ik heb t toch niet over háár scriptie. ze zegt net zelf dat ze grafschriften geanalyseerd heeft (voor iets anders) en ik zeg dat ik iemand ken die een scirptie over grafschriften schreefquote:Op dinsdag 13 april 2010 16:09 schreef Viking84 het volgende:
Uh, Phaidra had haar scriptie toch geschreven over vroedvrouwen? (ik heb toen nog een presentatie van je bekeken, weet je nog?).
Ik zit op mijn iPhone, geloof dat dat niet kan. Doe het morgen wel even!quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:05 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Oh leuk zeg! Nu ben ik benieuwd! PM eens?
Ja, hij had er zelf veel zin in. En dan laat 'ie fijn allemaal foto's zien van kraters en bommen en ANA'ers die 10 minuten later zijn kapotgeschoten en dan snap ik echt niet wat er leuk aan isquote:Op dinsdag 13 april 2010 16:09 schreef kwakz0r het volgende:zet m op nynke!
en CF, wat eng lijkt me dat... maar staan de soldaten er zelf niet vaak heel anders in dan hun naasten? of ziet hij de uitzending zelf ook niet zitten?
Dat kan wel.. op hokje [pm] drukken onder de post van iemand die je wil PMen en ook 1 naar mij sturen!quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:15 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Ik zit op mijn iPhone, geloof dat dat niet kan. Doe het morgen wel even!
ik snap t zelf ook niet. ik heb laatst een hbo miniserie gekeken, over US marines tijdens de invasie Irak (omdat er een knappe man in speeldequote:Op dinsdag 13 april 2010 16:18 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ja, hij had er zelf veel zin in. En dan laat 'ie fijn allemaal foto's zien van kraters en bommen en ANA'ers die 10 minuten later zijn kapotgeschoten en dan snap ik echt niet wat er leuk aan is
Ik heb grafschriften van vroedvrouwen geanalyseerd om iets te kunnen zeggen over hun sociale status (slaaf/vrijgelatene/vrijgeborene), herkomst, leeftijd bij sterven, gezinssamenstelling, enz. Wel voor mijn scriptiequote:Op dinsdag 13 april 2010 16:10 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ik heb t toch niet over háár scriptie. ze zegt net zelf dat ze grafschriften geanalyseerd heeft (voor iets anders) en ik zeg dat ik iemand ken die een scirptie over grafschriften schreef
oeh, wat is die serie? Ben wel benieuwd!quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:24 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ik snap t zelf ook niet. ik heb laatst een hbo miniserie gekeken, over US marines tijdens de invasie Irak (omdat er een knappe man in speelde) gebaseerd op een boek van een embedded journalist.
Daarin zie je heel mooi de verschillende drijfveren, en de totaal andere instelling dan burgers zouden hebben temidden van zoveel gevaar... het is wel helemaal op de amerikaanse manier van oorlogsvoering (dus niet echt europees vergelijkbaar) en ik weet niet of je er tegen kan om zoveel frustratie te zien (de mannen zijn gefrustreerd omdat ze met slecht materieel op nonsens missies gestuurd worden. terwijl ze heus niet bang zijn om gevaar te lopen - maar t moet wel nuttig zijn. en de interne organisatie in zoiets hierarchisch als het amerikaanse leger kan nog weleens onbegrijpelijk zijn voor geemancvipeerde pragmatische vrouwen)
nou ja, ik kan m je aanraden in elk geval. al is t maar omdat alexander skarsgard heel vaak zn shirt uittrekt.
quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:29 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik heb grafschriften van vroedvrouwen geanalyseerd om iets te kunnen zeggen over hun sociale status (slaaf/vrijgelatene/vrijgeborene), herkomst, leeftijd bij sterven, gezinssamenstelling, enz. Wel voor mijn scriptie. Grafschriften zijn een belangrijke bron van informatie, zeker voor de sociale achtergrond van 'echte' personen (je weet in ieder geval zeker dat ze geleefd hebben) uit alle klassen, terwijl literaire bronnen vaak op de elite betrekking hebben.
generation kill, van HBO. in 7 delen. is nog te ehhh nedaolnwod via bittorrents. als dat niet lukt wil ik best dvdtjes voor je branden en naar je opsturen, of proberen iets te zsharen...quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:30 schreef AKnynke het volgende:
[..]
oeh, wat is die serie? Ben wel benieuwd!
Thanks, hij is aan het downloaden!quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:37 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
generation kill, van HBO. in 7 delen. is nog te ehhh nedaolnwod via bittorrents. als dat niet lukt wil ik best dvdtjes voor je branden en naar je opsturen, of proberen iets te zsharen...
Yay! Leuke kleren kopen met korting!quote:Op dinsdag 13 april 2010 15:59 schreef shinydiscoball het volgende:
[..]
Ja! En heel wat anders, een kledingwinkel. Maar een leuke! Haha.
Mijn ouders hebben minder dan een jaar geleden een nieuwe vaatwasser gekocht, maar m'n vader heeft een goedkoper (=lawaaiiger) model gekocht dan m'n moeder had gewild. Ding is minder dan een jaar oud en denk dat m'n ma er wel voor de helft van aanschafprijs vanaf wil (zou dan euro of 100 worden), is een Etna.quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:49 schreef P.F het volgende:
ik heb een oude vaatwasser van iemand gekregen, hij doet het wel, maar hij is best wel oud etc.. dilemma.. houden of niet
Oeh, interessant!quote:Op dinsdag 13 april 2010 16:29 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik heb grafschriften van vroedvrouwen geanalyseerd om iets te kunnen zeggen over hun sociale status (slaaf/vrijgelatene/vrijgeborene), herkomst, leeftijd bij sterven, gezinssamenstelling, enz. Wel voor mijn scriptie. Grafschriften zijn een belangrijke bron van informatie, zeker voor de sociale achtergrond van 'echte' personen (je weet in ieder geval zeker dat ze geleefd hebben) uit alle klassen, terwijl literaire bronnen vaak op de elite betrekking hebben.
was zeker interessantquote:
Leur hem ook maar naar mij als je wilt, vind ik wel leuk om te zien, hoe anderen hun scripties schrijven!quote:Op dinsdag 13 april 2010 17:42 schreef Phaidra het volgende:
[..]
was zeker interessant! Als je er meer over wil weten, kan ik je de link naar mijn scriptie opsturen [/leurmodus]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |