quote:
Op dinsdag 27 april 2010 17:59 schreef TimeTravel_0 het volgende:Het is 12 uur als ik terug naar school loop en zie dat een een groepje van zo'n 6 man naar mij toeloopt. Een jongen uit het 4de stapt naar mij toe en vraagt of ik even met hem kan praten. We gaan zo'n 5 meter van het groepje afstaan en hij verteld me dat hij had gehoord dat ik wat over zijn vriendin had gezegd, iets in de richting van dat ze een ander erg leuk vond. Hij vertelde dat hij hierdoor ruzie met haar had en het mijn schuld was als het uit zou gaan. Ik zag dat 'ie kwaad was en dat 'ie me wou gaan slaan. Ik heb hem netjes gevraagd wat ik moest doen. Hij zei dat hij het niet wist. Ik vroeg het nog eens en hij zei dat ik moest bloeden. Hierop heeft hij me 5/6 klappen gegeven en toen ben ik naar de grond gedoken. Hij gaf me nog een trap. Toen liep hij weg. Het bloed sijpelde uit mijn neus. En hij stond scheef. Ik was er ontdaan van. 2 vriendinnen hebben mij toen geholpen. Hele tijd bij de balie gezeten en er een koude doek op gehad. En wachten op mijn moeder... Toen kwam de dader naar mij toe en zei dat hij hartstikke veel spijt had en het verkeerd had.. Ik had er dus niks mee te maken. Hij is nu geschorst voor 5 dagen of zo. Naar de huisarts gegaan en die heeft mij door verwezen naar de KNO. Hier geweest en een CT scan laten maken: gebroken neus. Meerdere scheuren. Nu weer thuis. Over 2 weken moet ik terug komen.. Nu vraag ik me dus af: moet ik aangifte doen?! Dit vraag ik ook omdat ik bang ben voor wat er daarna kan gebeuren: eventueel dat hij me nog een keer gaat slaan.
Klacht: zie de OP.
Graag serieuze reacties.
Als je schade hebt geleden (naast tijdelijke verwondingen) kun je aangifte doen mocht hij deze niet willen vergoeden.
Maar of je aangifte wil doen om hem strafrechtelijk te laten vervolgen ldat is een keuze die je zelf moet maken. De vraag is of je zijn excuses wil accepteren en er dan zand over gooit of wil je vergelding op strafrechtelijke wijze?
Bij dat laatste zal je nog een aantal keer geconfronteerd worden met het gebeurde. Je laten weerhouden door angst voor vergelding zou ik in elk geval niet aanraden, de kans dat hij dit nog een keer doet (zeker nadat hij spijt betuigde) zal niet zo groot zijn, en daarnaast zou het wel erg dom van hem zijn omdat hij dan 2 keer voor mag komen.