Ja dat snap ik. Alles moet daar bewondering en rozegeur en maneschijn zijn.quote:Op zondag 11 april 2010 20:21 schreef Dementor het volgende:
[..]
Ik heb heel snel dat venster gesloten.
Ze draaide volledig door puur omdat ze wat dingetjes op Fok lazen.quote:Op zondag 11 april 2010 20:23 schreef Disana het volgende:
[..]
Ja dat snap ik. Alles moet daar bewondering en rozegeur en maneschijn zijn.
Ze zitten hier te lezen? Ja jammer dan, hier geloven we niet dat mensen hun ziekte verdienen.quote:Op zondag 11 april 2010 20:24 schreef Dementor het volgende:
[..]
Ze draaide volledig door puur omdat ze wat dingetjes op Fok lazen.
Doe normaal!
Ze was bij mij al door de mand gevallen maar na haar promotie van het boek van Ludof kan ze de kolere krijgen.quote:Op zondag 11 april 2010 20:24 schreef Dementor het volgende:
Ze draaide volledig door puur omdat ze wat dingetjes op Fok lazen.
Doe normaal!
Als je haar betrapt op iets draait ze opeens 180 graden.quote:Op zondag 11 april 2010 20:31 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze was bij mij al door de mand gevallen maar na haar promotie van het boek van Ludof kan ze de kolere krijgen.
Over dat ziek worden omdat je daar zelf om vraagt....deed me denken aan die enge vent die aanwezig was bij die dubbele Nonique's in SV. Haiti had de ramp over zichzelf afgeroepen ivm voodoo.
Ah, bedankt voor de volledige versie van het waarom van madams boosheidquote:Op zondag 11 april 2010 20:26 schreef Pearlbitch het volgende:
Spirimuts gaat uit haar panty omdat Spuitje 'zo gemeen' tegen haar geweest is. Maar ze gaat er niet meer op in. Ze prijst geen foute boeken aan en ze wil ook geen geld over de ruggen van mensen verdienen.
Mensen mogen op FOK! (dat las ze toch helemaal niet??) schrijven wat ze willen, ze gaat er vanaf nu niet meer op in. Die chatters hebben Johan z'n gezondheid al gekost en ze wil niet naast Johan komen te liggen.
Ook Dementor krijgt nog even een veeg uit de pan. Die komt echter verhaal halen en desgevraagd vertelt ze dat ze niet weet wie hij is, maar dat ze die naam door Johan heeft horen noemen.![]()
Na een klacht over de geluidskwaliteit rommelt Man Spirimuts wat aan de apparatuur en nu is er helemaal geen geluid meer. Spiriman (en muts waarschijnlijk ook op de achtergrond) lult onverdroten door, maar is niet te verstaan.
Edit: de beelden zijn nu ook weg. Waarschijnlijk zijn ze er even klaar mee.![]()
En dan heb je wrs de helft nog niet gezien. Dat mens is echt gestoord met een harde G.quote:Op zondag 11 april 2010 20:33 schreef Dementor het volgende:
Als je haar betrapt op iets draait ze opeens 180 graden.
Ze denkt ook alles te weten maar ze weet geen flikker.
Nasty, next!
Ik kan me dat heel goed voorstellen. Ik adviseer je dan ook niet meer naar dat nare mens te kijken, slecht voor je bloeddruk.quote:Op zondag 11 april 2010 20:27 schreef spuitje het volgende:
Ik wil wel even uitleggen waarom ik zo vreselijk boos ben op die zweefteef:
In de eerste of tweede uitzending durfde deze dame te beweren dat mensen wanneer ze ziek werden ze dat eigenlijk aan zich zelf te danken hadden. Ze dachten te negatief.
Dat was op de dag dat mijn vader voor de vijfde keer werd bestraald vanwege kanker. Op dezelfde dag werd een klein kindje van nog geen anderhalf jaar begraven, een achternichtje. Ze werd geboren met een zeer ernstige hartafwijking.
Toen ik zweefteef vroeg hoe het kon dat een zo jong iemand met de dood werd geconfronteerd kwam ze met een zeer nietszeggend antwoord. En toen ben ik boos geworden, heel boos. En dat ben ik eigenlijk nog steeds.
En nu noemt ze dus steeds mijn naam om aan te tonen dat er hele vervelende chatters zijn. Ze vergeet daarbij alleen te vermelden dat diezelfde chatter in heel korte tijd een aantal hele nare dingen heeft meegemaakt.
Anne, het ga je goed. Ik wens je samen met meneer zweefmuts alle geluk van de wereld maar ik hoop wel dat er ergens in Nederland iemand is die er voor kan zorgen dat jij dat nare bedrijfje van je moet sluiten!
Ik lift ook nog even mee. Het gaat SN worden dus. Zou toch lachen zijn als dat met alle beperkte middelen een culthit wordt. Of niet dan Johan?quote:
Ik verwacht toch wel een stuk of honderd trouwe aanhangersquote:Op zondag 11 april 2010 21:19 schreef Gert het volgende:
[..]
Ik lift ook nog even mee. Het gaat SN worden dus. Zou toch lachen zijn als dat met alle beperkte middelen een culthit wordt. Of niet dan Johan?
Ik mag niet eens meer kijken, heb als enigste een banquote:Op zondag 11 april 2010 20:48 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik kan me dat heel goed voorstellen. Ik adviseer je dan ook niet meer naar dat nare mens te kijken, slecht voor je bloeddruk.
Ik zwaai nog even naar Spirimuts, lees gezellig mee.![]()
Karma is a bitch, gelukkig maar.
Honderd? Die had Johan niet eens...........quote:Op zondag 11 april 2010 21:23 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik verwacht toch wel een stuk of honderd trouwe aanhangers
zag vandaag dat er 3 bans zijn op dr chatquote:Op zondag 11 april 2010 21:34 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ik mag niet eens meer kijken, heb als enigste een banEn heb ook nog het hele gesprek wat ik met zweefmuts via PM , op haar verzoek, heb gehad.
Tja, Anne, ik vind het verder allemaal prima hoor, maar net als jij heb ik een missieDrie maal raden wat dat is.
Laat me raden, 3 mensen die het niet met haar eens zijn, ga denk ik ook maar eens langsquote:Op zondag 11 april 2010 21:38 schreef gomi het volgende:
[..]
zag vandaag dat er 3 bans zijn op dr chat
hehe ik denk spuitje en 2 die even kritisch zijn iddquote:Op zondag 11 april 2010 21:48 schreef Kally het volgende:
[..]
Laat me raden, 3 mensen die het niet met haar eens zijn, ga denk ik ook maar eens langs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |