quote:Op woensdag 28 april 2010 08:43 schreef pute het volgende:
ff voor de duidelijkheid, dit is dus alleen voor in de slaapkamer.
Dat lijkt mij eerder pijnlijk dan geil.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:43 schreef pute het volgende:
Kheb laatst een latex jurkje voor m'n vriendin gekocht.
en als ze die aan heeft... godverdomme wat maakt me dat geil![]()
![]()
maar vooralsnog heeft ze er zelf niet veel mee... volgens mij gaat ze 'm ook nooit spontaan dragen om mij te verassen..
Je moet je ook scherenquote:Op woensdag 28 april 2010 08:49 schreef Xrtzsck het volgende:
[..]
Dat lijkt mij eerder pijnlijk dan geil.
dankje, goede tip.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:57 schreef Phoenix78 het volgende:
Veel complimentjes geven als ze het latex jurkje aan heeft. Als dat niet werkt, dan zijn je complimentjes niet goed genoeg en moet je gewoon even een paar pics plaatsen, dan verzinnen wij de complimentjes wel voor je.
Lijkt me een bijzonder slecht idee. Als zij het niet leuk vindt vindt ze het niet leuk. Zij kan beslissen het toch te doen om jou een plezier te doen, maar jij kunt dat niet voor haar beslissen. En als je het zo opdringt, gaat ze dat dus ook echt niet doen, want dan denkt ze als ik dit aanmoedig wil ie straks dat ik dit iedere dag draag.quote:Op woensdag 28 april 2010 08:43 schreef pute het volgende:
Kheb ook in de planning een paar latex kousjes te kopen voor haar.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAquote:Op woensdag 28 april 2010 09:21 schreef AlphaOmega het volgende:
Wees blij dat ze je niet gaat verassen. Verrassen is geen probleem, maar verassen.... hebben jullie een openhaard?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vrouwen moeten soms gewoon doen wat de man zegt. Als je ze over alles een mening laat hebben, is het einde zoek. Bovendien willen ze diep van binnen ook geen eigen mening hebben.quote:Op woensdag 28 april 2010 09:08 schreef Surveillance-Fiets het volgende:
Waarom moet jij je latex fetisj opdringen bij haar? Kan je wel kousjes gaan kopen... maar als ze het nu al niks vindt
Precies! Elke vrouw wil eigenlijk heimelijk onderworpen worden aan de leider van de groep. De vrouwen die dat felste ontkennen verlangen daar het meeste naar. Dus TS laat je (harige) ballen zien en geef haar verder geen keuze.quote:Op woensdag 28 april 2010 09:35 schreef Kreator het volgende:
[..]
Vrouwen moeten soms gewoon doen wat de man zegt. Als je ze over alles een mening laat hebben, is het einde zoek. Bovendien willen ze diep van binnen ook geen eigen mening hebben.
En een man die het over 'kousjes' heeft, is niet de leider van de groepquote:Op woensdag 28 april 2010 09:44 schreef GateWayX het volgende:
Precies! Elke vrouw wil eigenlijk heimelijk onderworpen worden aan de leider van de groep.
Sowieso. Een latexjurkje geef je niet aan je vriendin. Je geeft haar gewoon de opdracht er 1 te kopen en te dragen. Dat werkt veel beter dan al die vrije mening dingen.quote:Op woensdag 28 april 2010 09:49 schreef Dipkip het volgende:
En een man die het over 'kousjes' heeft, is niet de leider van de groep
Jij zou dat natuurlijk heeel anders aanpakken.quote:Op woensdag 28 april 2010 09:53 schreef Kreator het volgende:
Sowieso. Een latexjurkje geef je niet aan je vriendin. Je geeft haar gewoon de opdracht er 1 te kopen en te dragen. Dat werkt veel beter dan al die vrije mening dingen.
Daar heeft TS al in gefaald, dus ik ben verwacht dat hij gewoon een slipjesruikert is. Of metaforisch gezegd: hij is het stukje poep dat aan de anus van het alfa mannetje hangt.
quote:Op woensdag 28 april 2010 09:31 schreef Fes1-2 het volgende:
[..]
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
.
.
Uiteraard.quote:Op woensdag 28 april 2010 09:58 schreef Dipkip het volgende:
Jij zou dat natuurlijk heeel anders aanpakken.
Amen!quote:Op woensdag 28 april 2010 10:05 schreef Phoenix78 het volgende:
Dit topic heeft meer plaatjes nodig zodat de mensen niet vergeten waar het nu eigenlijk om gaat:
[ afbeelding ]
Grin.quote:
Nicequote:Op woensdag 28 april 2010 11:34 schreef Socios het volgende:
Mijn vriendin draagt ook graag latex. Supergeil.![]()
Zal even wat pics van haar posten.
Waarschijnlijk ziet zijn vriendin er in latex uit als een zeppelin in een condoom.quote:Op woensdag 28 april 2010 15:36 schreef LaTiNo het volgende:
Lekker is dat, patsen over je vriendin en latex en dan geen pics posten
haha, maak je daar maar niet druk over. het zit haar perfect, ze is mooi slank. maar ik ga natuurlijk geen foto's maken.quote:Op woensdag 28 april 2010 15:46 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Waarschijnlijk ziet zijn vriendin er in latex uit als een zeppelin in een condoom.
Omdat ze er steeds met een chagrijnig hoofd op staat omdat ze die latex zooi helemaal niet wil dragen.quote:Op woensdag 28 april 2010 15:50 schreef pute het volgende:
haha, maak je daar maar niet druk over. het zit haar perfect, ze is mooi slank. maar ik ga natuurlijk geen foto's maken.
Foto's aan je muur tellen niet mee als 'vriendin'.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:14 schreef Socios het volgende:
Pics or it didn´t happen inderdaad. Ik heb ze ook gepost.
Dat is je vriendin niet sukkel.quote:Op woensdag 28 april 2010 16:14 schreef Socios het volgende:
Pics or it didn´t happen inderdaad. Ik heb ze ook gepost.
Echt wel.quote:Op woensdag 28 april 2010 17:50 schreef Dipkip het volgende:
Dat is je vriendin niet sukkel.
Nee.quote:
Ditquote:Op woensdag 28 april 2010 09:34 schreef Copycat het volgende:
Draag die jurk en kousen zelf! Wie weet slaat jouw enthousiasme dan wel op haar over.
Volgens mij denkt mijn vriendin er ook ongeveer zo over. maar je doet het dus ook alleen als ie erom vraagt?quote:Op woensdag 28 april 2010 19:18 schreef VrouwtjeOpscheplepel het volgende:
Mijn vriend vindt het ook leuk die latex jurken. Ik heb er niet heel veel mee. Maar als ik hem er blij mee maak. Vindt het eigenlijk wel leuk om te zien hoe opgewonden hij ervan raakt. Het hoeft ook niet altijd. Gewoon soms. Hij vraagt er wel eens om maar ik maak er geen punt van. Als ik geen zin heb dan niet. En anders wel.
Trouwens dat jurkje dat je hebt gekocht, waar heb je die vandaan? Vind hem wel leuk en kan ik mijn vriend eens versassen. Op de bekende sites kom ik hem niet tegen.
Dat is een zeer grote condoom, zo doorzichtig is die.quote:Op woensdag 28 april 2010 11:34 schreef Socios het volgende:
Mijn vriendin draagt ook graag latex. Supergeil.![]()
Zal even wat pics van haar posten.
[ afbeelding ]
Jasses ! Vieze kerels. Komen er bij mij niet in (hihiquote:Op donderdag 29 april 2010 13:52 schreef Countess het volgende:
[ afbeelding ]
Bij mannen![]()
[ afbeelding ]
Bij zo'n jurkje heb je egl geen gat nodig, anders wordt het vast zoiets:quote:Op donderdag 29 april 2010 14:56 schreef quirigua het volgende:
Hoe zit dat trouwens met zo'n condoom jurk ? Zit daar een gaatje inom je pik doorheen te steken ? Condoom met een gaatje ? Is dat wel safe ?
Die kan ik ook posten en ik ben haar vriend *niet*. Dus dat valt af als mogelijk bewijsquote:Op woensdag 28 april 2010 18:04 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Nee.
Ten eerste, als zij jouw vriendin was kenden we jou wel in KEL.
Ten tweede, als zij jouw vriendin was ging je haar niet op die manier spammen op fok.
Ten derde, als zij jouw vriendin was zou je, als je haar al ging spammen, niet van die foto's van het web plukken maar eigen foto's van haar laten zien, omdat we je dan misschien zouden geloven.
Nu ben je gewoon een faalhaas met teveel fantasie en te weinig realiteitszin.
VrouwtjeOpscheplepel,quote:Op woensdag 28 april 2010 19:18 schreef VrouwtjeOpscheplepel het volgende:
Mijn vriend vindt het ook leuk die latex jurken. Ik heb er niet heel veel mee. Maar als ik hem er blij mee maak. Vindt het eigenlijk wel leuk om te zien hoe opgewonden hij ervan raakt. Het hoeft ook niet altijd. Gewoon soms. Hij vraagt er wel eens om maar ik maak er geen punt van. Als ik geen zin heb dan niet. En anders wel.
Trouwens dat jurkje dat je hebt gekocht, waar heb je die vandaan? Vind hem wel leuk en kan ik mijn vriend eens versassen. Op de bekende sites kom ik hem niet tegen.
Nou nou.quote:Op donderdag 29 april 2010 14:49 schreef quirigua het volgende:
FAAL. Als mijn vriendje met zoiets aan komt, wordt hij binnen 1 minuut gedumpt.
Dumpen gebeurt duzz niet, want hij zal nooit met die zooi komen aanzetten.
Dit is geen dreiging, hij had het zelf al bed8.
Hoe zit het?quote:
Nog niet, misschien later als ze het leuk vind.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 16:09 schreef CyclingGirl het volgende:
Wil je die voor haar bestellen? Ze zijn super gaaf maar ik zou met iets komen wat comfortabeler zit. Zeker als ze al zelf niet gek is van Latex. Begrijp je? Of doe PVC.
Sommige meiden zijn gewoon preutse zeikwijven die nooit iets nieuws willen proberen. Zelfs mijn koelkast draagt nog vaker lingerie.quote:Op dinsdag 4 mei 2010 23:45 schreef St.Mad het volgende:
Ik wist niet dat sommige meiden er zo op tegen waren.
pics or..... je snapt het wel.quote:Op woensdag 5 mei 2010 00:23 schreef TwaalfuuR het volgende:
Ik ben zelf gek van latexverf. Is helaas wel een kut karwei om het van d'r lichaam te krijgen achteraf (scrobben in de douche!!), en ik heb dr zelfs nog ergens foto;s van hehe
![]()
Ze heeft het geprobeerd, want ze heeft dat jurkje al. En dat je geen latex aanwil zegt niets over of je lingerie draagt. Ik draag allerlei lingerie tot aan leer aan toe, maar lak / latex / pvc vind ik vies en dat trek ik dus mooi niet aanquote:Op woensdag 5 mei 2010 00:14 schreef Kper_Norci het volgende:
Sommige meiden zijn gewoon preutse zeikwijven die nooit iets nieuws willen proberen. Zelfs mijn koelkast draagt nog vaker lingerie.
Amen.quote:Op woensdag 5 mei 2010 00:14 schreef Kper_Norci het volgende:
[..]
Sommige meiden zijn gewoon preutse zeikwijven die nooit iets nieuws willen proberen. Zelfs mijn koelkast draagt nog vaker lingerie.
quote:
Wat zal het gezellig zijn bij jullie thuis zeg, als je haar een preuts zeikwijf vind heb dan ook de ballen dat tegen haar te zeggenquote:
Dan lees je denk ik verkeerd. Het is volgens mij nl niet zo dat de dames in dit topic er pertinent op tegen zijn. Het gaat er meer om dat je vriendin mee moet gaan in jouw pleziertje en je minder oog lijkt te hebben voor wat zij nu eigenlijk wil.quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:24 schreef pute het volgende:
Nee, ze trekt het wel aan hoor, ik hoop alleen nog dat ze het wat leuker gaat vinden om het aan te trekken.
De reactie die ik qoute was meer gericht aan de dames die er zo op tegen zijn (in dit topic, althans zo vat ik het op).
Dus omdat we 1 seksueel iets niet leuk vinden zijn we meteen maar preutse wijven? En jij, doe jij dan ook alles wat seksueel mogelijk is? Doe je aan kontlikken, laat je je anaal nemen, heb je geen probleem met een MMV trio en een harige balzak in je gezicht, vind je pis opdrinken geen probleem?quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:24 schreef pute het volgende:
Nee, ze trekt het wel aan hoor, ik hoop alleen nog dat ze het wat leuker gaat vinden om het aan te trekken.
De reactie die ik qoute was meer gericht aan de dames die er zo op tegen zijn (in dit topic, althans zo vat ik het op).
dankje voor de goede onderbouwingquote:Op donderdag 6 mei 2010 11:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dan lees je denk ik verkeerd. Het is volgens mij nl niet zo dat de dames in dit topic er pertinent op tegen zijn. Het gaat er meer om dat je vriendin mee moet gaan in jouw pleziertje en je minder oog lijkt te hebben voor wat zij nu eigenlijk wil.
Als ze het maar zozo vindt, moet je dat respecteren, vind ik. En dat doe je niet door nog meer latexspul te kopen.
Seks is een economisch stelsel bij jullie?quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:31 schreef pute het volgende:
Je hebt gelijk. ik heb er geen problemen mee af en toe iets voor mij zelf te vragen, ik doe genoeg voor haar.
Er is niks mis mee af en toe iets te doen waar je zelf niet echt wild van wordt maar ik vind wel dat dat dan je eigen keuze moet zijn.quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:36 schreef Copycat het volgende:
Niks mis met af en toe iets voor je partner doen dat je persoonlijk niet per se zou kiezen, maar dan moet dat geen druk opleveren. Ik kan me voorstellen dat ze zo'n nieuwe aanschaf wel als druk ervaart. Dus wellicht inderdaad even mee wachten en haar de tijd gunnen om daar zelf wat mee te doen. Of accepteren dat je latexliefde in deze relatie tot deze hoogte bevredigd wordt.
Zo kom je hier over. En ik denk serieus, los van je uitspraken, dat je teveel druk op haar zet door kousen te gaan kopen.quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:46 schreef pute het volgende:
nou nou, zo je het nu allemaal verteld klinkt het allemaal inderdaad wel erg hard. maar ik kan je verzekeren dat het wel mee valt hoor.
quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:31 schreef pute het volgende:
Ik ga nu eerst ook niet meer kopen, ik wacht het even af totdat ze het zelf wil, en zo niet. dan niet.
Ik vind hem nogal tegenstrijdig praten, aan de ene kant zegt ie af t wachten of zij er zelf mee komt dat ze latex wil dragen en aan de andere kant is het van ik doe ook genoeg voor haar en ik vraag wat voor mezelf.quote:Op donderdag 6 mei 2010 11:57 schreef Copycat het volgende:
Dat idee van de kousen is al van de baan ...
Zulks een inhoudelijkheid!quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:56 schreef quirigua het volgende:
kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky
![]()
![]()
![]()
Wat ben jij een achterlijk, kinderachtig, close minded, wereldvreemd kutkindquote:Op donderdag 6 mei 2010 16:56 schreef quirigua het volgende:
kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky kinky
![]()
![]()
![]()
quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:59 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Wat ben jij een achterlijk, kinderachtig, close minded, wereldvreemd kutkind
haha, idd. denk dat we dit soort minderjarige relschoppertjes het best kunnen negeren.quote:Op donderdag 6 mei 2010 16:59 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Wat ben jij een achterlijk, kinderachtig, close minded, wereldvreemd kutkind
Goed idee, ik wacht eerst wel even om er achter te komen of ze het materiaal fijn vind. volgens mij heeft ze er zelf nu nog niet echt een goed idee over.quote:Op vrijdag 7 mei 2010 11:48 schreef Maria2.0 het volgende:
Is het geen idee om op zoek te gaan naar een outfit waar jullie je beide in kunnen vinden? Of rustig beginnen en aangeven dat bijvoorbeeld latex handschoenen je opwinden en of ze dat iets zou vinden.
Doe alles in overleg, koop niet zomaar iets, zeker niet bij iets specifieks als latex. Ik heb het ook geprobeerd en hoewel ik voor veel in ben vind ik latex afschuwelijk zitten. Ik voelde me echt een condoom met ademnood. Prachtig hoor, maar dan wel bij een ander![]()
Kun je anders niet beginnen met bijvoorbeeld lak? Dat vind ik persoonlijk al een stuk comfortabeler zitten.
Maar nogmaals; doe alles in overleg. Koop samen iets en als ze dat leuk vindt kun je altijd iets kopen als verrassing als je weet dat ze het materiaal fijn vindt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |