http://i44.tinypic.com/30iweti.jpgquote:Op donderdag 15 april 2010 21:24 schreef TheThirdMark het volgende:
Doe eens een foto van jezelf en laat ons internethelden dan maar eens zien of het nodig is of niet.
Niets aan die lippen laten doen, zien er prima uit en totaal in verhouding...ik zou willen dat ik ze zo had.quote:Op donderdag 15 april 2010 21:43 schreef Jeomaopeenfiets het volgende:
[..]
http://i44.tinypic.com/30iweti.jpg
Thanks.quote:Op donderdag 15 april 2010 21:45 schreef trovey het volgende:
[..]
Niets aan die lippen laten doen, zien er prima uit en totaal in verhouding...ik zou willen dat ik ze zo had.
Dacht je dat die dunne lippen bij mijn gezicht passenquote:Op donderdag 15 april 2010 21:49 schreef Jeomaopeenfiets het volgende:
[..]
Thanks.maar het moet ook wel bij je gezicht passen.
Jaja je moet toch wat om die jongen een keer te pakken te krijgen.. hij valt op dik en vatsig dus door je lippen aan te passen naar dezelfde beschrijving gaat het helemaal goedkomen!quote:Op donderdag 15 april 2010 21:07 schreef Jeomaopeenfiets het volgende:
Ik heb van mezelf geen dunne lippen, maar ik weet (en anderen) van mezelf wel dat volle lippen me veel beter zijn en dat m'n gezicht meer karakter geeft.
Nou heb ik 3 keer vet laten spuiten (is toch wel het veiligst) maar geen goed resultaat, het zakt af en het resultaat is niet denderend. Ik heb ook geen zin meer om vet te gaan laten spuiten (ze nemen het namelijk van je lichaam).
En restylane wil ik ook niet omdat het tijdelijk is.
Wat is t beste wat ik kan doen? Ik heb t er zowieso ook voor over om veel geld ervoor te gaan betalen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |