Ik had het je misschien iets spannender gegunt vanwege je toewijding.quote:
Hawks vs Nucks is een rematch van vorig jaar 1e ronde toch?quote:Op woensdag 28 april 2010 11:44 schreef WasQ het volgende:
Met 6-1 winnen en dat dan bij de tegenstander de goalie by far de beste speler was, zegt best veel. Vooral in de eerste periode zag ik veel vergelijkingen met Halak gisteren. Gelukkig bleef Detroit rustig doorgaan met schieten, schieten en schieten en wonnen ze dik verdiend.
Imposante overwinning en ik heb nu al zin in de serie tegen de Sharks! Ook de Hawks - Canucks serie wordt erg interessant trouwens!
Volgens mij was het ook de 2de ronde toen.quote:Op woensdag 28 april 2010 12:23 schreef Katth het volgende:
[..]
Hawks vs Nucks is een rematch van vorig jaar 1e ronde toch?
En vice versa. Mooi moment!quote:Op woensdag 28 april 2010 13:32 schreef popolon het volgende:
Coyotes gaven wel een mooi bedankje aan 't publiek.
idem. Ik denk niet dat ze nogmaals in een 7th game uitgeschakeld willen worden en dat nota bene door de 8th seed.quote:Op woensdag 28 april 2010 11:18 schreef SoeperKoe het volgende:
Ik ga vanavond ook kijken. Verwacht eigenlijk dat de Caps toch gewoon weer gaan knallen vanavond.. nu het echt moet
Present, ga morgen naar de klote zijn op mijn werk en moet daarna nog naar een feest, maar goed. Beetje afzien hoort er ook bijquote:
Hij doet het bij mij prima, wat gaat er mis dan?quote:Op donderdag 29 april 2010 01:14 schreef Katth het volgende:
Stream van ndsports is lekker poep trouwens...
Hapert als een gek en moet veel bufferen :/quote:Op donderdag 29 april 2010 01:20 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Hij doet het bij mij prima, wat gaat er mis dan?
http://www.ndsportstalk.com/nd1.phpquote:
ligt ben ik bang toch een beetje aan je eigen verbinding, want hier gewoon continue 91% buffer en geen enkele hapering.quote:Op donderdag 29 april 2010 01:22 schreef Katth het volgende:
[..]
Hapert als een gek en moet veel bufferen :/
Buffer staat gewoon op 0 nu en mijn verbinding is prima.quote:Op donderdag 29 april 2010 01:26 schreef nyny83 het volgende:
[..]
ligt ben ik bang toch een beetje aan je eigen verbinding, want hier gewoon continue 91% buffer en geen enkele hapering.
Hij mag dan wel niet scoren, hij leidt de NHL wel in shots on goalquote:
Het zijn allemaal slechte shots, die laatste ook, 10 cm van het ijs af en hij hangt.quote:
2 of 3 shutouts op een rij komt ook voorquote:Op donderdag 29 april 2010 01:39 schreef Katth het volgende:
Lol @ die stats van Halak: 2 goals allowed on last 100 shots...
Hehe, dat kan nietquote:Op donderdag 29 april 2010 01:43 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zie dat het 4 on 4 is... is er ooit wel eens een 1 on 1 geweest door dik veel penalties?
3 vs 3, lager kun je niet.quote:Op donderdag 29 april 2010 01:43 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ik zie dat het 4 on 4 is... is er ooit wel eens een 1 on 1 geweest door dik veel penalties?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |