Daar sta je zeker niet alleen in, Barbara was altijd het irritantst, maar Charlie is sindsdien met nummer 2quote:Op woensdag 28 april 2010 20:11 schreef ThunderBitch het volgende:
Ben ik nou de enige die zich soms, eigenlijk vaak, erger aan het egoisme van Charly?
Of misschien moet ik zeggen, egocentrisme.
Mijn hemel. Echt he. Dat naieve schaap.quote:Op woensdag 28 april 2010 20:33 schreef vencodark het volgende:
Dacht Charlie nu serieus dat Rik wilde trouwen? Nu al? Na 3 weken?
Oh...ja dus.![]()
ja gevonden!!quote:Op woensdag 28 april 2010 20:34 schreef verleiding het volgende:
Weet iemand welk liedje er gisteren aan het einde van de aflevering werd gespeeld, die scène met Janine en Lucas/Nina? "Is it true that the pain inside me could be you" blabla..
http://www.rtl4.nl/uitzendinggemistquote:Op woensdag 28 april 2010 18:57 schreef Morrigan het volgende:
Weet iemand trouwens of er ergens, behalve dan op youtube, oude afleveringen van gtst te vinden zijn?
Ik ben ze zonder elkaar juist beu.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:57 schreef SSJKliko het volgende:
Vind het trouwens belachelijk dat Janine en Ludo zo ouf of the blue weer bij elkaar zijn, ik ben hun samen beu![]()
![]()
Vind ik ook.quote:Op woensdag 28 april 2010 22:21 schreef Liquidist het volgende:
bedankt voor dat liedje.. moet wel zeggen dat ze soms erg mooie nummers weten uit te kiezen, vooral die onbekendere nummertjes zoals deze en die in die jubileum aflevering.
Volledig mee eens. Wat een irritant wijf. Altijd maar zeuren, zich overal mee bemoeien en dan teleurgesteld zijn als haar psychisch verwarde verwachtingen niet uitkomen. Aanstelster.quote:Op woensdag 28 april 2010 20:35 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Daar sta je zeker niet alleen in, Barbara was altijd het irritantst, maar Charlie is sindsdien met nummer 2
Maar ze doen het veeeeel te vaak. Ik mis de mooie achtergrondmuziek en dan vooral de bekende tunes.quote:Op woensdag 28 april 2010 22:21 schreef Liquidist het volgende:
bedankt voor dat liedje.. moet wel zeggen dat ze soms erg mooie nummers weten uit te kiezen, vooral die onbekendere nummertjes zoals deze en die in die jubileum aflevering.
Zagen we al van mijlenverquote:Op woensdag 28 april 2010 20:26 schreef NouMooiNiet het volgende:
[..]
![]()
ik vind em wel leuk, strakkies weer samen met sjors
[..]
heb toch een aantal taartjes voorbij zien komen vandaag hoor..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Noot noot.
Helemaal mee eens. Ik herinner me dat er ook zo'n tijd was dat ze dat in bijna elke aflevering hadden. Heb me kapot geërgerd daaraan. Af en toe vind ik het wel mooi, maar met mate inderdaad.quote:Op woensdag 28 april 2010 23:28 schreef Frey het volgende:
[..]
Maar ze doen het veeeeel te vaak. Ik mis de mooie achtergrondmuziek en dan vooral de bekende tunes.
Nu doet hij het..quote:Op donderdag 29 april 2010 00:39 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ligt het aan mijn internet, of doet RTLgemist het nou alwéér niet?
quote:Op woensdag 28 april 2010 23:33 schreef Jojoortje het volgende:
Spoiler:oh nee tochSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.waarom doen ze dat nou steeds?
know'm sayin?
×
word? word.
He je mag er 10 jaar over doen he?quote:Op donderdag 29 april 2010 05:39 schreef Perico het volgende:
Sjors die nog altijd rechten studeert...![]()
Dan hadden ze haar beter geneeskunde laten studeren, of register accountant. Nu komt ze over als een domme gans, want ze doet dit al zo'n jaartje of acht ofzo?
Voor Ronja haar exit ?quote:Op donderdag 29 april 2010 07:08 schreef alors het volgende:
[..]
oh nee tochwaarom doen ze dat nou steeds?
quote:Op donderdag 29 april 2010 09:58 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Voor Ronja haar exit ?
Ronja met Isabella mee en Dex zou er wel op uitgestuurd worden door Ludo denk ik.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |