Ik vond dat in de nek pakken wel een beetje overdrevenquote:Op woensdag 28 april 2010 21:15 schreef -_Tommy_- het volgende:
BTW voetbal is oorlog... En toneelspel!
In duel loopt kerel met zijn hand achter zich zeg maar en die kerel van Barcelona doet net alsof hij geraakt is door 22 kogels, een raket, een bom en een vuistslag van Mike Tyson...quote:Op woensdag 28 april 2010 21:17 schreef automatic_ het volgende:
[..]
Ik vond dat in de nek pakken wel een beetje overdreven
[ik heb echter niet gezien wat daar voor aan de hand was]
Agh die Italianen moeten niet janken, ze deden in het thuisduel niet anders.quote:Op woensdag 28 april 2010 21:20 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
In duel loopt kerel met zijn hand achter zich zeg maar en die kerel van Barcelona doet net alsof hij geraakt is door 22 kogels, een raket, een bom en een vuistslag van Mike Tyson...
Klopt ook wel, maar ik vind het zo zwak dat die lui zo makkelijk vallen en rollen... Dat elkaar een kaart aannaaien is zo minderwaardig vind ikquote:Op woensdag 28 april 2010 21:22 schreef SpeCulaes het volgende:
[..]
Agh die Italianen moeten niet janken, ze deden in het thuisduel niet anders.
wachten op bevlieging van Messi?quote:Op woensdag 28 april 2010 21:35 schreef -_Tommy_- het volgende:
Denk niet dat Bar©a het gaat redden...
quote:Op woensdag 28 april 2010 21:41 schreef Crazy-M het volgende:
Goeeeeeeeeeeeeeeede avond
net naar flatje van mn andere zus gegaan.
Gaat in de mozartflat wonen.
En nog 23 uur dan staan er ongeveer 12000 man te zingen op het plein straat
Klopt jahquote:Op woensdag 28 april 2010 21:45 schreef Guard het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Blijft gaaf... zoveel mensen
Kippevelmomentje bij het Wilhelmus ieder jaar als ik er ben, zelfs de eerste editie met 4000 man
Bijzijn is meemaken zeg ik danquote:Op woensdag 28 april 2010 21:53 schreef Crazy-M het volgende:
Collega uit arnhem vroeg wat ik ging doen. Ik verteld. Hun konden zich er niks bij voorstellen
zal wel vroeg afgesloten zijn ivm opbouw podium en zo, maar je kan vast wel met de bus op de schouwburgring komen, en anders is het ook niet ver lopen van het station/spoorlaanquote:Op woensdag 28 april 2010 21:57 schreef hetzusjevan het volgende:
Jongens, weten jullie tot hoelaat de bussen morgen in het centrum rijden? Volgens mij wordt de cityring toch voor een deel afgesloten, daar voor de bieb? Maar ik kan nergens vinden tot wanneer de bussen rijden?
iddquote:
Jah verwacht ook die tijd. Ben benieuwd hoeveel er dit jaar komen.quote:Op woensdag 28 april 2010 22:46 schreef -_Tommy_- het volgende:
Denk dat het morgen middag al dicht gaat rond 5 uur. Anders is er nooit tijd genoeg om de zooi op te bouwen en te soundchecken.
Tweede jaar was het Willemsplein al te kleinquote:Op woensdag 28 april 2010 22:51 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Jah verwacht ook die tijd. Ben benieuwd hoeveel er dit jaar komen.
Weet nog goed, eerste jaar 4000 man op het stadhuisplein.
Niet aan denken dat het nu nog steeds daar gehouden werd
Ehm nee een echte student doet dat niet! Mensen die zelf drank meenemen:quote:Op woensdag 28 april 2010 23:54 schreef aardappel het volgende:
ach man, de echte student neemt gewoon zijn eigen bier mee
Schultenbrau en Holger zekerquote:Op woensdag 28 april 2010 23:54 schreef aardappel het volgende:
ach man, de echte student neemt gewoon zijn eigen bier mee
2 als je Oetinger bier neemtquote:Op donderdag 29 april 2010 00:50 schreef aardappel het volgende:
Pauper For Life JeWeetZellUfff
maar bedenk wel dat ik een krat bier koop voor hetzelfde aantal euro's dat jullie nodig hebben voor 4 festivalbiertjes
Tjah, wij hebben er ook over nagedacht, maar doen het toch maar niet.quote:Op donderdag 29 april 2010 00:50 schreef aardappel het volgende:
Pauper For Life JeWeetZellUfff
maar bedenk wel dat ik een krat bier koop voor hetzelfde aantal euro's dat jullie nodig hebben voor 4 festivalbiertjes
Lekkerquote:Op donderdag 29 april 2010 08:55 schreef Crazy-M het volgende:
ik moet nog aan de werkdag beginnen
moet eerst naar de tandarts nog vanwege die crash van mij
Zenuwtestje
mja stelt niet veel voor.quote:Op donderdag 29 april 2010 08:59 schreef Stuurloos het volgende:
[..]
Lekker, hopelijk valt t allemaal mee
Daar gaan we dan maar vanuit.quote:Op donderdag 29 april 2010 09:02 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
mja stelt niet veel voor.
Is met een watje kijken of de zenuw nog reageert
Maar ga ik uit van dat het allemaal goed is
ik ga wel mee lallenquote:Op donderdag 29 april 2010 11:32 schreef aardappel het volgende:
LUHUUUUUUUUUUUUUUUUUUUL, we gaan ook les lacs du connemara zingen
Alleen jammer dat haast niemand de tekst kent =)
Plein is vanavond bomvolquote:Op donderdag 29 april 2010 13:03 schreef -_Tommy_- het volgende:
Zo net bij de dokter geweest en ontsteking in vinger laten wegsnijden... Flink gat nu, maar goed weer iets te lang laten zitten, eigen schuld!
De Cityring is al dicht:
http://tweetphoto.com/20348979
http://tweetphoto.com/20349007
http://tweetphoto.com/20349033
Boogie Wonderland ?quote:Op donderdag 29 april 2010 14:46 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Vraag: is Boogie Wonderland nog altijd in business en leuk?
tegenwoordig de slagroom... kom er nooit meer...quote:Op donderdag 29 april 2010 14:46 schreef NelsonWandelaar het volgende:
Vraag: is Boogie Wonderland nog altijd in business en leuk?
O die kroeg dusquote:Op donderdag 29 april 2010 14:56 schreef styliste het volgende:
[..]
tegenwoordig de slagroom... kom er nooit meer...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |