quote:Op dinsdag 13 april 2010 11:06 schreef Pharkus het volgende:
Wat is je klacht? Ik snap dit topic niet, waarom zou je alleen maar een smiley posten, alsof dat alleszeggend is. Misschien moet je wat langdradiger dingen opschrijven, een heel levensverhaal posten in je openingspost zodat we kunnen genieten van wat je dwars zit en daar dan puntig op reageren. Voor de rest zou je kunnen proberen lange zinnen te maken, dat maakt vaak de tekst minder goed leesbaar en moeten mensen beter hun best doen om je zin te begrijpen; een puntkomma helpt bijvoorbeeld om je zin verder te doen lopen zonder dat het ook maar iets toevoegd. Verder vind ik dit een stom topic, dat mag want dat is mijn mening, succes met je volgende topic. groetnjse
Die smiley bijvoorbeeld, hij lacht, hij huilt, tering wat is het, een bats op zen kop moet ie krijgen, kijken of hij dan nog steeds lacht.quote:
Mee eens. Wat is het nou? Lachen of huilen? Maak gewoon eens een keuze, man.quote:Op dinsdag 13 april 2010 11:10 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Die smiley bijvoorbeeld, hij lacht, hij huilt, tering wat is het, een bats op zen kop moet ie krijgen, kijken of hij dan nog steeds lacht.
quote:Op dinsdag 13 april 2010 11:10 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Die smiley bijvoorbeeld, hij lacht, hij huilt, tering wat is het, een bats op zen kop moet ie krijgen, kijken of hij dan nog steeds lacht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |