quote:Op maandag 26 april 2010 15:22 schreef CatsInTheWell het volgende:
Haha, had je dat nog niet door dan? 99% van de recensies is enorm positief en de woorden 'potentiële plaat van het jaar' komen in vrijwel elk stuk voor. Het is wel aardig om te lezen, daar niet van, maar als je echt goede recensies wil lezen, kan je Platomania toch beter overslaan.
Ik ken datquote:Op maandag 26 april 2010 16:43 schreef CatsInTheWell het volgende:
Ik vergeet altijd waar ik naar wilde gaan zoeken bij de Plato. En dan denk ik 'de volgende keer neem ik een lijstje mee' en dan vergeet ik dat ook weer.
Makkelijke keuze, The National dusquote:Op maandag 26 april 2010 14:52 schreef Thijsssss het volgende:
The National op 6 juli in Paradiso, mag hier ook wel gezegd wordenThe National / Halve finale Nederlands elftal, toch nog wel een moeilijke keuze
quote:Op woensdag 28 april 2010 10:31 schreef emokid het volgende:
Hahaha wow, Pavement in Doornroosje.![]()
![]()
http://www.doornroosje.nl/ProgrammaDetail.aspx?eventid=404666&id=320483
quote:
Ze stonden een paar weken geleden nog op Motel Mozaique.quote:Op maandag 3 mei 2010 13:27 schreef chansadres het volgende:
Band of Horses moet even snel een podium in Nederland aan doen. Of gewoon een clubtour.
Weet ik, maar ik kon niet. Ik zit serieus te twijfelen over Pukkelpop.quote:Op maandag 3 mei 2010 13:31 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Ze stonden een paar weken geleden nog op Motel Mozaique.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |