Van Basten was zeker de beste. Uiteindelijk maakt het ook niet zoveel uit hoe je een speler precies kwalificeert, maar je moet iig weten dat Voller veel scoorde en belangrijk was voor teams waarmee hij grote prijzen pakte. Iets dat mensen nog weleens vergeten, wanneer het gaat om een speler die niet zo sierlijk etc is.quote:Op zaterdag 17 april 2010 21:35 schreef teamlead het volgende:
[..]
huntelaar zit op 15 uit 30 (50%), van Nistelrooy 33 uit 64 (51%) , v Basten 24 uit 58 (41%) Völler 50 uit 90 (55%)
Toch durf ik rustig te beweren dat v Basten veruit de betere spits is uit dit rijtje
Völler scoorde veel en belangrijke goals en was natuurlijk niet zomaar de eerste de beste koekebakker..... maar gemiddelde zegt niet zoveel
Klopt, zijn kapper daarintegen moet de duivel zelf zijn, en hij had zijn kop al niet mee. Uitstekende spits, genoeg techniek, had veel minder kansen nodig dan die zogenaamde goede afmakers van ons nu, had wel een uitstekende mentaliteit, best sportief ook, alleen als voetballiefhebber werd je er niet heel vrolijk van. Maar dat is vooral omdat er weinig te genieten was van dat elftal.quote:Op zondag 18 april 2010 16:23 schreef tong80 het volgende:
Het gaat mij niet zo zeer om zijn voetbalcapaciteiten als wel dat het een aimabel mens is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |