Het zijn niet mijn foto's hequote:Op zondag 18 april 2010 16:41 schreef FP128 het volgende:
Leuk gedaan Siegfried alleen waarom geen beeldmateriaal van
de artiesten en de omgeving om een completer beeld te krijgen?
Al die profile shots gaat ook vervelen,tenzij je voor een krant werkt.
Even kijkend op zijn Flickr maakt duidelijk dat er gebruik is gemaakt van een Canon EOS-1D Mark II.quote:
Wat wel is dat veel foto's net een tikkeltje onscherp zijn, ik heb laatst met de canon van mijn vader wat zitten sport fotograferen toen had ik hetzelfde vaak ondanks snelle sluitertijdenquote:Op dinsdag 20 april 2010 10:42 schreef DT-PiSanG het volgende:
[..]
Even kijkend op zijn Flickr maakt duidelijk dat er gebruik is gemaakt van een Canon EOS-1D Mark II.
Lens staat nergens vermeld, maar die zal ongetwijfeld ook dik in orde zijn
Dank je wel!quote:
Ook dankquote:
De enige juiste verklaring, ik kreeg de mogelijkheid om vooraan te staan in tegenstelling tot vele anderen. Ik had een 70-200 L 2.8 bij me en heb die er niet afgehaald omdat me dat teveel moeite kostte de hele tijdquote:Op zondag 18 april 2010 17:29 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Het zijn niet mijn foto's he
Maar het is vrij eenvoudig te verklaren. Als je als een van de 4 fotografen de mogelijkheid krijgt om front-stage, dus direct aan het podium), te fotograferen dan moet je die met beide handen aannemen. In dat geval sta je daar de hele show, en kun je niet echt gaan rondlopen. Natuurlijk kun je wel het publiek aan het dranghek fotograferen, maar veel meer ook niet.
Daarom zie je ook dat 3FM bijvoorbeeld met 2 fotografen heeft gewerkt. Eentje front-stage, en eentje in de zaal. Als je in je eentje bent dan zul je een keuze moeten maken, en dan is de keuze voor het fotograferen van de show de meest voor de hand liggende.
70-200 2.8 L IS USMquote:Op dinsdag 20 april 2010 10:42 schreef DT-PiSanG het volgende:
[..]
Even kijkend op zijn Flickr maakt duidelijk dat er gebruik is gemaakt van een Canon EOS-1D Mark II.
Lens staat nergens vermeld, maar die zal ongetwijfeld ook dik in orde zijn
Omdat de omgeving niet stilstaat heb ik gekozen voor een standaard focus punt en daar mijn foto's op te kiezen. Zodanig kan het zijn dat er iets niet helemaal scherp is. Zolang het desbetreffende onderwerp maar scherp is.quote:Op dinsdag 20 april 2010 10:44 schreef Paul het volgende:
[..]
Wat wel is dat veel foto's net een tikkeltje onscherp zijn, ik heb laatst met de canon van mijn vader wat zitten sport fotograferen toen had ik hetzelfde vaak ondanks snelle sluitertijden. Volgens mij heeft DarkAngelus ook dezelfde problemen, en had hij sowieso iets minder lange sluitertijden moeten nemen
Maar ga je dat volgende keer ook zo doen? Wel jammer dat 9 van de 10 foto's nou onscherp zijnquote:Op woensdag 21 april 2010 14:02 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Dank je wel!
[..]
Ook dank
[..]
De enige juiste verklaring, ik kreeg de mogelijkheid om vooraan te staan in tegenstelling tot vele anderen. Ik had een 70-200 L 2.8 bij me en heb die er niet afgehaald omdat me dat teveel moeite kostte de hele tijd
[..]
70-200 2.8 L IS USM
[..]
Omdat de omgeving niet stilstaat heb ik gekozen voor een standaard focus punt en daar mijn foto's op te kiezen. Zodanig kan het zijn dat er iets niet helemaal scherp is. Zolang het desbetreffende onderwerp maar scherp is.
Ik vind ze behoorlijk scherp hoor, zeker op high res kan het allemaal prima.quote:Op woensdag 21 april 2010 14:08 schreef Paul het volgende:
[..]
Maar ga je dat volgende keer ook zo doen? Wel jammer dat 9 van de 10 foto's nou onscherp zijn
Dan ben je niet streng genoeg op jezelfquote:Op woensdag 21 april 2010 14:16 schreef Dark_Angelus het volgende:
[..]
Ik vind ze behoorlijk scherp hoor, zeker op high res kan het allemaal prima.
Duidelijk! bedankt voor de uitleg.quote:Op zondag 18 april 2010 17:29 schreef Siegfried het volgende:
[..]
Het zijn niet mijn foto's he
Maar het is vrij eenvoudig te verklaren. Als je als een van de 4 fotografen
de mogelijkheid krijgt om front-stage, dus direct aan het podium), te fotog
raferen dan moet je die met beide handen aannemen. In dat geval sta je
daar de hele show, en kun je niet echt gaan rondlopen. Natuurlijk kun je
wel het publiek aan het dranghek fotograferen, maar veel meer ook niet.
Daarom zie je ook dat 3FM bijvoorbeeld met 2 fotografen heeft gewerkt.
Eentje front-stage, en eentje in de zaal. Als je in je eentje bent dan zul je
een keuze moeten maken, en dan is de keuze voor het fotograferen van
de show de meest voor de hand liggende.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |