Dus tochquote:Op woensdag 28 april 2010 16:50 schreef creno het volgende:
het is stiekem toch een cocacolapicknick tafel.
Tof juist. Net acrobaten.quote:
Neuh, vind het bij vrouwen al verschrikkelijk om te zien, wordt er niet warm of koud van, als er een kerel aan hangt te draaien....quote:
Ze moeten ook niet proberen om sexy te gaan doen...quote:Op woensdag 28 april 2010 17:03 schreef Baltar het volgende:
[..]
Neuh, vind het bij vrouwen al verschrikkelijk om te zien, wordt er niet warm of koud van, als er een kerel aan hangt te draaien....
Paaldansen is toch (tegenwoordig) bedoelt om sexy te wezen?quote:Op woensdag 28 april 2010 17:06 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ze moeten ook niet proberen om sexy te gaan doen...
totempaal of toch the one eyed monster ?quote:Op woensdag 28 april 2010 16:44 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ligt helemaal aan de paal waarom ze heen dansen
ik dacht juist als sport om in vorm te komen/blijvenquote:Op woensdag 28 april 2010 17:07 schreef Baltar het volgende:
[..]
Paaldansen is toch (tegenwoordig) bedoelt om sexy te wezen?
Nee hoor. Al die cursussen zijn gewoon bedoeld als sport.quote:Op woensdag 28 april 2010 17:07 schreef Baltar het volgende:
[..]
Paaldansen is toch (tegenwoordig) bedoelt om sexy te wezen?
Nou lijkt het net alsof je vindt da ik niets leuk genoeg vindquote:Op woensdag 28 april 2010 16:49 schreef Baltar het volgende:
[..]
Ik wist dat je dit ook niets zou vinden
Noem het dan paalacrobatiek.quote:
quote:Op woensdag 28 april 2010 17:53 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nou lijkt het net alsof je vindt da ik niets leuk genoeg vind
Fair enough.quote:Op woensdag 28 april 2010 17:55 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Noem het dan paalacrobatiek.
Verder vind ik er weinig dansen aan.
Bij onze dansschool hebben we het ene tijd gedaan.
De mensen (vrouwen) die er op afkwamen waren allemala van die ordinaire dellen.
In het begin kwamen er veel nieuwsgierige kijken, veel verschillende, maar de sloeries bleven over.
Uiteindelijk hebben ze 't uit het aanbod gegooid omdat het niet binnen de stijl paste
Ze hebben toch speciaal bier?quote:
Daaromquote:
Ik heb je nummer niet.quote:Op woensdag 28 april 2010 19:39 schreef Steve het volgende:
[..]
Volgende keer bel je me maar.Drinken we een Budels.
Ik vond het ook niet zo verkapt.quote:Op woensdag 28 april 2010 19:43 schreef oinaru_isan het volgende:
En dat was geen verkapt "mag ik je nummer".
verkapt? Het was een hele duidelijke vraag om z'n telefoonnummerquote:Op woensdag 28 april 2010 19:43 schreef oinaru_isan het volgende:
En dat was geen verkapt "mag ik je nummer".
Geeft niks hoorquote:Op woensdag 28 april 2010 19:53 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
(ow nja, dat is wat Tha_Erik ook zal zei dus)
Niet meer doen he.quote:
Dit meen ik niet.quote:
Dit meent hij niet.quote:
Ik wilde zeggen "ben jij dat tegenwoordigquote:
Haiquote:
Stel he, dat je als personeel denkt van hey, ik haal twee hotdogs en een frisdrankje en je leest op een bord "pak gerust een tweede keer joh", pak je dan ook wel eens stiekem een derde, of misschien zelfs wel een víerde keer..?quote:
Niet dat ik dat zelf doe hoor, maar het kan natuurlijk zo zijn dat je als personeel denkt van, ja, hey, dat is me nog eens een aanbieding en dan kun je ook nog andere lekkere dingen, zoals versnaperingen, uit het winkeltje meenemen...quote:Op woensdag 28 april 2010 20:30 schreef Waxxer het volgende:
[..]
Stel he, dat je als personeel denkt van hey, ik haal twee hotdogs en een frisdrankje en je leest op een bord "pak gerust een tweede keer joh", pak je dan ook wel eens stiekem een derde, of misschien zelfs wel een víerde keer..?
quote:Op woensdag 28 april 2010 20:28 schreef Waxxer het volgende:
Ben je in een opperbeste stemming vandaag?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |