat mij betreft in de cel thuis. En wie bepaalt dit "ideaal"? Dat kan alleen te maken hebben met aderverkalking in de hersenen (door te slechte en te veel voeding): waardoor de verstandelijke vermogens enorm achteruit gaan.quote:Op zondag 23 mei 2010 00:35 schreef childintime het volgende:
[..]
Ik verbaas me hier ook wel over ja. Dit is iets van de laatste paar jaar. Er wordt zo'n hype van gemaakt. Straks heeft iedere vrouw een cup C en kleine (niet uitstekende) schaamlippen, dan volgen nog de siliconenbillen.... Dus zien alle vrouwen er in hun blootje zo'n beetje hetzelfde uit![]()
Een ander verhaal vind ik het als je er echt last van hebt. Ik weet van iemand dat ze het heeft laten corrigeren omdat het zo groot was dat het echt pijnlijk kon zijn (met fietsen oa), dan heeft het echt een praktische reden.
Ik denk dat we het er allemaal over eens zijn dat volledige besnijdenis bij vrouwen in 3e wereldlanden afschuwelijk is, waarom zou je dan voor een soortgelijke "verminking" kiezen puur omdat dat het schoonheidsideaal zou zijn? Bij iedere operatie worden zenuwen beschadigt en het lijkt me dat dit wel zo'n beetje de laatste plek is waar je dat zou willen.
quote:Op donderdag 29 april 2010 23:05 schreef EC_Pixel het volgende:
Als of je er wat aan kan veranderen.. jezus. Stelletje zeikerds zijn mannen soms
Staatsmedia invoeren en vrije markt afschaffen, dan ben je meteen van dit soort uitwassen verlost.quote:Op zondag 23 mei 2010 15:12 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Dit soort dingen komt allemaal uit de VS overgewaaid. Je moet helemaal voldoen aan de gefotoshopte media anders ben je een loser. Privéklinieken met "dokters" die alleen snel rijk willen worden door jonge meisjes zonder zelfvertrouwen de schaamlippen af te snijden en vol plastic te stoppen. Die willen die meisjes maar al te graag doen geloven dat hun zaakje inderdaad wat afwijkt maar dat daar eenvoudig iets aan gedaan kan worden. De ouders moeten maar betalen anders zal hun kind voor de rest van haar leven gebrandmerkt zijn en gedoemd zijn als loser in de goot te eindigen. Dat privékliniekentuig hoort wat mij betreft in de cel thuis. En wie bepaalt dit "ideaal"? Dat kan alleen te maken hebben met aderverkalking in de hersenen (door te slechte en te veel voeding): waardoor de verstandelijke vermogens enorm achteruit gaan.
Nee, Frankensteinklinieken afschaffen (of fatsoenlijke regels invoeren met wat ze wel en niet mogen). Heeft niks met afschaffen vrije markt te maken maar wel met gezondheid en verstand.quote:Op maandag 24 mei 2010 13:27 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Staatsmedia invoeren en vrije markt afschaffen, dan ben je meteen van dit soort uitwassen verlost.
Zal waarschijnlijk niet lang meer duren voordat deze chirurgie ook hier 'normaal' is. Het ergste van dit soort dingen is nog dat als je niets laat doen - bijvoorbeeld rondloopt met licht hangende oogleden - mensen aan je vragen waarom je daar 'niets aan laat doen'. De chirurgisch aangepaste versie wordt 'normaal' en de natuurlijke mens wordt abnormaal.quote:Op maandag 24 mei 2010 14:16 schreef Mister1977 het volgende:
[knip]
Net ziets als naar een gewoon ziekenhuis gaan en dan zeggen: ik wil graag een stuk van mijn darm verwijderd hebben want ik ben te lui om op mijn gewicht te letten, Volgens mij in de VS al tamelijk normaal en hier gelukkig (nog) volstrekt debiel.
Joh, doe niet zo cultuurpessimistisch. Niet alles uit de VS waait over naar hier ... daar wordt sinds jaar en dag bv. 80% van de mannen besneden, nog zo'n prachtig voorbeeld van genitale verminking. Dat is gelukkig niet naar hier doorgedrongen. En mensen denken ook nogal snel dat iets normaal is in de VS omdat de extremen worden uitgelicht op TV en dat alles is dat ze zien van het land... zelfbenoemde experts in de VS-ologie.quote:Op maandag 24 mei 2010 15:06 schreef weathergirl het volgende:
[..]
Zal waarschijnlijk niet lang meer duren voordat deze chirurgie ook hier 'normaal' is. Het ergste van dit soort dingen is nog dat als je niets laat doen - bijvoorbeeld rondloopt met licht hangende oogleden - mensen aan je vragen waarom je daar 'niets aan laat doen'. De chirurgisch aangepaste versie wordt 'normaal' en de natuurlijke mens wordt abnormaal.
Ja dat. Ik heb er zelf nooit zo bij stil gestaan (vroeger) dat het zo verschillend kon zijn (zie nl niet zoveel vagina's van andere vrouwenquote:Op zondag 23 mei 2010 15:12 schreef Mister1977 het volgende:
[..]
Dit soort dingen komt allemaal uit de VS overgewaaid. Je moet helemaal voldoen aan de gefotoshopte media anders ben je een loser. Privéklinieken met "dokters" die alleen snel rijk willen worden door jonge meisjes zonder zelfvertrouwen de schaamlippen af te snijden en vol plastic te stoppen. Die willen die meisjes maar al te graag doen geloven dat hun zaakje inderdaad wat afwijkt maar dat daar eenvoudig iets aan gedaan kan worden. De ouders moeten maar betalen anders zal hun kind voor de rest van haar leven gebrandmerkt zijn en gedoemd zijn als loser in de goot te eindigen. Dat privékliniekentuig hoort wat mij betreft in de cel thuis. En wie bepaalt dit "ideaal"? Dat kan alleen te maken hebben met aderverkalking in de hersenen (door te slechte en te veel voeding): waardoor de verstandelijke vermogens enorm achteruit gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |