Hoe dan?quote:Op vrijdag 23 april 2010 12:21 schreef Adelante het volgende:
[..]
Niet gegooled, maar ik vermoed afwerping van het juk van de Spanjaarden
Afnemen van de Nederlandse nationaliteit van Filip IIquote:
Warmer, maar nog lang niet raak.quote:Op vrijdag 23 april 2010 12:23 schreef Adelante het volgende:
[..]
Afnemen van de Nederlandse nationaliteit van Filip II
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
Of de AOW.quote:Op vrijdag 23 april 2010 12:26 schreef KoosVogels het volgende:
Maar komisch dat de PVV wil snijden in linkse hobbies, maar iets als de WW niet aanpakt.
Probleem is dat veel mensen niet de moeite nemen om het programma door te pluizen. Die zien de zinsnede 'belastingverlaging voor burgers en ondernemers' en zijn verkocht.quote:Op vrijdag 23 april 2010 12:29 schreef DaverzNL het volgende:
Ben heel benieuwd naar de reacties van Henk & Ingrid Sjonnie en Anita op dit verkiezingsprogramma. Die zullen misschien nog wel positief zijn, maar ik denk niet dat ze hiermee een erg grote groep zullen aanspreken verder. Ik gok op 14-15 zetels voor de PVV, maar ben benieuwd naar de peilingen volgende week, of dit programma meerdere Nederlanders aanspreekt.
Tuurlijk kan het, Nederland stort dan wel in elkaar, maar het kan best. Alleen rijke kinderen en andere mensen zullen nog toegang hebben tot cultuur en sport, om maar iets te noemen. De ziektekosten zullen dus omhoog gaan. We gaan weer jonger dood met zijn alle. Maarja, Wilders wil natuurlijk ook het liefs terug naar 1900.quote:Op vrijdag 23 april 2010 12:16 schreef Holograph het volgende:
De PVV heeft verschillende keren een tegenbegroting gedaan, de laatste keer is zelfs doorberekend door het CPB. Dus wat hier staat is zeker mogelijk.
Mja, daar dacht ik ook aan na het posten. Maar positief nieuws is dan -hoop ik- dat de door Geert afgepakte VVD-ers wel voor een groot deel zullen terugkeren bij de VVD, zoals je dat nu ook al ziet gebeuren. De overeenkomsten met de VVD zijn namelijk behoorlijk marginaal aan het worden met al Geert zn linkse hobbies (AOW zo houden, WW niet beperken).quote:Op vrijdag 23 april 2010 12:30 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Probleem is dat veel mensen niet de moeite nemen om het programma door te pluizen. Die zien de zinsnede 'belastingverlaging voor burgers en ondernemers' en zijn verkocht.
De agenda van hoop en optimismequote:Op vrijdag 23 april 2010 12:40 schreef KoosVogels het volgende:
Wat is trouwens de titel van het PVV-programma? Eigen volk eerst?
Onze Strijdquote:Op vrijdag 23 april 2010 12:40 schreef KoosVogels het volgende:
Wat is trouwens de titel van het PVV-programma? Eigen volk eerst?
quote:Kiezen voor Nederland in ons buitenlandbeleid
Oplossingen:
• Buitenlands beleid moet uitsluitend in dienst staan van het Nederlands belang
• Schrap ‘handhaving internationale rechtsorde’ uit de Grondwet
• Herziening van Nederlandse deelname aan internationale verdragen
• Strijd tegen islam moet het kernpunt van ons buitenlands beleid worden
• Geld van Defensie verhuizen naar politie om zo de problemen in Nederland zelf te
bestrijden
• De VN wordt gedomineerd door de OIC, het islamitische blok. We moeten er dus niet te
veel van onder de indruk zijn
• Ontwikkelingshulp beperken tot noodhulp, handelsbarrières afschaffen
• Banden met frontlijnstaten van de islam die in het defensief zitten aanhalen
• Ook andere landen verdienen onmiddellijk onze steun als zij getroffen worden door de
jihad, zoals Denemarken en Zwitserland
• Een internationaal tribunaal tegen de Iraanse president Ahmadinejad c.s. wegens het
ophitsen tot genocide en de vernietiging van Israël
• Staak alle subsidies aan de anti-Israël-industrie, zoals ICCO, OxfamNovib etc.
• Sinds 1946 bestaat er een onafhankelijke Palestijnse staat, daarom noemt de
Nederlandse regering ‘Jordanië’ voortaan gewoon ‘Palestina’
• Onze ambassade moet verhuizen naar de hoofdstad van Israël: Jeruzalem
En vooral (ja, ja):
we zijn tegen de aanschaf van de JSF
quote:Sinds 1946 bestaat er een onafhankelijke Palestijnse staat, daarom noemt de Nederlandse regering ‘Jordanië’ voortaan gewoon ‘Palestina’
Ik vind deze geweldig:quote:
quote:Strijd tegen islam moet het kernpunt van ons buitenlands beleid worden
Vervang 'Islam' door 'Jodendom' en we zijn 80 jaar terug in de tijd....quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |