Dus de knip zat nog gewoon erop?quote:Op maandag 19 april 2010 04:20 schreef Pistoleke het volgende:
Toen ik beneden kwam was er uiteindelijk niks maar de deur was (niet meer?) met de knip op slot.
Verhaal klopt nietquote:Op maandag 19 april 2010 04:20 schreef Pistoleke het volgende:
Dernet hoorde ik allemaal geluiden van beneden komen en de deur open gaan. heel mijn lichaam sloeg gelijk op hol want ik moest gelijk aan inbrekers denken. Onlangs is er hier nog in de straat ingebroken. Toen heb ik maar het toilet doorgespoeld(daar zat ik op) en ben ik naar beneden gegaan met een keukenmesje wat ik kon vinden en mijn telefoon met 112 al ingetoetst. Toen ik beneden kwam was er uiteindelijk niks maar de deur was (niet meer?) met de knip op slot. Nu kan ik niet meer slapen van de adrenaline. wat nu?
Omdat het een keukenmesje heet, hoeft het niet per se in de keuken te liggen helder licht.quote:Op maandag 19 april 2010 07:45 schreef AlwaysConnected het volgende:
[..]
Verhaal klopt niet
geluiden beneden
gaat na keuken (beneden) en pakt mesje
dan moet ie ze toch tegen gekomen zijn
Whahahahahhahahahahahahaaaaquote:Op maandag 19 april 2010 05:38 schreef Beetlebum het volgende:
al tijdje geen reactie van pistoleke...
misschien zijn ze toch binnen gekomen, hebben z'n mesje afgepakt, piepers geschild, patat gebakken en het hete vet over 'm heen gegooid waarna ze z'n frituurpan hebben gejat.
denk zelf van wel.
Ik neem aan dat de keuken nu boven is?quote:Op maandag 19 april 2010 04:24 schreef Pistoleke het volgende:
alcohol, nee daar wil ik nu niet even aan beginnen, beetje teveeel van gehad afgelopen weken.
De keuken was beneden en zon mesje was alles dat ik kon vinden.
Toen was ik gestopt met lezen.quote:Op maandag 19 april 2010 04:20 schreef Pistoleke het volgende:
Dernet
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |