Wequote:Op dinsdag 27 april 2010 12:12 schreef Tazar_Yoot het volgende:
HET BLIJFT DUITS.
van duitsers mag je stelen
We hebben nog een shitload aan spullen tegoed
Dit dusquote:Op dinsdag 27 april 2010 12:18 schreef Agiath het volgende:
Hadden de Duitsers zijn opa en oma maar doodgeschoten in WOII, waren wij ook van die kankermuziek verlost.
Gozer, je bent een neger. Ga de plantage in en waag het nog eens om jezelf in dezelfde zin te zetten met mensen die het daadwerkelijk hebben meegemaakt.quote:Op dinsdag 27 april 2010 12:12 schreef Tazar_Yoot het volgende:
HET BLIJFT DUITS.
van duitsers mag je stelen
We hebben nog een shitload aan spullen tegoed
Aldus MASD, Geboren op 04-09-1990.quote:Op dinsdag 27 april 2010 12:22 schreef MASD het volgende:
[..]
Gozer, je bent een neger. Ga de plantage in en waag het nog eens om jezelf in dezelfde zin te zetten met mensen die het daadwerkelijk hebben meegemaakt.
Klopt, Rinus is namelijk wat je noemt een beetje een "trage" jongen.quote:Op dinsdag 27 april 2010 12:31 schreef Fortitude het volgende:
Jij snapt het niet. Tony Marshall heeft het gejat van Rinus. Rinus was alleen maar later met het uitbrengen van het nummer.
Het lijkt wel een sketch uit Jiskefetquote:Op dinsdag 27 april 2010 13:13 schreef Mendeljev het volgende:
Die Duitse clip is in ieder geval net zo debiel als de versie van Rinus
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |