Zoiets zou wel lekker weze dus ja ,iedereen zo op cancel drukke dus !quote:Op dinsdag 13 april 2010 07:48 schreef KingOfMars het volgende:
Of een melding zo van "pas op je gaat de laatste post potse en moet dus het volgende deel openen, wil je dit kutklusje voor een ander bewaren druk dan op cancel!" ofzo.
Ja goed. Beetje last van m'n rug. 50 grinttegels van 25kg per stuk uit de tuin getrokken afgelopen zondag. Vandaag komt er een kuub zand en morgen de nieuwe tegels halen.quote:
Waarom?!quote:Op dinsdag 13 april 2010 07:49 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Ja goed. Beetje last van m'n rug. 50 grinttegels van 25kg per stuk uit de tuin getrokken afgelopen zondag. Vandaag komt er een kuub zand en morgen de nieuwe tegels halen.
Moet jij zeggen. Jij staat elke dag op de atletiekbaan. Alsof dat zo goed is voor je.quote:Op dinsdag 13 april 2010 07:52 schreef Joene het volgende:
Voel je je wel lekker A ?
Daar heb je gespecialiseerde mensen voor , dat weet je toch ?
Krijg je geen last van van je rug !quote:Op dinsdag 13 april 2010 07:53 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Moet jij zeggen. Jij staat elke dag op de atletiekbaan. Alsof dat zo goed is voor je.
Ik hou d'r van.quote:Op dinsdag 13 april 2010 07:54 schreef Joene het volgende:
[..]
Krijg je geen last van van je rug !en ik denk dat ik liever een rondje ren dan 50x25 kg til
ik vind het mooi om een ander te zien werken dat welquote:
Ik eigenlijk ook niet maar het moet maar hè? Ik heb op het moment geen honderden pleuro's liggen om even een tegelaar te betalen, dus dan doen we het zelf maar.quote:
Dan moet je minder snuivenquote:Op dinsdag 13 april 2010 08:01 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Ik eigenlijk ook niet maar het moet maar hè? Ik heb op het moment geen honderden pleuro's liggen om even een tegelaar te betalen, dus dan doen we het zelf maar.
WTFquote:Op dinsdag 13 april 2010 09:05 schreef KingOfMars het volgende:
M'n collega is in 5 uurnogwat gefinished in R'dam J..
Naja, ik doe het hem niet naquote:Op dinsdag 13 april 2010 09:06 schreef Joene het volgende:
[..]
WTFwaarom doe je mee als je 5 uur erover gaat doen !
J. 42 km en 5 uur , is niet rennen dat is iets harder dan wandelen.quote:Op dinsdag 13 april 2010 09:09 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Naja, ik doe het hem niet na. 5 uur rennen
.
Whehe, ook weer waar.quote:Op dinsdag 13 april 2010 09:11 schreef Joene het volgende:
[..]
J. 42 km en 5 uur , is niet rennen dat is iets harder dan wandelen.
Bij jou ook al?quote:Op dinsdag 13 april 2010 13:48 schreef KingOfMars het volgende:
Hallo, mijn pr0n alarm ging af! Wazzup?
Jij bent toch 1 en al pr0nquote:
Ja, maar niet doorvertellen hoor. M'n moeder leest hier mee.quote:
Ik zal niet vertellen hoe geil jij bentquote:Op dinsdag 13 april 2010 14:02 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Ja, maar niet doorvertellen hoor. M'n moeder leest hier mee.
Dan koop je die toch?quote:Op dinsdag 13 april 2010 17:05 schreef Joene het volgende:
i7 ik wil
Niet miepen, als je wil, dan jij betaal.quote:Op dinsdag 13 april 2010 17:10 schreef Joene het volgende:
weet je hoe duur dat kost jonguh
Geen idee.quote:Op dinsdag 13 april 2010 17:35 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Draait Rollercoaster Tycoon daar op?
Neuhquote:Op dinsdag 13 april 2010 17:28 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Dan ben je al voorzien, toch, J?
Neen. In de aanbieding was een complete Apple MacBook Air met muis, DVI/VGA-dongle, fotocollectie van Talie en een kratje bier.quote:Op dinsdag 13 april 2010 17:38 schreef Houzer het volgende:
Deal.
Krijg je wel alleen de muis, wanneer haal je hem op.
Met die compromis kan ik anders aardig leven opzich hoorquote:Op dinsdag 13 april 2010 17:43 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Dat noemen we een compromis. Geen laptop.
Geniaal uitgedachte opmerking J.quote:Op dinsdag 13 april 2010 17:43 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Dat noemen we een compromis. Geen laptop.
Die fotocollectie heb je toch al?quote:Op dinsdag 13 april 2010 17:40 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Neen. In de aanbieding was een complete Apple MacBook Air met muis, DVI/VGA-dongle, fotocollectie van Talie en een kratje bier.
Nou ik heb ook zo'n bijna 3 mille kostende 17 inch HP desktopvervanger en het is en blijft gewoon MEUK. Met een MEUK OS d'r op en MEUK vormgeving (quote:Op dinsdag 13 april 2010 17:48 schreef Joene het volgende:
[..]
Met die compromis kan ik anders aardig leven opzich hoormaar idd het is geen mbp
Maar voor een windows hostend stuk hardware is die hp elitebook wel de beste , dat moet je toch toegeven.quote:Op dinsdag 13 april 2010 17:53 schreef KingOfMars het volgende:
[..]
Nou ik heb ook zo'n bijna 3 mille kostende 17 inch HP desktopvervanger en het is en blijft gewoon MEUK. Met een MEUK OS d'r op en MEUK vormgeving () en MEUK qua materiaal. Mijn MBP is al 3x opgestart voordat ik uberhaupt een loginscherm voor m'n kiezen krijg. Om er nog maar van te zwijgen wat er gebeurt als je ook echt iets gaat doen, mijn MBP doet fluitend 2 VM's + standaard apps en die HP gaat alleen bij het opstarten van VMWare Workstation al door z'n hoeven.
Slecht presterende, middelmatige, oninnovatieve MEUK. Punt.
Graag gedaanquote:Op dinsdag 13 april 2010 17:11 schreef Houzer het volgende:
Hallo Boefjes
T. Bedankt voor het goed maken van mijn middag';)
Neuh hij heeft niet zo veelquote:
Dat zeg ik nou wel. Maar hij heeft ze dan in ieder geval niet van mijquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |