Centrumrechts wint verkiezingen Hongarijequote:De centrumrechtse partij Fidesz heeft een tweederdemeerderheid in het Hongaarse parlement gewonnen. Dat heeft de Hongaarse kiescommissie zondag bekendgemaakt. Met 92,7 procent van de stemmen geteld stond Fidesz op een winst van 263 zetels in het 386 zetels tellende parlement.
In de eerste ronde van de verkiezingen, die op 11 april werd gehouden, won Fidesz al het recht om als eerste een regering te mogen vormen. Nu de partij een tweederdemeerderheid heeft behaald kan zij wetgeving doorvoeren zonder steun te zoeken bij de oppositie.
De Socialistische Partij die momenteel aan de macht is heeft 59 zetels gewonnen. De extreemrechtse partij Jobbik won 47 zetels en de groene partij zestien. Eén zetel gaat naar een onafhankelijke kandidaat.
Serieus nemen, en proberen te begrijpen waarom er zo veel mensen op stemmen misschien?quote:Op maandag 26 april 2010 12:19 schreef TNA het volgende:
Jobbik is een neo-nazi partij, wat moet je er verder nog mee?
Precies. En wat te denken van mensen die daarheen gegaan zijn en daar al tientallen jaren wonen, werken en hun bedrijven hebben?quote:Op maandag 26 april 2010 12:20 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Serieus nemen, en proberen te begrijpen waarom er zo veel mensen op stemmen misschien?
Uiteraard, maar ik zie niet in waar TS met dit topic heen wil.quote:Op maandag 26 april 2010 12:20 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Serieus nemen, en proberen te begrijpen waarom er zo veel mensen op stemmen misschien?
Jobbik is van 0 naar 47 zetels gegaan. Aardige winst, lijkt me.quote:Op maandag 26 april 2010 12:45 schreef Ataraxy het volgende:
Centrum rechts heeft toch gewonnen, niet extreem rechts dus...
Eensquote:Op maandag 26 april 2010 12:20 schreef Bommenlegger het volgende:
[..]
Serieus nemen, en proberen te begrijpen waarom er zo veel mensen op stemmen misschien?
Ja, ik.quote:Op maandag 26 april 2010 12:10 schreef dromelijn het volgende:
Zijn er mensen die hier posten geėmigreerd naar Hongarije?
Merk er niets van.quote:Hoe merken die hier wat van?
Weinig nog.quote:Kunnen die meer info geven?
quote:Op maandag 26 april 2010 15:52 schreef waht het volgende:
Oh fantastisch. Een volk dat haar woede richt op mensen die op een bepaalde manier afwijken van de gemiddelde pauper. Waarom heb ik toch zo'n minachting voor blind bevooroordeeld klootjesvolk?
Je moet het zeker serieus nemen. Dan kom je uiteindelijk tot de conclusie dat het achterlijk volk is dat gewoon een zondebok wil.
Hey, het gaat economisch slecht, laten we de Joden de schuld geven.quote:Op maandag 26 april 2010 18:27 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Waarvan een zondebok, en waar heb jij het over?
Gebeurt dat dan?quote:Op maandag 26 april 2010 18:30 schreef TNA het volgende:
[..]
Hey, het gaat economisch slecht, laten we de Joden de schuld geven.
Bedoel je dat die bedrijven geen of minder belasting hoeven te betalen?quote:Op maandag 26 april 2010 15:37 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Ja, ik.
[..]
Merk er niets van.
[..]
Weinig nog.
Maar er wordt een buitenlander niets afgepakt hoor.
Jobbik heeft een aversie tegen multinationals. Ergens is het niet verwonderlijk daar deze onder faire laise regeling vallen en de gewone MKB-er tot kleine man betaalt zich het apelazerus aan belastingen.
Vergeleken bij Zweden zijn Hongaren veel zwaarder belast en krijgen er niets maar dan ook niets voor terug behalve een grote bek van de regering. Armoe troef en koopkracht nihil dankzij een socialistische regering ala SP+GL+PvdA. Staatschuld is inmiddels niet meer af te lossen net zoals Griekenland.
Tot zover mijn bescheiden bijdrage.
Ow, dan kan deze dicht, en gaan we daar maar verderquote:Op maandag 26 april 2010 12:59 schreef freako het volgende:
[..]
Jobbik is van 0 naar 47 zetels gegaan. Aardige winst, lijkt me.
Zie verder ook dit topic
Extreem-rechts rukt ook op in Hongarije
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |