Klopt geen snars van. Overheids instellingen, ziekenhuizen bejaardetehuizen scholen. Straten moskeeen kebabzaken je eigen huis, daar mag het gewoon!quote:Op vrijdag 23 april 2010 20:00 schreef Bowlingbal het volgende:
[..]
Niet alleen bij overheidsinstellingen. Een lokale PVV wilde het ook in parken e.d. verbieden, elke omgeving die ook maar een cent subsidie krijgt. Niet alleen voor werknemers, óók voor bezoekers.
De straat is ook meestal in opdracht van en op kosten van de overheid aangelegd, dus dat lijkt me een lastig verhaal. Maar het is wel wat ze zeggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop