Natuurlijk vind Sony dat de belangrijkste ontwikkeling.. we behoren nooit tevreden te zijn met wat we al hebben maar we moeten iets voorgeschoteld krijgen wat we nog niet hebben, en laat nou toevallig Sony die dingen te koop hebben staanquote:Op woensdag 28 april 2010 13:15 schreef Strolie75 het volgende:
Ik geloof trouwens oprecht dat 3D de toekomst heeft. Zowel qua films als qua games. Ik las in de laatste Wired dat Sony dit zelf de belangrijkste ontwikkeling vindt voor de komende jaren ze gaan zich er helemaal op richten. 3D TV’s, 3D games via de PS3, 3D camcorders, 3D fototoestellen, etc. De technologie hebben ze in huis (Avatar is met Sony camera’s geschoten) en de hardware ook (Bravia’s en PS3). Moet je je voorstellen. Uncharted 3 met een 3D jungle. Gran Turismo met een gevoel van diepte. Porno waarbij je moet bukken bij de ejaculatie. Ik stel de aanschaf van een nieuwe TV in elk geval nog even uit. Ik wil zien hoe dit zich ontwikkeld.
Tuurlijk noemen ze het zelf de grootste ontwikkeling, het is hun eigen product... Ik blijf vooralsnog skeptisch aangezien je voor veel 3D een bril nodig hebt en dat zoek ik niet als ik ontspanning wil.quote:Op woensdag 28 april 2010 13:15 schreef Strolie75 het volgende:
Ik geloof trouwens oprecht dat 3D de toekomst heeft. Zowel qua films als qua games. Ik las in de laatste Wired dat Sony dit zelf de belangrijkste ontwikkeling vindt voor de komende jaren ze gaan zich er helemaal op richten. 3D TV’s, 3D games via de PS3, 3D camcorders, 3D fototoestellen, etc. De technologie hebben ze in huis (Avatar is met Sony camera’s geschoten) en de hardware ook (Bravia’s en PS3). Moet je je voorstellen. Uncharted 3 met een 3D jungle. Gran Turismo met een gevoel van diepte. Porno waarbij je moet bukken bij de ejaculatie. Ik stel de aanschaf van een nieuwe TV in elk geval nog even uit. Ik wil zien hoe dit zich ontwikkeld.
Goeie vraagquote:Op woensdag 28 april 2010 13:19 schreef Strolie75 het volgende:
Wanneer gaan we trouwens weer eens Left4Dead spelen?
JAAASOOOOOOOOONquote:Op woensdag 28 april 2010 12:42 schreef Strolie75 het volgende:
Wel lekker om elke avond even te spelen.En ik ben bang dat het einde tussen nu en deze herfst gespoilerd wordt.
Bril schrikt me nog een beetje af. Technologie schijnt zo te werken dat het beeld op een hele hoge frequentie wordt getoond, en dat de bril afwisselend het linker en rechter oog bedekt. Meeste mensen die Wipeout 3D spelen zijn na een half uur kotsmisselijk. Maar het schijnt te wennen.quote:Op woensdag 28 april 2010 13:25 schreef Notorious_Roy het volgende:
Tuurlijk noemen ze het zelf de grootste ontwikkeling, het is hun eigen product... Ik blijf vooralsnog skeptisch aangezien je voor veel 3D een bril nodig hebt en dat zoek ik niet als ik ontspanning wil.
Ik ben er wel benieuwd naar. Maar ik vermoed dat dat een gimmick wordt gelijk aan het "oude 3D". Alhoewel, ik pijp half Nintendo voor een 3D Advanced Wars.quote:De 3DS vind ik daarom interessanter dan bijvoorbeeld Avatar.
Zou wel cool zijn!quote:Goeie vraagIk ben wel weer voor een potje L4D. Misschien dat Kepler die game ook kan kopen zodat we met z'n vieren zijn?
Dat, en de framerate is gehalveerd en de resolutie gaag van 1080p naar 720p...quote:Op woensdag 28 april 2010 13:30 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Bril schrikt me nog een beetje af. Technologie schijnt zo te werken dat het beeld op een hele hoge frequentie wordt getoond, en dat de bril afwisselend het linker en rechter oog bedekt. Meeste mensen die Wipeout 3D spelen zijn na een half uur kotsmisselijk. Maar het schijnt te wennen.
Ik vraag me ook af hoe het gaat werken. Maar goed, vijf jaar geleden vroeg ik me ook af wat ik in HEMELSNAAM met een touchscreen moest gamen, en kijk naar de DSquote:Ik ben er wel benieuwd naar. Maar ik vermoed dat dat een gimmick wordt gelijk aan het "oude 3D". Alhoewel, ik pijp half Nintendo voor een 3D Advanced Wars.
Preciesquote:Zou wel cool zijn!
Dat wordt wel beter. En ik heb toch een HD Ready TV.quote:Op woensdag 28 april 2010 13:34 schreef Notorious_Roy het volgende:
Dat, en de framerate is gehalveerd en de resolutie gaag van 1080p naar 720p...
Tegenwoordig is alles touch!quote:Ik vraag me ook af hoe het gaat werken. Maar goed, vijf jaar geleden vroeg ik me ook af wat ik in HEMELSNAAM met een touchscreen moest gamen, en kijk naar de DS
Doen we! Leuk! Kan kep op de vrijmarkt op zoek naar een goedkoop exemplaar.quote:PreciesEn anders doen we het gewoon met z'n driën. Al wordt het voor mij wel volgende week denk ik. Vanavond werken, morgen KoninginneNach, vrijdag Koninginnedag, zaterdagavond werken en zondag uit eten.
Good luckquote:
Thanks!quote:Op woensdag 28 april 2010 14:45 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Good luck
Krijg net een SMS van mijn neef, die is ook voor de 100e keer gezakt voor zijn rijbewijs
Tja, het hoeft maar één klein foutje te zijnquote:
Nee dit was 3e keer, nog 1 keer normaal volgens mij.quote:Op woensdag 28 april 2010 15:16 schreef Ker_Plunk het volgende:
[..]
Thanks!
Hij mag nu via rijkswaterstaat?
[..]
Tja, het hoeft maar één klein foutje te zijn
Ach, het is maar een half uurtje en ben rest van de week vrij dus bijna weekend!
Waar was je vorige keer op gezakt? Wheelie?quote:Op woensdag 28 april 2010 15:16 schreef Ker_Plunk het volgende:
Tja, het hoeft maar één klein foutje te zijn
Ach, het is maar een half uurtje en ben rest van de week vrij dus bijna weekend!
Zonde van de olie.quote:Op woensdag 28 april 2010 15:26 schreef Bastard het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)randen-Florida.dhtml
Wat een verhaal hee.. wat een ramp.
Reactie daar:quote:Op woensdag 28 april 2010 15:26 schreef Bastard het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)randen-Florida.dhtml
Wat een verhaal hee.. wat een ramp.
Niveautjequote:Pietje_16
De einde van de wereld...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |