Wat wordt'm?quote:
Paars zonder plus is een bewezen succes. Mag van mij ook, maar staat nu op 75 zetels in de peilingen. Ik wil GroenLinks wel eens zien meeregeren. Ze passen er wel redelijk bij, lijkt me zo.quote:Op donderdag 29 april 2010 23:03 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Ik zie liever gewoon paars, zonder plus.
Dat zie ik niet gebeuren eerlijk gezegdquote:Op vrijdag 30 april 2010 16:42 schreef Boldface het volgende:
[..]
Paars zonder plus is een bewezen succes. Mag van mij ook, maar staat nu op 75 zetels in de peilingen. Ik wil GroenLinks wel eens zien meeregeren. Ze passen er wel redelijk bij, lijkt me zo.
Voor mijn gemoedsrust is het alleen nog nodig dat CDA, VVD en PVV samen onder de 75 zetels komen te zitten.
Niet strategisch stemmen?quote:
Ze staan nu alweer op 77 zetels, en hoe het onderling zich ook gaan verschuiven maakt niet uit, de visjes blijven in dezelfde vijver.quote:Op vrijdag 30 april 2010 16:59 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat zie ik niet gebeuren eerlijk gezegd
quote:Op vrijdag 30 april 2010 16:42 schreef Boldface het volgende:
Voor mijn gemoedsrust is het alleen nog nodig dat CDA, VVD en PVV samen onder de 75 zetels komen te zitten.
Dream on.quote:Op vrijdag 30 april 2010 17:11 schreef Kingstown het volgende:
[..]
Ach....een herhaling van de LPF is wel grappig om weer eens mee te maken. Een paar maanden aan relletjes en ruzies is goed voor mijn gemoedsrust.
Ik ook niet. PVV blijft verliezen, maar bij de VVD komt het er even hard bij.quote:Op vrijdag 30 april 2010 16:59 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat zie ik niet gebeuren eerlijk gezegd
Nee,het gaat nu lekker? Meerdere mensen al moeten verwijderen van de lijst vanwege schandaaltjes, mensen die een spreekverbod hebben gekregen etc. Wilders moet wel de touwtjes heel strak in handen houden, want al die mensen zijn ongeleide projectielen anders.quote:
Nee, dat is idealistisch.quote:Op vrijdag 30 april 2010 17:46 schreef Jurgen21 het volgende:
[..]
Ik stem altijd strategisch: op de partij waar ik het het vaakst mee eens ben
Ik noem het zelfreiniging, kun je je niet gedragen dan word je door Geert van de lijst geschopt, dat beschadigd de pvv ja, maar niet het land, en dat is bij pvda en GL wel het geval. Gezien Amsterdam.quote:Op vrijdag 30 april 2010 17:40 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Nee,het gaat nu lekker? Meerdere mensen al moeten verwijderen van de lijst vanwege schandaaltjes, mensen die een spreekverbod hebben gekregen etc. Wilders moet wel de touwtjes heel strak in handen houden, want al die mensen zijn ongeleide projectielen anders.
Ik tel bij dat "Positie per stelling" (in dat eindscherm van kieskompas) maar 1 x de VVD bij "neutraal". Verder staan ze altijd in de rechterhelft, terwijl bij CDA en vooral PVV dit niet zo is.quote:Op vrijdag 30 april 2010 18:08 schreef phpmystyle het volgende:
Ligt het aan mij of is de VVD helemaal nog niet zo rechts? Ze zijn redelijk sociaal en niet voor het drastisch afslanken van de verzorgingsstaat. Bepaalde dingen wel maar daar is cda en pvv ook voor.
Geen een partij is daar voor (helaas). VVD wel wat meer dan andere partijen, maar ze zijn nog steeds voor een vrij grote verzorgingsstaat. De PVV is op dit gebied de afgelopen jaren erg naar links geschoven en lijkt op dit terrein meer op de SP, het is daarin absoluut geen rechtse partij en dat is wel vrij goed in kaart gebracht door de Kieskompas.quote:Op vrijdag 30 april 2010 18:08 schreef phpmystyle het volgende:
Ligt het aan mij of is de VVD helemaal nog niet zo rechts? Ze zijn redelijk sociaal en niet voor het drastisch afslanken van de verzorgingsstaat. Bepaalde dingen wel maar daar is cda en pvv ook voor.
Ik vind meevallen, en de pvv is me zelfs te links bijna, op maatschappij gebied om het maar even zo uit te drukken zijn ze gewoon rechts precies goed, maar op economisch gebied mogen ze van mij wel wat meer naar rechts.quote:Op vrijdag 30 april 2010 19:14 schreef ethiraseth het volgende:
Ja kom, laten we doen alsof de VVD niet rechts is.
Beetje de pvv is op economisch terrein een beetje cda geworden.quote:Op vrijdag 30 april 2010 18:37 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Geen een partij is daar voor (helaas). VVD wel wat meer dan andere partijen, maar ze zijn nog steeds voor een vrij grote verzorgingsstaat. De PVV is op dit gebied de afgelopen jaren erg naar links geschoven en lijkt op dit terrein meer op de SP, het is daarin absoluut geen rechtse partij en dat is wel vrij goed in kaart gebracht door de Kieskompas.
Ja, dat is waar, daar denken ze ongeveer hetzelfde over, raakvlakken voor de onderhandelingen?quote:Op vrijdag 30 april 2010 19:19 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Beetje de pvv is op economisch terrein een beetje cda geworden.
Vast, CDA en de PVV hebben ongeveer dezelfde ideeen over de verzorgingsstaat. Het moet kleiner praktischer en economischer, alhoewel Wilders zich daar momenteel nog niet zo voor uitspreekt. Hij wil de laatste kiezers bij de SP en PvdA weghalen. Maar in principe zijn vvd cda en pvv op economisch terrein zowat gelijk. VVD ietsie rechtser. Maar op veiligheids gebied en integratie is de PVV wel verreweg het meest rechtsequote:Op vrijdag 30 april 2010 19:37 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, dat is waar, daar denken ze ongeveer hetzelfde over, raakvlakken voor de onderhandelingen?
Precies goed als in het lekker discrimineren en uitsluiten van die enge moslims?quote:Op vrijdag 30 april 2010 19:19 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik vind meevallen, en de pvv is me zelfs te links bijna, op maatschappij gebied om het maar even zo uit te drukken zijn ze gewoon rechts precies goed, maar op economisch gebied mogen ze van mij wel wat meer naar rechts.
Die discussie is gevoerd en tot op heden heb ik nog geen enkele citaat van GW gezien waar hij Moslims minder rechten geeft dan Nederlanders. Hetzij bepaalde gebouwen niet mogen betreden, hetzij meer belasting moeten betalen dan de ander.quote:Op vrijdag 30 april 2010 20:01 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Precies goed als in het lekker discrimineren en uitsluiten van die enge moslims?
Citaat waar hij zegt dat je Moslims mag discrimineren? Nog nooit gehoord, en bestaat ook niet.quote:Op vrijdag 30 april 2010 20:01 schreef ethiraseth het volgende:
[..]
Precies goed als in het lekker discrimineren en uitsluiten van die enge moslims?
En ze krijgen net zo goed een belastingverlaging, en ook die aow 65 blijft zo.quote:Op vrijdag 30 april 2010 22:19 schreef Holograph het volgende:
[..]
Citaat waar hij zegt dat je Moslims mag discrimineren? Nog nooit gehoord, en bestaat ook niet.
Sterker nog hij zegt dat alle buitenlanders die willen meedoen in Nederland, niks te vrezen hebben voor hem, hij wil ze zelfs helpen integreren.
Uit het verkiezingsprogramma van de PVV:quote:Op vrijdag 30 april 2010 22:19 schreef Holograph het volgende:
[..]
Citaat waar hij zegt dat je Moslims mag discrimineren? Nog nooit gehoord, en bestaat ook niet.
Sterker nog hij zegt dat alle buitenlanders die willen meedoen in Nederland, niks te vrezen hebben voor hem, hij wil ze zelfs helpen integreren.
Als je islamitische scholen wilt verbieden, maar andere religieuze scholen wel wilt toestaan, dan discrimineer je.quote:• Geen moskee er meer bij
• Alle islamitische scholen dicht
Christelijke, Joodse en openbare scholen moeten naast elkaar kunnen bestaan. Wij zijn dus voor
behoud van artikel 23 Grondwet. Islamitische scholen gaan daarentegen dicht.
Het niet meer mogen bouwen van nieuwe gebedshuizen en islamitische scholen noem ik toch echt het afnemen van bepaalde burgerrechten. De meeste moslims zijn trouwens net zo goed Nederlanders....quote:Op vrijdag 30 april 2010 20:04 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Die discussie is gevoerd en tot op heden heb ik nog geen enkele citaat van GW gezien waar hij Moslims minder rechten geeft dan Nederlanders. Hetzij bepaalde gebouwen niet mogen betreden, hetzij meer belasting moeten betalen dan de ander.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |